Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Apple Smart Battery Case dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr jeszcze w 2018?

Apple Smart Battery Case dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr jeszcze w 2018?

Czyżby jeszcze w tym roku miało pojawić się etui z dodatkową baterią, czyli Smart Battery Case? Będzie ono dedykowane wszystkim tegorocznym smartfonom od Apple, czyli iPhone’owi Xs, iPhone’owi Xs Max oraz iPhone’owi Xr. Będzie to spore zaskoczenie, gdyż do tej pory nie były one tworzone dla wszystkich telefonów z logiem nadgryzionego jabłka.

 

Nowe Smart Battery Case w plikach WatchOS

 

W Internecie pojawiły się informacje, że ikony nowych etui z dodatkową baterią zostały odnalezione w plikach watchOS 5.1.2. Potem w sieci pojawiły się fotografie przedstawiające nowe Smart Battery Case.

 

smart battery case 2018

 

Można zauważyć, iż nowa wersja etui została dosyć mocno przeprojektowana względem starszych modeli. Bierze to się stąd, że zmienił się chociażby układ obiektywów w tegorocznych iPhone’ach.

Widać, że dodatkowo bateria została przesunięta ku dołowi i zajmuje tam więcej powierzchni, więc możemy się spodziewać, iż pojemność samych baterii została również zwiększona.

Natomiast z plików nowego iOSa możemy się dowiedzieć, że w przygotowaniu są trzy wersje nowego Smart Battery Case, które posiadają oznaczenia: A2070, A2071, A2072.

Identyfikatory te wskazują, że najprawdopodobniej Apple wypuści trzy wersje etui i każda z nich dedykowana będzie konkretnemu z tegorocznych smartfonów od giganta z Cupertino. Mowa tu o iPhone Xr z ekranem o przekątnej 6,1-cala, iPhone Xs z ekranem 5,8-cala oraz iPhone Xs Max z ekranem o przekątnej 6,5-cala.

Jest to dosyć zaskakujące, gdyż byłby to pierwszy raz, kiedy to etui wychodzi do wszystkich nowych iPhone’ów. Do tej pory zarezerwowane ono było dla największych iPhone’ów, czyli iPhone 7 Plus, czy 8 Plus.

 

Jeszcze w 2018?

 

Rzeczywiście, powinniśmy spodziewać się tego akcesorium jeszcze w tym roku. Również wynika to z plików odnalezionych w systemie iOS. Oczywiście, czasu nie zostało zbyt wiele, ale Apple zdarzyło się już w przeszłości wypuszczać swoje produkty w grudniu – chociażby AirPodsy w 2016 roku, czy pierwsze Smart Battery Case w roku 2015.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online