Blog
iClinica>Blog>iPhone>Nowy, czerwony iPhone 8 (Product)RED

Nowy, czerwony iPhone 8 (Product)RED

Firma Apple podobnie, jak w roku poprzednim przy okazji iPhone 7 przygotowała w tym roku czerwoną wersję swojego smartfona. 10 kwietnia zadebiutował iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus (product)RED.

Czerwony iPhone w słusznej sprawie

Amerykański gigant już od roku 2006 wspiera walkę z AIDS poprzez sygnowanie swoich produktów nazwą (product)RED, z których sprzedaży część pieniędzy przekazywana jest właśnie na tę akcję. Przez wszystkie lata Apple udało się zebrać przeszło 160 milionów dolarów, które pomagają w codziennej walce z wirusem HIV przede wszystkim w takich krajach, jak między innymi: Ghana, Lesotho, Kenia, czy Zambia.

iPhone 8 (product)RED naprawia błąd poprzednika

W czerwonej ofercie znajdują się case’y, etui oraz inne akcesoria, a od zeszłego roku także specjalne, czerwone wersje smartfonów. Niestety, czerwona wersja iPhone’a 7 nie przypadła do gustu wielu klientów, gdyż front telefonu był w kolorze białym, a nie czarnym, co wielu wydało się średnim połączeniem.
Apple nie powtórzyło tego błędu przy iPhone 8 (product)RED i w tym roku zamiast białego, uświadczyliśmy czarnego frontu, co spełniło oczekiwania użytkowników. Zresztą nic dziwnego, bo czerwony iPhone 8 prezentuje się doprawdy świetnie.

Czerwony iPhone X?

Pomimo krążących wcześniej plotek osoby ostrzące sobie zęby na czerwoną wersję iPhone’a X niestety muszą obejść się smakiem. Apple przygotowało tylko czerwoną wersję iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus. Dla posiadaczy X’a przygotowano specjalne etui ze skóry w kolorze czerwonym – iPhone X Leather Folio.

Premiera iPhone 8 (product)RED odbyła się 10 kwietnia i od tego dnia składać można zamówienia na oficjalnej stronie Apple.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online