Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro

Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro

TikTok na Apple Vision Pro

Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło dzienne ujrzał TikTok na Apple Vision Pro. Dowiedz się jak ta popularna aplikacja prezentuje się w mieszanej rzeczywistości generowanej przez okulary.

TikTok udostepnił oficjalną aplikację na Apple Vision Pro

Choć Apple Vision Pro zrobiło furorę na amerykańskim rynku, nie wszystkie marki palą się do wprowadzenia swoich usług do nowego środowiska. Prezes Netflixa oficjalnie oświadczył, że jest jeszcze za wcześnie na taką inwestycję. YouTube początkowo stał na podobnym stanowisku, ale sytuacja uległa już zmianie. Wedle relacji trwają obecnie prace nad aplikacją dostosowaną do visionOS. Zupełnie inną strategię obrał TikTok, który zaadaptował się do nowej platformy w ekspresowym tempie. W efekcie aplikacja jest już dostępna dla użytkowników Apple Vision Pro.

Apple Vision Pro

Na czym polega natywna aplikacja TikTok na Vision Pro?

Jeśli zdarzało Ci się używać TikToka na urządzeniach mobilnych, po założeniu gogli zobaczysz znajomy interfejs. Możesz swobodnie oglądać filmy, przeglądać komentarze czy też zostawiać polubienia. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości jesteś w stanie “zawiesić” okno aplikacji w dowolnym miejscu swojego otoczenia. Oprócz tego możesz też wygenerować wokół siebie wirtualną przestrzeń, która posłuży jako tło do działania TikToka. Pod tym względem masz spore pole do popisu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przenieść się chociażby na inną planetę.

Jak działa TikTok na Apple Vision Pro?

Aplikacja dostosowana do systemu iOS posiada kilka udoskonaleń względem wersji dostępnej na iOS. Na smartfonie nie możesz wykonywać kilku czynności jednocześnie. Gdy rozwiniesz sekcję komentarzy, zasłonisz sobie dużą część okna z filmem. Z kolei przejście do profilu autora spowoduje wstrzymanie odtwarzania. TikTok na Apple Vision Pro umożliwia otwarcie kilku równoległych okien. Dzięki temu możesz jednocześnie oglądać film i czytać komentarze czy też przeglądać profil twórcy danego materiału.

Jak przywrócić sprawność techniczną sprzętu Apple?

Do tej pory Apple Vision Pro ukazało się jedynie na amerykańskim rynku. Gogle mają trafić do sprzedaży w kolejnych krajach dopiero za kilka miesięcy. Zanim doczekasz się europejskiej premiery, warto skupić się na sprzęcie Apple, który już teraz masz na wyposażeniu. Jeśli Twoje urządzenia uległy uszkodzeniu albo z nieznanych przyczyn sprawują się poniżej oczekiwań, podejmij interwencję. Profesjonalnego wsparcia może udzielić Ci iClinica, czyli serwis Apple z oddziałami w kilku polskich miasta. Wystarczy dostarczyć zepsute urządzenie osobiście albo przekazać je drogą wysyłkową. Technicy są świetnie przygotowani do usuwania różnorodnych defektów. W ofercie znajduje się naprawa iPhone, a także szeroka gama innych usług, które znajdziesz w cenniku.


Podobne artykuły
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online