Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay dostępne w ING Banku Śląskim!

Apple Pay dostępne w ING Banku Śląskim!

Prawie siedem miesięcy po oficjalnej premierze usługi Apple Pay w Polsce kolejny bank udostępnia ją w swojej ofercie. Tym razem dotyczy to ING Banku Śląskiego, który jest już jedenastym bankiem działającym na terenie naszego kraju, którego mogą zacząć korzystanie z płatności mobilnych od Apple.

 

Apple Pay w ING Bank Śląski

 

Póki co z płatności mogą skorzystać jedynie właściciele rachunków osobistych posiadających kartę Visa Zbliżeniowa. Na ten moment nie można podpiąć usługi do kart Mastercard oraz kart kredytowych i firmowych.

Aby dodać swoją kartę płatniczą do usługi Apple Pay, należy wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji o transakcjach do Apple w zakładce Moje ING. Można tego dokonać z poziomu aplikacji bądź przez stronę internetową.

Wszelkie informacje na temat tego, jak dodać kartę do aplikacji Wallet i korzystania z Apple Pay przy płatnościach w sklepach, Sieci czy aplikacjach, możecie przeczytać w naszym krótkim przewodniku o używaniu Apple Pay.

 

Apple Pay w Millenium Bank I Credit Agricole

 

Jakiś czas temu w Sieci pojawiały się informacje, że usługa Apple Pay niebawem pojawi się również w bankach Millenium i Credit Agricole. W przypadku obu banków wdrażanie mobilnych płatności do swoich systemów powinno być na ostatniej prostej i klienci tych banków powinni cieszyć się możliwością płacenia iPhone’ami jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

 

Apple Pay w Polsce – banki

 

Płatności mobilne od Apple są aktualnie dostępne w:

 • Alior Bank,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Getin Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Nest Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Consumer Bank,
 • T-Mobile Usługi Bankowe.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online