Premiera AirPods 3 już wkrótce?

Akcesoria iClinica

Ostatnimi czasy w Sieci pojawiają się informacje, że firma z Cupertino pracuje nad tym, by do swojej usługi Apple Music dodać coś dla prawdziwych melomanów – streaming muzyki w jakości HiFi za pomocą bezstratnych formatów. Okazuje się, że start tej opcji ma odbyć się wraz z premierą słuchawek AirPods 3.

 

AirPods 3 premiera

 

Na początku spodziewano się, że nowe słuchawki bezprzewodowe od Apple pojawią się na rynku wiosną tego roku. Teraz już wiemy, że tak na pewno się nie stanie, natomiast całkiem prawdopodobnym scenariuszem jest ich premiera podczas konferencji WWDC 2021. Inną możliwością jest termin na przełomie września i października.

Trzeba brać również pod uwagę ewentualność, iż w trakcie WWDC 2021 słuchawki są prezentowane, ale do sprzedaży trafią dopiero wczesną jesienią. Ku premierze w trakcie tego wydarzenia skłaniają się także w serwisie Hits Daily Double, którzy sugerują, że premiera usługi Apple Music HiFi wydarzy się wraz z debiutem słuchawek AirPods 3, co powinno się wydarzyć „w najbliższych tygodniach”, czyli prawdopodobnie na początku czerwca, kiedy event się odbędzie.

 

Co wiemy o AirPods 3?

 

Trzecia generacja AirPodsów ma z wyglądu nieco bardziej przypominać modele z rodziny Pro, będą one także nieco mniejsze od swoich poprzedników, ale nadal będzie to konstrukcja douszna, a nie dokanałowa.

Oprócz tego dostaną one bardziej wydajną baterię, niestety jednak zaawansowane funkcje, jak dźwięk przestrzenny (Spatial Audio), czy redukcja hałasu (ANC) pozostaną zarezerwowane dla modeli Pro słuchawek. A propos AirPods Pro 2 to ich premiera powinna odbyć się jesienią tego roku.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online