Blog
iClinica Path Blog Path Akcesoria Path Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Wyciekły zdjęcia AirPods 3 – poznaliśmy wygląd słuchawek?

Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się informacje o tym, że firma Apple pracuje nad AirPods 3 oraz nad AirPods 2 Pro. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które rzekomo przedstawiają wygląd tych pierwszych. Jon Prosser, który jest dosyć wiarygodnym źródłem informacji, twierdzi, że zdjęcia wyglądają bardzo wiarygodnie i tak właśnie najprawdopodobniej będą wyglądały AirPods 3.

 

AirPods 3

 

To oczywiście nie są pierwsze zdjęcia, które podobno przedstawiają wygląd nowych słuchawek od giganta z Cupertino, jednak dopiero te wydają się wyglądać wiarygodnie.

Zatem mamy teraz potwierdzenie rewelacji sprzed miesięcy, że nowe słuchawki będą mniejsze od swoich poprzedniczek i swoim wyglądem będą bardziej upodabniać się do AirPods Pro. Jednak nadal stworzone będą w konstrukcji dousznej, a nie dokanałowej.

Bateria pozwoli na dłuższą pracę niż przy aktualnym modelu, jednak w urządzeniu nie pojawią się funkcję, jak dźwięk przestrzenny i aktywna redukcja hałasu, które zarezerwowane są dla lepszej wersji słuchawek z „Pro” w nazwie.

Mark Gurman z Bloomberga, który bardzo dobrze orientuje się w tematach dotyczących Apple już w zeszłym roku informował, że AirPods 3 powinny pojawić się na rynku jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Jednak ich prezentacji nie powinniśmy spodziewać się w trakcie tegorocznej konferencji WWDC 2021. Ich premiera odbędzie się raczej między kwietniem, a czerwcem, choć biorąc pod uwagę aktualną sytuację na świecie, nie można wykluczyć dopiero jesiennego debiutu słuchawek na rynku.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online