Blog
iClinica>Blog>Apple>Konferencja Apple z prezentacją nowego serwisu już 25 marca?

Konferencja Apple z prezentacją nowego serwisu już 25 marca?

John Paczkowski z serwisu BuzzFeed News podał właśnie, że firma Apple ma w planach kolejną konferencję, która odbędzie się już niebawem, bo 25 marca. Ma wówczas dojść do prezentacji nowego serwisu informacyjnego giganta z Cupertino do którego dostęp będzie można wykupić w formie subskrypcji. Raczej nie pojawi się tam prezentacja takich sprzętów, jak iPad Mini 5 czy AirPods 2.

 

Konferencja Apple

 

Co prawda John Paczkowski to nie Ming-Chi Kuo, ale informacje od redaktora BuzzFeed zwykle sprawdzają się w stu procentach. Często można mieć wrażenie, iż informacje które on podaje są kontrolowanymi przeciekami z Cupertino. Często podaje on różne informacje o działaniach Apple i zawsze okazują się one być prawdziwe. Wychodzi na to, że musi mieć dobrych znajomych w dziale PR firmy Apple.

Wychodzi na to, że powinniśmy być pewni, że konferencja rzeczywiście odbędzie się 25 marca i podczas jej przedstawiciele Apple zaprezentują swój nowy serwis informacyjny.

Będzie on funkcjonował na zasadzie płatnej, miesięcznej subskrypcji, która prawdopodobnie ma kosztować 10 dolarów.

Subskrypcja ma dawać dostęp do wszystkich treści, które pochodzą od wydawców publikujących na łamach serwisu. Dostęp będzie rzecz jasna nielimitowany.

The Wall Street Journal podał informację, iż Apple pobierać będzie połowę zysków z subskrypcji, a reszta lądować będzie u wydawców, dzielona na podstawie ilości czasu, który czytelnik spędzi na czytaniu danej publikacji.

Sam serwis byłby połączony z aplikacją News i będzie jego płatną częścią. Działa on aktualnie na terenie Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii oraz niebawem pojawić się ma w Kanadzie. Płatny serwis jednak miałby początkowo działać tylko na terenie USA i dopiero z czasem przenieść się do innych krajów.

 

Bez premiery sprzętów

 

John Paczkowski z Buzzfeed zaznacza również, iż w trakcie konferencji Apple nie pokusi się raczej o przedstawienie daty premiery urządzeń takich, jak iPad Mini 5 czy AirPods 2. Jednak nie można wykluczyć, że firma pokaże inne sprzęty. Być może będą to np. nowy model iPada 9,7”, mata ładująca AirPower lub etui do AirPodsów z funkcją bezprzewodowego ładowania.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online