Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Akcesoria iClinica

Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się informacje o tym, że firma Apple pracuje nad AirPods 3 oraz nad AirPods 2 Pro. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które rzekomo przedstawiają wygląd tych pierwszych. Jon Prosser, który jest dosyć wiarygodnym źródłem informacji, twierdzi, że zdjęcia wyglądają bardzo wiarygodnie i tak właśnie najprawdopodobniej będą wyglądały AirPods 3.

 

AirPods 3

 

To oczywiście nie są pierwsze zdjęcia, które podobno przedstawiają wygląd nowych słuchawek od giganta z Cupertino, jednak dopiero te wydają się wyglądać wiarygodnie.

Zatem mamy teraz potwierdzenie rewelacji sprzed miesięcy, że nowe słuchawki będą mniejsze od swoich poprzedniczek i swoim wyglądem będą bardziej upodabniać się do AirPods Pro. Jednak nadal stworzone będą w konstrukcji dousznej, a nie dokanałowej.

Bateria pozwoli na dłuższą pracę niż przy aktualnym modelu, jednak w urządzeniu nie pojawią się funkcję, jak dźwięk przestrzenny i aktywna redukcja hałasu, które zarezerwowane są dla lepszej wersji słuchawek z „Pro” w nazwie.

Mark Gurman z Bloomberga, który bardzo dobrze orientuje się w tematach dotyczących Apple już w zeszłym roku informował, że AirPods 3 powinny pojawić się na rynku jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jednak ich prezentacji nie powinniśmy spodziewać się w trakcie tegorocznej konferencji WWDC 2021. Ich premiera odbędzie się raczej między kwietniem, a czerwcem, choć biorąc pod uwagę aktualną sytuację na świecie, nie można wykluczyć dopiero jesiennego debiutu słuchawek na rynku.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online