Znamy harmonogram WWDC 2021 – już niedługo poznamy nowe systemy od Apple!

Apple iClinica

Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Apple ogłosili, że coroczna konferencja dla deweloperów, czyli WWDC 2021 odbędzie się w terminie 7-11 czerwca. Teraz został zaprezentowany dokładny harmonogram całego wydarzenia. Wiemy z niego, kiedy dokładnie poznamy nowości, które znajdą się między innymi w iOS 15 i innych systemach.

 

Konferencja WWDC 2021

 

Z informacji prasowych dotyczących eventu dowiadujemy się, że prezentacja nowych systemów od giganta z Cupertino będzie miała miejsce podczas otwarcia konferencji, która startuje 7 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu polskiego).

Zobaczymy wówczas takie nowe systemy, jak: macOS 12, watchOS 8, tvOS 15 (+ HomePod 15), iPadOS 15 oraz oczywiście iOS 15.

Wspominaliśmy wcześniej także, że zdaniem niektórych tegoroczne grafiki promocyjne dotyczące wydarzenia, skrywają w sobie informacje, że w trakcie eventu pojawi się również zapowiedź systemu, który obsługiwał będzie okulary AR, które są w przygotowaniu od wielu lat.

Nie ma pewności, czy oprócz wspomnianych wcześniej systemów pojawi się coś jeszcze. W kuluarach pojawiają się sugestię, że świat może ujrzeć nowy model AirPods, który będzie w stanie obsługiwać bezstratny format Apple Lossless.

Nie jest również wykluczone, że dane będzie nam zobaczyć prezentację MacBooka Pro z procesorem M2.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online