Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Znamy harmonogram WWDC 2021 – już niedługo poznamy nowe systemy od Apple!

Znamy harmonogram WWDC 2021 – już niedługo poznamy nowe systemy od Apple!

Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Apple ogłosili, że coroczna konferencja dla deweloperów, czyli WWDC 2021 odbędzie się w terminie 7-11 czerwca. Teraz został zaprezentowany dokładny harmonogram całego wydarzenia. Wiemy z niego, kiedy dokładnie poznamy nowości, które znajdą się między innymi w iOS 15 i innych systemach.

 

Konferencja WWDC 2021

 

Z informacji prasowych dotyczących eventu dowiadujemy się, że prezentacja nowych systemów od giganta z Cupertino będzie miała miejsce podczas otwarcia konferencji, która startuje 7 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu polskiego).

Zobaczymy wówczas takie nowe systemy, jak: macOS 12, watchOS 8, tvOS 15 (+ HomePod 15), iPadOS 15 oraz oczywiście iOS 15.

Wspominaliśmy wcześniej także, że zdaniem niektórych tegoroczne grafiki promocyjne dotyczące wydarzenia, skrywają w sobie informacje, że w trakcie eventu pojawi się również zapowiedź systemu, który obsługiwał będzie okulary AR, które są w przygotowaniu od wielu lat.

Nie ma pewności, czy oprócz wspomnianych wcześniej systemów pojawi się coś jeszcze. W kuluarach pojawiają się sugestię, że świat może ujrzeć nowy model AirPods, który będzie w stanie obsługiwać bezstratny format Apple Lossless.

Nie jest również wykluczone, że dane będzie nam zobaczyć prezentację MacBooka Pro z procesorem M2.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online