Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath iPhone 12 Pro jednak zgodnie z planem?

iPhone 12 Pro jednak zgodnie z planem?

Dopiero co w Sieci ujrzały się informacje o tym, że tegoroczna premiery iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max mogą być zagrożone przez decyzję Apple. Doniesienia sugerowały, że modele te w sprzedaży pojawią się pod koniec roku lub w bardziej prawdopodobnym scenariuszu – nawet w styczniu 2021 roku. Jednak Ming-Chi Kuo dotarł do nieco innych informacji. Jego źródła szepczą, że wszystko idzie zgodnie z planem i nowe urządzenia Apple pojawią się we wrześniu tego roku.

 

iPhone 12 Pro będzie na czas

 

Nadchodzące iPhone’y 12 mają być wyposażone w najnowocześniejsze modemy 5G, a te nowsze modele w jeszcze sprawniejsze wspomagane obsługą technologii mmWave. Zdaniem analityka ich sprzedaż rozpocznie się planowo na przełomie września i października.

Tegorocznych modeli ma być więcej i takie rewelacje pojawiały się już w grudniu. Z ich treści wynika, że powinniśmy spodziewać się nie trzech, a czterech nowych urządzeń. Według sławnego analityka każdy nowy iPhone otrzyma ekran w technologii OLED. Co nowego ma pojawić się w nowym portfolio smartfonów Apple:

iPhone 12 w dwóch wersjach:

  • podwójna kamera i ekran o przekątnej 5,4 cala
  • podwójna kamea i ekran o przekątnej 6,1 cala
  • iPhone 12 Pro z potrójną kamerą i ekranem o przekątnej 5,8 cala,
  • iPhone 12 pro Max z potrójną kamerą i ekranem o przekątnej 6,5 cala

Zdaniem analityków z Susquehanna International Group premiera tych dwóch ostatnich sprzętów ma się opóźnić. Wszystko to przez fakt, iż Apple chce we własnym zakresie produkować moduły do modemów 5G, a nie polegać na zewnętrznych firmach i podwykonawcach. Przez ten fakt premiera miałaby się odbyć nawet dopiero w styczniu 2020 roku.

 

iPhone 12 Pro jednak jesienią?

 

Jak wspominaliśmy, Ming-Chi Kuo ma w tym temacie zgoła inne zdanie. Z przekazywanych przez niego informacji jasno wynika, że póki co o żadnym opóźnieniu nie może być mowy, choć rzecz jasna nie oznacza to, że takowe nie pojawi się w trakcie prac nad urządzeniami. W swym raporcie potwierdza on także informacje o modemach 5G, które znajdą się w iPhone’ach. Wszystkie modele obsługiwać będą technologię sub-6GHz, a te z dopiskiem Pro dodatkowo także ultraszybką technologię mmWave.

Jednak fale milimetrowe obsługiwane będą początkowo jedynie na terenie pięciu państw: Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej oraz Japonii.
Na zakończenie dodajmy, że analityk Kuo, jak i również wielu jego kolegów po fachu, przewiduje, że to nie jedyne iPhone’y, które pojawią się w tym roku na rynku. Podobno na horyzoncie czai się także wyczekiwany przez wielu iPhone SE 2, który może zawitać do nas jeszcze w marcu.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online