Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Akcesoria iClinica

Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się informacje o tym, że firma Apple pracuje nad AirPods 3 oraz nad AirPods 2 Pro. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które rzekomo przedstawiają wygląd tych pierwszych. Jon Prosser, który jest dosyć wiarygodnym źródłem informacji, twierdzi, że zdjęcia wyglądają bardzo wiarygodnie i tak właśnie najprawdopodobniej będą wyglądały AirPods 3.

 

AirPods 3

 

To oczywiście nie są pierwsze zdjęcia, które podobno przedstawiają wygląd nowych słuchawek od giganta z Cupertino, jednak dopiero te wydają się wyglądać wiarygodnie.

Zatem mamy teraz potwierdzenie rewelacji sprzed miesięcy, że nowe słuchawki będą mniejsze od swoich poprzedniczek i swoim wyglądem będą bardziej upodabniać się do AirPods Pro. Jednak nadal stworzone będą w konstrukcji dousznej, a nie dokanałowej.

Bateria pozwoli na dłuższą pracę niż przy aktualnym modelu, jednak w urządzeniu nie pojawią się funkcję, jak dźwięk przestrzenny i aktywna redukcja hałasu, które zarezerwowane są dla lepszej wersji słuchawek z „Pro” w nazwie.

Mark Gurman z Bloomberga, który bardzo dobrze orientuje się w tematach dotyczących Apple już w zeszłym roku informował, że AirPods 3 powinny pojawić się na rynku jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jednak ich prezentacji nie powinniśmy spodziewać się w trakcie tegorocznej konferencji WWDC 2021. Ich premiera odbędzie się raczej między kwietniem, a czerwcem, choć biorąc pod uwagę aktualną sytuację na świecie, nie można wykluczyć dopiero jesiennego debiutu słuchawek na rynku.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online