Blog
iClinica Path Blog Path Apple Pay Path Poprzez Apple Pay zapłacisz swoje rachunki!

Poprzez Apple Pay zapłacisz swoje rachunki!

Spółka Blue Media udostępniła możliwość płacenia rachunków za pomocą Apple Pay dla swoich klientów. Teraz staje się to jeszcze łatwiejsze!

 

Apple Pay

 

Od teraz wszyscy klienci mogą regulować swoje rachunki za prąd, telefon, internet czy telewizję kablową od takich dostawców tych usług, jak: UPC, Orange, innogy czy Tauron.

Już teraz płatność za pomocą Apple Pay jest możliwa u znacznej większości usługodawców, którzy korzystają z systemów płatniczych dostarczanych przez Blue Media. Dostępne one są na ich stronach internetowych lub eBOKach, czyli elektronicznych biurach obsługi klienta.

W marcu pojawiła się opcja opłacania faktur a prąd za pomocą Apple Pay u takich firmy, jak: innogy, Energa, Tauron oraz PGE.

Z takich rozwiązań płatniczych korzystają także dostawcy telewizji kablowych oraz satelitarnych. Klienci Orange, Mulitimedia, NC+, Vectry, UPC oraz Cyfrowego Polsatu mogą opłacać swoje racunki przy pomocy Apple Pay.

 

Usługa Apple Pay w Polsce

 

Płatności mobilne od firmy z Cupertino są aktualnie dostępne w 13 bankach w Polsce. Oto one:

 • Alior Bank (+ T-Mobile Usługi Bankowe)
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Getin Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Millenium Bank,
 • Nest Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Consumer Bank.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online