Sieć telekomunikacyjna Play jest pierwszą na terenie naszego kraju, która umożliwiła doładowanie konta przy użyciu płatności Apple Pay oraz Google Pay. Opcja ta trafiła do aplikacji Play24, która dostępna jest w App Store.

 

Apple Pay w Play

 

Od teraz wszyscy użytkownicy, którzy zechcą doładować swoje konto prepaid poprzez aplikację Play24, mogą dodatkowo opłacić doładowanie za pomocą płatności mobilnych, w tym rzecz jasna Apple Pay. Oczywiście bez zmian pozostały standardowe sposoby płatności, jak BLIK, czy przelew.

Włodarzom Play zależy na tym, by zwiększyć wygodę swoich użytkowników i wdrożenie możliwości opłacania kart prepaid poprzez płatności mobilne jest ukłonem w ich stronę. Płatności takie zyskują ogromną popularnością w naszym kraju, więc taka decyzja sieci nie może w ogóle dziwić. Polacy coraz częściej płacą za zakupy w Internecie, jak i sklepach internetowych za pomocą swoich smartfonów. Taka możliwość doładowania jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kart zdrapek.

By móc w sposób wygodny doładować swe konto, należy pobrać z AppStore aplikację Play24. Tam trzeba wybrać opcję „Doładuj konto”. Po wpisaniu kwoty doładowania oraz numeru telefonu przechodzi się do wyboru odpowiedniego rodzaju płatności. W tym wypadku mowa o Apple Pay. Po weryfikacji płatności konto zostanie doładowane o wybraną kwotę.

Płatności mobilne charakteryzują się tym, że są bardzo bezpiecznie i chronią one prywatność. W trakcie realizacji każdej transakcji żadne z naszych danych nie trafiaj do baz danych i nigdzie nie są przechowywane.

Wpływa na to także oczywiście weryfikacja użytkownika przy każdej transakcji – w przypadku Apple Pay jest to TouchID lub FaceID.

Mamy nadzieję, że inne sieci telekomunikacyjne działające na terenie naszego kraju wezmą przykład z Play i niebawem również umożliwią swoim użytkownikom korzystanie z płatności mobilnych przy opłacaniu doładowania.

naprawa iphone iclinica

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!