Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Smart Battery Case dla iPhone’ów Xs, Xs Max I Xr już w sprzedaży!

Smart Battery Case dla iPhone’ów Xs, Xs Max I Xr już w sprzedaży!

W grudniu pojawiła się informacja o tym, że Smart Battery Case dla modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone Xr mają wkrótce trafić do sprzedaży. Plotki mówiły, że może to się jeszcze zdarzyć w 2018 roku. Tak się nie stało, ale właśnie dzisiaj wystartowała ich sprzedaż!

 

Smart Battery Case dostępne także w Polsce

 

Etui z dodatkową baterią od Apple dostępne jest także w polskim sklepie Apple. Kosztuje ono u nas 619 złotych bez względu na model, któremu jest dedykowany. W sprzedaży są dwie wersje kolorystyczne – biała oraz czarna. Sam pokrowiec wykonany jest z silikonu, a jego wnętrze pokrywa mikrofibra, która powoduje, że etui jest w pełni bezpieczne dla naszego iPhone’a i nie spowoduje na nim żadnych uszkodzeń.

 

Jak działa?

 

Smart Battery Case możemy ładować na dwa sposoby. Tradycyjnie, przy użyciu standardowej ładowarki oraz bezprzewodowo z wykorzystaniem ładowarek posiadających certyfikat Qi. Etui obsługuje także szybkie ładowanie przy użyciu ładowarek działających w zgodności ze standardem USP-PD.

Gdy założymy etui na telefon w Centrum powiadomień oraz na ekranie blokady iPhone’a pokazuje się poziom naładowania baterii.

 

Co nam daje etui?

 

Co zaskakujące Apple w żadnej z informacji nie podaje pojemności baterii wbudowanej w Smart Battery Case. Przedstawiają oni jednak możliwości tego akcesorium w postaci liczby godzin użytkowania:

  • iPhone Xr z Smart Battery Case oferuje do 39 godzin rozmów, do 22 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs z Smart Battery Case umożliwia do 33 godzin rozmów, do 21 godzin przeglądania Internetu i do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs Max z Smart Battery Case oferuje do 37 godzin rozmów, do 20 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online