Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Znamy harmonogram WWDC 2021 – już niedługo poznamy nowe systemy od Apple!

Znamy harmonogram WWDC 2021 – już niedługo poznamy nowe systemy od Apple!

Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Apple ogłosili, że coroczna konferencja dla deweloperów, czyli WWDC 2021 odbędzie się w terminie 7-11 czerwca. Teraz został zaprezentowany dokładny harmonogram całego wydarzenia. Wiemy z niego, kiedy dokładnie poznamy nowości, które znajdą się między innymi w iOS 15 i innych systemach.

 

Konferencja WWDC 2021

 

Z informacji prasowych dotyczących eventu dowiadujemy się, że prezentacja nowych systemów od giganta z Cupertino będzie miała miejsce podczas otwarcia konferencji, która startuje 7 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu polskiego).

Zobaczymy wówczas takie nowe systemy, jak: macOS 12, watchOS 8, tvOS 15 (+ HomePod 15), iPadOS 15 oraz oczywiście iOS 15.

Wspominaliśmy wcześniej także, że zdaniem niektórych tegoroczne grafiki promocyjne dotyczące wydarzenia, skrywają w sobie informacje, że w trakcie eventu pojawi się również zapowiedź systemu, który obsługiwał będzie okulary AR, które są w przygotowaniu od wielu lat.

Nie ma pewności, czy oprócz wspomnianych wcześniej systemów pojawi się coś jeszcze. W kuluarach pojawiają się sugestię, że świat może ujrzeć nowy model AirPods, który będzie w stanie obsługiwać bezstratny format Apple Lossless.

Nie jest również wykluczone, że dane będzie nam zobaczyć prezentację MacBooka Pro z procesorem M2.


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online