Blog
iClinica>Blog>iPhone>Oficjalnie: oto iPhone Xs oraz iPhone Xs Max!

Oficjalnie: oto iPhone Xs oraz iPhone Xs Max!

Wczoraj Apple podczas swojego keynote’u zaprezentowało swoje trzy nowe iPhone’y w tym iPhone Xr, iPhone Xs oraz iPhone Xs Max. Jak prezentują się następcy zeszłorocznego X’a?

 

Jakie są iPhone Xs oraz iPhone Xs Max?

 

Telefony te wyposażone są w ekrany OLED typu Super Retina i wspierają one Dolby Vision oraz HDR10. Ekrany mają odpowiednio przekątne rzędu 5,8-cala (2436 x 1125 px) oraz 6,5-cala (2688 x 1242 px). Dzięki technologii HDR10 zakres tonalny ekranów jest o 60% większy względem zeszłorocznego iPhone’a X. W telefonie występuje nadal 3D Touch, a design telefonu praktycznie nie różni się względem poprzednika.

Nadal jest oczywiście sławetny notch, czyli wcięcie, w którym znajdują się czujniki odpowiadające za FaceID oraz przednia kamera. FaceID w tych modelach zostało znacznie usprawnione.

Na pokładzie obu modeli znajdziemy procesor A12 Bionic wyposażony w sześć rdzeni. Jest to procesor wykonany w technologii 7 nanometrów. W układzie SOC znajduje się jeszcze specjalny ośmiordzeniowy procesor, który obsługuje uczenie maszynowe. Dodatkowo jest jeszcze szybszy układ graficzny.

Jeśli chodzi o aparaty to z tyłu zaimplementowane zostały dwie kamery o rozdzielczości 12 megapiksele i dwa obiektywy – tele oraz szerokokątny. Oba posiadają oczywiście optyczną stabilizację obrazu. Pojawił się nowy tryb Smart HDR oraz poprawek doczekał się tryb portretowy.

Bateria także została poprawiona – iPhone Xs działa 30 minut dłużej na jednym ładowaniu, a iPhone Xs Max godzinę.

Oba smartfony pozwalają korzystać z dwóch kart SIM. Mankament jest taki, że tylko na rynku chińskim będzie możliwość wsadzenia dwóch kart fizycznych do iPhone’ów. Na pozostałych rynkach, drugą kartą SIM może być karta eSIM, czyli karta wirtualna.

W obu telefonach powinno być 4GB RAM i będą trzy wersje pojemnościowe: 64 GB, 256 GB, 512 GB.

Ceny w Polsce:

iPhone Xs:

  • 64 GB: 4979 PLN
  • 256 GB: 5729 PLN
  • 512 GB: 6719 PLN

iPhone Xs Max:

  • 64 GB: 5479 PLN
  • 256 GB: 6229 PLN
  • 512 GB: 7219 PLN

Sprzedaż w Polsce rusza już 28 września!

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online