Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się informacje o tym, że firma Apple pracuje nad AirPods 3 oraz nad AirPods 2 Pro. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które rzekomo przedstawiają wygląd tych pierwszych. Jon Prosser, który jest dosyć wiarygodnym źródłem informacji, twierdzi, że zdjęcia wyglądają bardzo wiarygodnie i tak właśnie najprawdopodobniej będą wyglądały AirPods 3.

 

AirPods 3

 

To oczywiście nie są pierwsze zdjęcia, które podobno przedstawiają wygląd nowych słuchawek od giganta z Cupertino, jednak dopiero te wydają się wyglądać wiarygodnie.

Zatem mamy teraz potwierdzenie rewelacji sprzed miesięcy, że nowe słuchawki będą mniejsze od swoich poprzedniczek i swoim wyglądem będą bardziej upodabniać się do AirPods Pro. Jednak nadal stworzone będą w konstrukcji dousznej, a nie dokanałowej.

Bateria pozwoli na dłuższą pracę niż przy aktualnym modelu, jednak w urządzeniu nie pojawią się funkcję, jak dźwięk przestrzenny i aktywna redukcja hałasu, które zarezerwowane są dla lepszej wersji słuchawek z „Pro” w nazwie.

Mark Gurman z Bloomberga, który bardzo dobrze orientuje się w tematach dotyczących Apple już w zeszłym roku informował, że AirPods 3 powinny pojawić się na rynku jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jednak ich prezentacji nie powinniśmy spodziewać się w trakcie tegorocznej konferencji WWDC 2021. Ich premiera odbędzie się raczej między kwietniem, a czerwcem, choć biorąc pod uwagę aktualną sytuację na świecie, nie można wykluczyć dopiero jesiennego debiutu słuchawek na rynku.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online