AirPods 3 jednak dopiero w trzecim kwartale 2021? Nowe doniesienia

Akcesoria iClinica

Znany i lubiany analityk, który posiada wiele informacji na temat działań i planów, czyli Ming-Chi Kuo udostępnił właśnie nowy raport dotyczący nadchodzących słuchawek AirPods 3. Z jego treści wynika, że ich produkcja ruszy dopiero we wspomnianym, trzecim kwartale tego roku. Jeżeli okaże się to prawdą to pewnie jeszcze o nich nie usłyszymy w trakcie najbliższej konferencji Apple, która ma odbyć się 23 marca.

 

AirPods 3 premiera

 

Informacje z nowego raportu mogą zaskakiwać, gdyż jeszcze niedawno pojawiły się wiadomości z wiarygodnych źródeł, że Apple zaprezentuje swoje nowe słuchawki 23 marca, podczas swojej konferencji. Inni informatorzy podawali nawet, że „AirPods 3 są już gotowe do wysyłki”, a co więcej sam Ming-Chi Kuo w listopadzie 2020 roku podawał do informacji, że nowe „pchełki” od Apple zadebiutują na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Wychodzi na to, że do analityka dotarły jakieś nowe wieści, które kazały mu zrewidować swój pogląd na kwestię premiery urządzenia. Jeśli te okażą się bliskie prawdy to AirPods 3 na rynku uświadczymy pod koniec lata lub wczesną jesienią.

 

AirPods 2 i AirPods Pro 2

 

Podobno w gabinetach Apple nadal trwają dyskusję, co zrobić z AirPods 2. Pomysły są dwa: albo przestaną być produkowane i znikną z rynku lub pozostaną, jako tańsza alternatywa.

Oprócz tego w tym roku powinniśmy się także spodziewać rynkowego debiutu AirPods 2 Pro.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online