Smart Battery Case dla iPhone’ów Xs, Xs Max I Xr już w sprzedaży!

Akcesoria iClinica
smart battery case

W grudniu pojawiła się informacja o tym, że Smart Battery Case dla modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone Xr mają wkrótce trafić do sprzedaży. Plotki mówiły, że może to się jeszcze zdarzyć w 2018 roku. Tak się nie stało, ale właśnie dzisiaj wystartowała ich sprzedaż!

 

Smart Battery Case dostępne także w Polsce

 

Etui z dodatkową baterią od Apple dostępne jest także w polskim sklepie Apple. Kosztuje ono u nas 619 złotych bez względu na model, któremu jest dedykowany. W sprzedaży są dwie wersje kolorystyczne – biała oraz czarna. Sam pokrowiec wykonany jest z silikonu, a jego wnętrze pokrywa mikrofibra, która powoduje, że etui jest w pełni bezpieczne dla naszego iPhone’a i nie spowoduje na nim żadnych uszkodzeń.

 

Jak działa?

 

Smart Battery Case możemy ładować na dwa sposoby. Tradycyjnie, przy użyciu standardowej ładowarki oraz bezprzewodowo z wykorzystaniem ładowarek posiadających certyfikat Qi. Etui obsługuje także szybkie ładowanie przy użyciu ładowarek działających w zgodności ze standardem USP-PD.

Gdy założymy etui na telefon w Centrum powiadomień oraz na ekranie blokady iPhone’a pokazuje się poziom naładowania baterii.

 

Co nam daje etui?

 

Co zaskakujące Apple w żadnej z informacji nie podaje pojemności baterii wbudowanej w Smart Battery Case. Przedstawiają oni jednak możliwości tego akcesorium w postaci liczby godzin użytkowania:

  • iPhone Xr z Smart Battery Case oferuje do 39 godzin rozmów, do 22 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs z Smart Battery Case umożliwia do 33 godzin rozmów, do 21 godzin przeglądania Internetu i do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs Max z Smart Battery Case oferuje do 37 godzin rozmów, do 20 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online