Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Pierwsza w 2019 roku konferencja Apple już 25 marca!

Pierwsza w 2019 roku konferencja Apple już 25 marca!

Tak, jak przypuszczaliśmy od dłuższego czasu – pierwsza w tym roku konferencja Apple odbędzie się już 25 marca w Steve Jobs Theater w Cupertino. Startuje już o 10:00 czasu lokalnego (w Polsce będzie to godzina 18:00).

 

It’s show time

 

Takie właśnie hasło ma przyświecać kolejnemu wydarzeniu organizowanemu przez Apple i w ten właśnie sposób przedstawiciele giganta zachęcali zaproszonych do przybycia na konferencję.
Co tym razem przygotowali dla nas Amerykanie? Czego możemy spodziewać się po konferencji?

 

Po pierwsze – serwis video

 

VOD od Apple ma działać na bardzo podobnych zasadach takich, jak serwisy Netflix, HBO GO czy Amazon Video – będzie miesięczna płatna subskrypcja, która umożliwi dostęp bez limitu do sporej bazy filmów, dokumentów czy seriali. Mają się tam także znaleźć produkcje, które tworzone będą przez studia filmowe na zlecenie Apple i będą to treści niedostępne nigdzie indziej.

Początkowo serwis ma być dostępny jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych i dopiero z czasem pojawić się na innych rynkach. Jego start planowany jest na okres przed wakacjami.

Zgodnie z doniesieniami serwisu Bloomberg, Apple weszło we współpracę z gwiazdami amerykańskiego kina, takimi jak: JJ Abrams, Jennifer Aniston, Jennifer Garner czy Reese Witherspoon – i to one mają by twarzami nowego serwisu i reklamować go swoim wizerunkiem.

Redaktor BuzzFeed John Paczkowski zauważa, iż Apple użyło już hasła „It’s Showtime” w 2006 roku, kiedy zapowiadane było Apple TV.

 

Apple News

 

Oprócz serwisu ze streamingiem wideo, Apple zaprezentować ma także inny serwis – tym razem informacyjny. On także działać ma na zasadach płatnej, miesięcznej subskrypcji (mówi się o dziesięciu dolarach miesięcznie). Da on nielimitowany dostęp do różnych treści pochodzących od wydawców publikujących w ramach serwisu Apple.

John Paczkowski, który był pierwszą osobą, która podała do publicznej informacji wieść o tym, iż konferencja Apple odbędzie się 25 marca, mówi, iż raczej nie powinniśmy nastawiać się w trakcie marcowej konferencji na premiery sprzętów. Kwestia dotyczy AirPods 2 oraz nowego, odświeżonego iPada Mini. Jednak wcale nie musi to oznaczać, iż Apple nie zaprezentuje żadnych nowych urządzeń czy akcesoriów.

Cały czas w kuluarach wspomina się o chociażby macie ładującej AirPower, ładowanym indukcyjnie etui do słuchawek AirPods, czy o nowym modelu iPada 9,7”.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online