Blog
iClinica Path Blog Path Akcesoria Path AirPods 3 jednak dopiero w trzecim kwartale 2021? Nowe doniesienia

AirPods 3 jednak dopiero w trzecim kwartale 2021? Nowe doniesienia

Znany i lubiany analityk, który posiada wiele informacji na temat działań i planów, czyli Ming-Chi Kuo udostępnił właśnie nowy raport dotyczący nadchodzących słuchawek AirPods 3. Z jego treści wynika, że ich produkcja ruszy dopiero we wspomnianym, trzecim kwartale tego roku. Jeżeli okaże się to prawdą to pewnie jeszcze o nich nie usłyszymy w trakcie najbliższej konferencji Apple, która ma odbyć się 23 marca.

 

AirPods 3 premiera

 

Informacje z nowego raportu mogą zaskakiwać, gdyż jeszcze niedawno pojawiły się wiadomości z wiarygodnych źródeł, że Apple zaprezentuje swoje nowe słuchawki 23 marca, podczas swojej konferencji. Inni informatorzy podawali nawet, że „AirPods 3 są już gotowe do wysyłki”, a co więcej sam Ming-Chi Kuo w listopadzie 2020 roku podawał do informacji, że nowe „pchełki” od Apple zadebiutują na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Wychodzi na to, że do analityka dotarły jakieś nowe wieści, które kazały mu zrewidować swój pogląd na kwestię premiery urządzenia. Jeśli te okażą się bliskie prawdy to AirPods 3 na rynku uświadczymy pod koniec lata lub wczesną jesienią.

 

AirPods 2 i AirPods Pro 2

 

Podobno w gabinetach Apple nadal trwają dyskusję, co zrobić z AirPods 2. Pomysły są dwa: albo przestaną być produkowane i znikną z rynku lub pozostaną, jako tańsza alternatywa.

Oprócz tego w tym roku powinniśmy się także spodziewać rynkowego debiutu AirPods 2 Pro.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online