Poznaliśmy wygląd iPhone’a SE 2?

iPhone iClinica

Nie da się chyba zliczyć, ile czasu upłynęło od kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia na temat następcy świetnie przyjętego iPhone’a SE. „Budżetowy” smartfon od Apple zyskał ogromne grono użytkowników dla których do dzisiaj model ten jest najlepszym w portfolio giganta z Cupertino. Ostatnio doniesienia zdecydowanie się nasiliły i wiele wskazuje na to, że oczekiwanie się zakończy i iPhone SE 2 rzeczywiście pojawi się na rynku. Informacje sugerują, że premiery możemy spodziewać się już w marcu tego roku.

 

iPhone SE 2 – wygląd

 

Wieści w Sieci jest multum, niektóre sugerują nawet, że urządzenie nazywać będzie się iPhone 9, ale mogłoby to wnieść spory zamęt w nazewnictwie, więc wolimy trzymać się SE w nazwie. Nowe wiadomości dotyczą tego, jak wyglądać będzie urządzenie. Jako pierwszy podał je znany i ceniony leaker Steve Hemmerstoffer, który zasłynął już w przeszłości doniesieniami na temat iPhone’ów 11. W styczniu 2019 roku poinformował on, jak wyglądać będą iPhone’y 11 i doniesienia te sprawdziły się. Czyli mamy podstawy, by wierzyć w rewelacje, którymi podzielił się ze światem.

Hemmerstoffer tym samym potwierdza to, co donosił już niedawno sławetny analityk Ming-Chi Kuo. Wspominał on, że nowy „budżetowiec” Apple ma posiadać w zasadzie takie same wymiary, jak iPhone 8 (138,5 mm x 67,4 mm), ekran w technologii LCD 4,7 cala oraz przycisk Home z Touch ID. Do tego pojedyncza kamera z tyłu urządzenia oraz szklana obudowa, która daje możliwość bezprzewodowego ładowania.
W środku prawdopodobnie znajdziemy procesor A13 Bionic, które znajdują się w iPhone’ach 11 i 11 Pro.

Tak prezentują się tendery nadchodzącego urządzenia:

iphone se 2 2020

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online