Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Oficjalnie: oto iPhone Xs oraz iPhone Xs Max!

Oficjalnie: oto iPhone Xs oraz iPhone Xs Max!

Wczoraj Apple podczas swojego keynote’u zaprezentowało swoje trzy nowe iPhone’y w tym iPhone Xr, iPhone Xs oraz iPhone Xs Max. Jak prezentują się następcy zeszłorocznego X’a?

 

Jakie są iPhone Xs oraz iPhone Xs Max?

 

Telefony te wyposażone są w ekrany OLED typu Super Retina i wspierają one Dolby Vision oraz HDR10. Ekrany mają odpowiednio przekątne rzędu 5,8-cala (2436 x 1125 px) oraz 6,5-cala (2688 x 1242 px). Dzięki technologii HDR10 zakres tonalny ekranów jest o 60% większy względem zeszłorocznego iPhone’a X. W telefonie występuje nadal 3D Touch, a design telefonu praktycznie nie różni się względem poprzednika.

Nadal jest oczywiście sławetny notch, czyli wcięcie, w którym znajdują się czujniki odpowiadające za FaceID oraz przednia kamera. FaceID w tych modelach zostało znacznie usprawnione.

Na pokładzie obu modeli znajdziemy procesor A12 Bionic wyposażony w sześć rdzeni. Jest to procesor wykonany w technologii 7 nanometrów. W układzie SOC znajduje się jeszcze specjalny ośmiordzeniowy procesor, który obsługuje uczenie maszynowe. Dodatkowo jest jeszcze szybszy układ graficzny.

Jeśli chodzi o aparaty to z tyłu zaimplementowane zostały dwie kamery o rozdzielczości 12 megapiksele i dwa obiektywy – tele oraz szerokokątny. Oba posiadają oczywiście optyczną stabilizację obrazu. Pojawił się nowy tryb Smart HDR oraz poprawek doczekał się tryb portretowy.

Bateria także została poprawiona – iPhone Xs działa 30 minut dłużej na jednym ładowaniu, a iPhone Xs Max godzinę.

Oba smartfony pozwalają korzystać z dwóch kart SIM. Mankament jest taki, że tylko na rynku chińskim będzie możliwość wsadzenia dwóch kart fizycznych do iPhone’ów. Na pozostałych rynkach, drugą kartą SIM może być karta eSIM, czyli karta wirtualna.

W obu telefonach powinno być 4GB RAM i będą trzy wersje pojemnościowe: 64 GB, 256 GB, 512 GB.

Ceny w Polsce:

iPhone Xs:

  • 64 GB: 4979 PLN
  • 256 GB: 5729 PLN
  • 512 GB: 6719 PLN

iPhone Xs Max:

  • 64 GB: 5479 PLN
  • 256 GB: 6229 PLN
  • 512 GB: 7219 PLN

Sprzedaż w Polsce rusza już 28 września!

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online