Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Muzeum Apple w Polsce

Muzeum Apple w Polsce

Historia Apple to już ponad 40-letnia przygoda wypełniona zarówno porażkami jak i ogromnymi sukcesami. Przed laty, w 2015 roku na polskich ekranach ukazała się biografia Steve’a Jobsa, która spotkała się z dużym uznaniem ze strony Polaków. Dopełnieniem tego może być powstające Muzeum Apple koło Warszawy.

Dotychczas fani tej firmy mogli podziwiać eksponaty poza granicami Polski – Moskwa, Savona, Praga i Kijów. Polskie Muzeum Apple znajdować się w miejscowości Łoś, położonej blisko 40 kilometrów obok stolicy.

Warto nadmienić, że znajdziemy tam nie tylko działający i unikatowy hardware Apple, NeXT i Macintosh, ale także dawny software, peryferia, a nawet materiały promocyjne, czy też ulotki sprzedażowe!

W zbiorach nie zabraknie wypuszczanych modeli konkurentów, które rywalizowały ze sprzętem z logotypem jabłuszka. Ponadto, zaprezentowany zostanie klon Apple II, a także po raz pierwszy będzie można zapoznać się z prywatną kolekcją iPhonów i iPodów Norberta Cały oraz MacMuzeum.

Premierowo zostanie uruchomiona jedyna w historii Apple konsola – Bandai PipPin.

Szczegóły wydarzenia

Data: 03.06.2017, rozpoczęcie o godz. 16:00
Lokalizacja: ul. Ogrodowa 17, Łoś
Wstęp darmowy!

Wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online