Smart Battery Case dla iPhone’ów Xs, Xs Max I Xr już w sprzedaży!

Akcesoria iClinica

W grudniu pojawiła się informacja o tym, że Smart Battery Case dla modeli iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone Xr mają wkrótce trafić do sprzedaży. Plotki mówiły, że może to się jeszcze zdarzyć w 2018 roku. Tak się nie stało, ale właśnie dzisiaj wystartowała ich sprzedaż!

 

Smart Battery Case dostępne także w Polsce

 

Etui z dodatkową baterią od Apple dostępne jest także w polskim sklepie Apple. Kosztuje ono u nas 619 złotych bez względu na model, któremu jest dedykowany. W sprzedaży są dwie wersje kolorystyczne – biała oraz czarna. Sam pokrowiec wykonany jest z silikonu, a jego wnętrze pokrywa mikrofibra, która powoduje, że etui jest w pełni bezpieczne dla naszego iPhone’a i nie spowoduje na nim żadnych uszkodzeń.

 

Jak działa?

 

Smart Battery Case możemy ładować na dwa sposoby. Tradycyjnie, przy użyciu standardowej ładowarki oraz bezprzewodowo z wykorzystaniem ładowarek posiadających certyfikat Qi. Etui obsługuje także szybkie ładowanie przy użyciu ładowarek działających w zgodności ze standardem USP-PD.

Gdy założymy etui na telefon w Centrum powiadomień oraz na ekranie blokady iPhone’a pokazuje się poziom naładowania baterii.

 

Co nam daje etui?

 

Co zaskakujące Apple w żadnej z informacji nie podaje pojemności baterii wbudowanej w Smart Battery Case. Przedstawiają oni jednak możliwości tego akcesorium w postaci liczby godzin użytkowania:

  • iPhone Xr z Smart Battery Case oferuje do 39 godzin rozmów, do 22 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs z Smart Battery Case umożliwia do 33 godzin rozmów, do 21 godzin przeglądania Internetu i do 25 godzin odtwarzania wideo,
  • iPhone Xs Max z Smart Battery Case oferuje do 37 godzin rozmów, do 20 godzin przeglądania Internetu oraz do 25 godzin odtwarzania wideo.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online