Zdjęcia ekranów nowych iPhone’ów wyciekły do Sieci?

iPhone iClinica

W Internecie pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawia ekrany nadchodzących modeli iPhone’ów. Czy rzeczywiście tak będą się prezentowały?

 

Zdjęcie + wizualizacja

 

Na fotografii widzimy ekrany trzech nowych iPhone’ów, które pojawią się jesienią w sprzedaży – widzimy tutaj przednie panele iPhone 9 z ekranem LCD o wielkości 6,1-cala oraz dwóch nowych „iksów” – iPhone’a X 2 z ekranem OLED wielkości 5,8-cala oraz iPhone’a X Plus z ekranem OLED o wielkości 6,5-cala. Ich wygląd odzwierciedla wcześniejsze doniesienia dotyczące tych modeli.

Na podstawie zdjęcia powstała także wizualizacja

 

iphone x 2

 

Pokazuje on, jak mogłyby prezentować się tapety na panelach. Obie fotografie, że ostatnie doniesienia o tym, że ramki w nadchodzących modelach X będą cieńsze od tych w modelu zeszłorocznym, a takiej samej grubości, dzięki nowej technologii będą ramki iPhone’a 9, o czym informowaliśmy ostatnio. Technologia ta to 0,3t LED – dzięki niej iPhone 9 ma posiadać najcieńsze obramowanie wśród smartfonów z ekranem LCD.

Jak zwykle trzeba powiedzieć, że póki co żadne z tych informacji nie są oficjalne i dopiero jesienią przekonamy się, czy taki będzie rzeczywisty wygląd nadchodzących iPhone’ów.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online