Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Nowy, czerwony iPhone 8 (Product)RED

Nowy, czerwony iPhone 8 (Product)RED

Firma Apple podobnie, jak w roku poprzednim przy okazji iPhone 7 przygotowała w tym roku czerwoną wersję swojego smartfona. 10 kwietnia zadebiutował iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus (product)RED.

Czerwony iPhone w słusznej sprawie

Amerykański gigant już od roku 2006 wspiera walkę z AIDS poprzez sygnowanie swoich produktów nazwą (product)RED, z których sprzedaży część pieniędzy przekazywana jest właśnie na tę akcję. Przez wszystkie lata Apple udało się zebrać przeszło 160 milionów dolarów, które pomagają w codziennej walce z wirusem HIV przede wszystkim w takich krajach, jak między innymi: Ghana, Lesotho, Kenia, czy Zambia.

iPhone 8 (product)RED naprawia błąd poprzednika

W czerwonej ofercie znajdują się case’y, etui oraz inne akcesoria, a od zeszłego roku także specjalne, czerwone wersje smartfonów. Niestety, czerwona wersja iPhone’a 7 nie przypadła do gustu wielu klientów, gdyż front telefonu był w kolorze białym, a nie czarnym, co wielu wydało się średnim połączeniem.
Apple nie powtórzyło tego błędu przy iPhone 8 (product)RED i w tym roku zamiast białego, uświadczyliśmy czarnego frontu, co spełniło oczekiwania użytkowników. Zresztą nic dziwnego, bo czerwony iPhone 8 prezentuje się doprawdy świetnie.

Czerwony iPhone X?

Pomimo krążących wcześniej plotek osoby ostrzące sobie zęby na czerwoną wersję iPhone’a X niestety muszą obejść się smakiem. Apple przygotowało tylko czerwoną wersję iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus. Dla posiadaczy X’a przygotowano specjalne etui ze skóry w kolorze czerwonym – iPhone X Leather Folio.

Premiera iPhone 8 (product)RED odbyła się 10 kwietnia i od tego dnia składać można zamówienia na oficjalnej stronie Apple.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online