Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Premiera AirPods 3 już wkrótce?

Premiera AirPods 3 już wkrótce?

Ostatnimi czasy w Sieci pojawiają się informacje, że firma z Cupertino pracuje nad tym, by do swojej usługi Apple Music dodać coś dla prawdziwych melomanów – streaming muzyki w jakości HiFi za pomocą bezstratnych formatów. Okazuje się, że start tej opcji ma odbyć się wraz z premierą słuchawek AirPods 3.

 

AirPods 3 premiera

 

Na początku spodziewano się, że nowe słuchawki bezprzewodowe od Apple pojawią się na rynku wiosną tego roku. Teraz już wiemy, że tak na pewno się nie stanie, natomiast całkiem prawdopodobnym scenariuszem jest ich premiera podczas konferencji WWDC 2021. Inną możliwością jest termin na przełomie września i października.

Trzeba brać również pod uwagę ewentualność, iż w trakcie WWDC 2021 słuchawki są prezentowane, ale do sprzedaży trafią dopiero wczesną jesienią. Ku premierze w trakcie tego wydarzenia skłaniają się także w serwisie Hits Daily Double, którzy sugerują, że premiera usługi Apple Music HiFi wydarzy się wraz z debiutem słuchawek AirPods 3, co powinno się wydarzyć „w najbliższych tygodniach”, czyli prawdopodobnie na początku czerwca, kiedy event się odbędzie.

 

Co wiemy o AirPods 3?

 

Trzecia generacja AirPodsów ma z wyglądu nieco bardziej przypominać modele z rodziny Pro, będą one także nieco mniejsze od swoich poprzedników, ale nadal będzie to konstrukcja douszna, a nie dokanałowa.

Oprócz tego dostaną one bardziej wydajną baterię, niestety jednak zaawansowane funkcje, jak dźwięk przestrzenny (Spatial Audio), czy redukcja hałasu (ANC) pozostaną zarezerwowane dla modeli Pro słuchawek. A propos AirPods Pro 2 to ich premiera powinna odbyć się jesienią tego roku.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online