Nowy, czerwony iPhone 8 (Product)RED

iPhone iClinica

Firma Apple podobnie, jak w roku poprzednim przy okazji iPhone 7 przygotowała w tym roku czerwoną wersję swojego smartfona. 10 kwietnia zadebiutował iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus (product)RED.

Czerwony iPhone w słusznej sprawie

Amerykański gigant już od roku 2006 wspiera walkę z AIDS poprzez sygnowanie swoich produktów nazwą (product)RED, z których sprzedaży część pieniędzy przekazywana jest właśnie na tę akcję. Przez wszystkie lata Apple udało się zebrać przeszło 160 milionów dolarów, które pomagają w codziennej walce z wirusem HIV przede wszystkim w takich krajach, jak między innymi: Ghana, Lesotho, Kenia, czy Zambia.

iPhone 8 (product)RED naprawia błąd poprzednika

W czerwonej ofercie znajdują się case’y, etui oraz inne akcesoria, a od zeszłego roku także specjalne, czerwone wersje smartfonów. Niestety, czerwona wersja iPhone’a 7 nie przypadła do gustu wielu klientów, gdyż front telefonu był w kolorze białym, a nie czarnym, co wielu wydało się średnim połączeniem.
Apple nie powtórzyło tego błędu przy iPhone 8 (product)RED i w tym roku zamiast białego, uświadczyliśmy czarnego frontu, co spełniło oczekiwania użytkowników. Zresztą nic dziwnego, bo czerwony iPhone 8 prezentuje się doprawdy świetnie.

Czerwony iPhone X?

Pomimo krążących wcześniej plotek osoby ostrzące sobie zęby na czerwoną wersję iPhone’a X niestety muszą obejść się smakiem. Apple przygotowało tylko czerwoną wersję iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus. Dla posiadaczy X’a przygotowano specjalne etui ze skóry w kolorze czerwonym – iPhone X Leather Folio.

Premiera iPhone 8 (product)RED odbyła się 10 kwietnia i od tego dnia składać można zamówienia na oficjalnej stronie Apple.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online