Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Apple szykuje konkurencję dla Netflixa?

Apple szykuje konkurencję dla Netflixa?

Wszystko wskazuje na to, że konferencja Apple rzeczywiście odbędzie się 25 marca. Informowaliśmy, że Apple zaprezentuje wówczas swój serwis informacyjny z płatną subskrypcją. Okazuje się, że oprócz tego pojawi się podczas niej prezentacja serwisu wideo od giganta z Cupertino.

Netflix od Apple

 

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale wiele wskazuje na to, iż Apple zorganizuje swoją konferencję właśnie 25 marca. Podczas niej pojawić się kilka gwiazd Hollywood, które swoją obecnością zaszczycą prezentację serwisu wideo od Apple w którym pojawić się mają produkcje własne.

Wśród zaproszonych osobistości ze świata filmu mają pojawić się między innymi: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Jennifer Garner czy JJ Abrams.

Platforma VOD od Apple ma działać na podobnych zasadach jak Netflix, czy HBO GO. Za miesięczną opłatę zyskujemy nielimitowany dostęp do szerokiej bazy seriali oraz filmów. Mają pojawi się także produkcje na zlecenie giganta z Cupertino, które dostępne będą tylko na ich platformie.

Sam serwis ma zostać uruchomiony jeszcze przed wakacjami i najprawdopodobniej początkowo dostępny będzie jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. Serwis zintegrowany będzie z aplikacją TV, która dostępna jest na iPhone’ach, iPadach oraz Apple TV w 10 krajach.

Z kolejnych informacji wynika, że z czasem serwis trafi rzecz jasna także do innych krajów. W sumie ma być ich ponad 100.

Oprócz tego na konferencji ma zostać zaprezentowany nowy serwis informacyjny z płatną subskrypcją.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online