Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Premiera AirPods 3 już wkrótce?

Premiera AirPods 3 już wkrótce?

Ostatnimi czasy w Sieci pojawiają się informacje, że firma z Cupertino pracuje nad tym, by do swojej usługi Apple Music dodać coś dla prawdziwych melomanów – streaming muzyki w jakości HiFi za pomocą bezstratnych formatów. Okazuje się, że start tej opcji ma odbyć się wraz z premierą słuchawek AirPods 3.

 

AirPods 3 premiera

 

Na początku spodziewano się, że nowe słuchawki bezprzewodowe od Apple pojawią się na rynku wiosną tego roku. Teraz już wiemy, że tak na pewno się nie stanie, natomiast całkiem prawdopodobnym scenariuszem jest ich premiera podczas konferencji WWDC 2021. Inną możliwością jest termin na przełomie września i października.

Trzeba brać również pod uwagę ewentualność, iż w trakcie WWDC 2021 słuchawki są prezentowane, ale do sprzedaży trafią dopiero wczesną jesienią. Ku premierze w trakcie tego wydarzenia skłaniają się także w serwisie Hits Daily Double, którzy sugerują, że premiera usługi Apple Music HiFi wydarzy się wraz z debiutem słuchawek AirPods 3, co powinno się wydarzyć „w najbliższych tygodniach”, czyli prawdopodobnie na początku czerwca, kiedy event się odbędzie.

 

Co wiemy o AirPods 3?

 

Trzecia generacja AirPodsów ma z wyglądu nieco bardziej przypominać modele z rodziny Pro, będą one także nieco mniejsze od swoich poprzedników, ale nadal będzie to konstrukcja douszna, a nie dokanałowa.

Oprócz tego dostaną one bardziej wydajną baterię, niestety jednak zaawansowane funkcje, jak dźwięk przestrzenny (Spatial Audio), czy redukcja hałasu (ANC) pozostaną zarezerwowane dla modeli Pro słuchawek. A propos AirPods Pro 2 to ich premiera powinna odbyć się jesienią tego roku.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online