Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>AirPods 3 jednak dopiero w trzecim kwartale 2021? Nowe doniesienia

AirPods 3 jednak dopiero w trzecim kwartale 2021? Nowe doniesienia

Znany i lubiany analityk, który posiada wiele informacji na temat działań i planów, czyli Ming-Chi Kuo udostępnił właśnie nowy raport dotyczący nadchodzących słuchawek AirPods 3. Z jego treści wynika, że ich produkcja ruszy dopiero we wspomnianym, trzecim kwartale tego roku. Jeżeli okaże się to prawdą to pewnie jeszcze o nich nie usłyszymy w trakcie najbliższej konferencji Apple, która ma odbyć się 23 marca.

 

AirPods 3 premiera

 

Informacje z nowego raportu mogą zaskakiwać, gdyż jeszcze niedawno pojawiły się wiadomości z wiarygodnych źródeł, że Apple zaprezentuje swoje nowe słuchawki 23 marca, podczas swojej konferencji. Inni informatorzy podawali nawet, że „AirPods 3 są już gotowe do wysyłki”, a co więcej sam Ming-Chi Kuo w listopadzie 2020 roku podawał do informacji, że nowe „pchełki” od Apple zadebiutują na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Wychodzi na to, że do analityka dotarły jakieś nowe wieści, które kazały mu zrewidować swój pogląd na kwestię premiery urządzenia. Jeśli te okażą się bliskie prawdy to AirPods 3 na rynku uświadczymy pod koniec lata lub wczesną jesienią.

 

AirPods 2 i AirPods Pro 2

 

Podobno w gabinetach Apple nadal trwają dyskusję, co zrobić z AirPods 2. Pomysły są dwa: albo przestaną być produkowane i znikną z rynku lub pozostaną, jako tańsza alternatywa.

Oprócz tego w tym roku powinniśmy się także spodziewać rynkowego debiutu AirPods 2 Pro.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online