Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Apple Smart Battery Case dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr jeszcze w 2018?

Apple Smart Battery Case dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr jeszcze w 2018?

Czyżby jeszcze w tym roku miało pojawić się etui z dodatkową baterią, czyli Smart Battery Case? Będzie ono dedykowane wszystkim tegorocznym smartfonom od Apple, czyli iPhone’owi Xs, iPhone’owi Xs Max oraz iPhone’owi Xr. Będzie to spore zaskoczenie, gdyż do tej pory nie były one tworzone dla wszystkich telefonów z logiem nadgryzionego jabłka.

 

Nowe Smart Battery Case w plikach WatchOS

 

W Internecie pojawiły się informacje, że ikony nowych etui z dodatkową baterią zostały odnalezione w plikach watchOS 5.1.2. Potem w sieci pojawiły się fotografie przedstawiające nowe Smart Battery Case.

 

smart battery case 2018

 

Można zauważyć, iż nowa wersja etui została dosyć mocno przeprojektowana względem starszych modeli. Bierze to się stąd, że zmienił się chociażby układ obiektywów w tegorocznych iPhone’ach.

Widać, że dodatkowo bateria została przesunięta ku dołowi i zajmuje tam więcej powierzchni, więc możemy się spodziewać, iż pojemność samych baterii została również zwiększona.

Natomiast z plików nowego iOSa możemy się dowiedzieć, że w przygotowaniu są trzy wersje nowego Smart Battery Case, które posiadają oznaczenia: A2070, A2071, A2072.

Identyfikatory te wskazują, że najprawdopodobniej Apple wypuści trzy wersje etui i każda z nich dedykowana będzie konkretnemu z tegorocznych smartfonów od giganta z Cupertino. Mowa tu o iPhone Xr z ekranem o przekątnej 6,1-cala, iPhone Xs z ekranem 5,8-cala oraz iPhone Xs Max z ekranem o przekątnej 6,5-cala.

Jest to dosyć zaskakujące, gdyż byłby to pierwszy raz, kiedy to etui wychodzi do wszystkich nowych iPhone’ów. Do tej pory zarezerwowane ono było dla największych iPhone’ów, czyli iPhone 7 Plus, czy 8 Plus.

 

Jeszcze w 2018?

 

Rzeczywiście, powinniśmy spodziewać się tego akcesorium jeszcze w tym roku. Również wynika to z plików odnalezionych w systemie iOS. Oczywiście, czasu nie zostało zbyt wiele, ale Apple zdarzyło się już w przeszłości wypuszczać swoje produkty w grudniu – chociażby AirPodsy w 2016 roku, czy pierwsze Smart Battery Case w roku 2015.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online