Blog
iClinica Path Blog Path Apple Pay Path Oficjalnie: Apple Pay w Millenium na początku 2019 roku!

Oficjalnie: Apple Pay w Millenium na początku 2019 roku!

Potwierdzają się ostatnie doniesienia krążące po Sieci, które sugerowały, iż Apple Pay w banku Millenium to tylko kwestia czasu. Teraz się to potwierdza i na początku 2019 roku klienci banku Millenium będą mogli płacić w sklepach swoimi iPhone’ami lub Apple Watchami.

Apple Pay Millenium

Biuro prasowe banku potwierdziło, że liczba polskich banków obsługujących Apple Pay niebawem powiększy się właśnie o bank Millenium. Ostatnio usługę zapowiedział bank Credit Agricole, podobnie zrobił ING Bank Śląski, który nie podał jeszcze konkretnej daty wprowadzenia usługi. Ale raczej sytuacja będzie tutaj podobna, jak w przypadku banku Millenium i Apple Pay pojawi się w tych bankach również w początkowych fazach 2019 roku.

 

 

Apple Pay w Polsce – jakie banki aktualnie mają go w usłudze?

 • Alior Bank,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • BZ WBK (już Santander Consumer Bank),
 • Getin Bank,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Nest Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffesien Polbank,
 • T-Mobile Usługi Bankowe.

Już niebawem do tej listy dołączą Millenium Bank, ING Bank Śląski oraz Credit Agricole. Ale poczekajmy, być może wkrótce i pozostałe banki zgłoszą swój akces do znalezienia się na tej liście.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online