Blog
iClinica>Blog>Apple>Apple szykuje konkurencję dla Netflixa?

Apple szykuje konkurencję dla Netflixa?

Wszystko wskazuje na to, że konferencja Apple rzeczywiście odbędzie się 25 marca. Informowaliśmy, że Apple zaprezentuje wówczas swój serwis informacyjny z płatną subskrypcją. Okazuje się, że oprócz tego pojawi się podczas niej prezentacja serwisu wideo od giganta z Cupertino.

Netflix od Apple

 

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale wiele wskazuje na to, iż Apple zorganizuje swoją konferencję właśnie 25 marca. Podczas niej pojawić się kilka gwiazd Hollywood, które swoją obecnością zaszczycą prezentację serwisu wideo od Apple w którym pojawić się mają produkcje własne.

Wśród zaproszonych osobistości ze świata filmu mają pojawić się między innymi: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Garner czy JJ Abrams.

Platforma VOD od Apple ma działać na podobnych zasadach jak Netflix, czy HBO GO. Za miesięczną opłatę zyskujemy nielimitowany dostęp do szerokiej bazy seriali oraz filmów. Mają pojawi się także produkcje na zlecenie giganta z Cupertino, które dostępne będą tylko na ich platformie.

Sam serwis ma zostać uruchomiony jeszcze przed wakacjami i najprawdopodobniej początkowo dostępny będzie jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. Serwis zintegrowany będzie z aplikacją TV, która dostępna jest na iPhone’ach, iPadach oraz Apple TV w 10 krajach.

Z kolejnych informacji wynika, że z czasem serwis trafi rzecz jasna także do innych krajów. W sumie ma być ich ponad 100.

Oprócz tego na konferencji ma zostać zaprezentowany nowy serwis informacyjny z płatną subskrypcją.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online