Historia Apple to już ponad 40-letnia przygoda wypełniona zarówno porażkami jak i ogromnymi sukcesami. Przed laty, w 2015 roku na polskich ekranach ukazała się biografia Steve’a Jobsa, która spotkała się z dużym uznaniem ze strony Polaków. Dopełnieniem tego może być powstające Muzeum Apple koło Warszawy.

Dotychczas fani tej firmy mogli podziwiać eksponaty poza granicami Polski – Moskwa, Savona, Praga i Kijów. Polskie Muzeum Apple znajdować się w miejscowości Łoś, położonej blisko 40 kilometrów obok stolicy.

Warto nadmienić, że znajdziemy tam nie tylko działający i unikatowy hardware Apple, NeXT i Macintosh, ale także dawny software, peryferia, a nawet materiały promocyjne, czy też ulotki sprzedażowe!

W zbiorach nie zabraknie wypuszczanych modeli konkurentów, które rywalizowały ze sprzętem z logotypem jabłuszka. Ponadto, zaprezentowany zostanie klon Apple II, a także po raz pierwszy będzie można zapoznać się z prywatną kolekcją iPhonów i iPodów Norberta Cały oraz MacMuzeum.

Premierowo zostanie uruchomiona jedyna w historii Apple konsola – Bandai PipPin.

Szczegóły wydarzenia

Data: 03.06.2017, rozpoczęcie o godz. 16:00
Lokalizacja: ul. Ogrodowa 17, Łoś
Wstęp darmowy!

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!