Blog
iClinica>Blog>Apple>Muzeum Apple w Polsce

Muzeum Apple w Polsce

Historia Apple to już ponad 40-letnia przygoda wypełniona zarówno porażkami jak i ogromnymi sukcesami. Przed laty, w 2015 roku na polskich ekranach ukazała się biografia Steve’a Jobsa, która spotkała się z dużym uznaniem ze strony Polaków. Dopełnieniem tego może być powstające Muzeum Apple koło Warszawy.

Dotychczas fani tej firmy mogli podziwiać eksponaty poza granicami Polski – Moskwa, Savona, Praga i Kijów. Polskie Muzeum Apple znajdować się w miejscowości Łoś, położonej blisko 40 kilometrów obok stolicy.

Warto nadmienić, że znajdziemy tam nie tylko działający i unikatowy hardware Apple, NeXT i Macintosh, ale także dawny software, peryferia, a nawet materiały promocyjne, czy też ulotki sprzedażowe!

W zbiorach nie zabraknie wypuszczanych modeli konkurentów, które rywalizowały ze sprzętem z logotypem jabłuszka. Ponadto, zaprezentowany zostanie klon Apple II, a także po raz pierwszy będzie można zapoznać się z prywatną kolekcją iPhonów i iPodów Norberta Cały oraz MacMuzeum.

Premierowo zostanie uruchomiona jedyna w historii Apple konsola – Bandai PipPin.

Szczegóły wydarzenia

Data: 03.06.2017, rozpoczęcie o godz. 16:00
Lokalizacja: ul. Ogrodowa 17, Łoś
Wstęp darmowy!

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online