Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Już oficjalnie – Apple wprowadza AirPods Pro z redukcją hałasu!

Już oficjalnie – Apple wprowadza AirPods Pro z redukcją hałasu!

Potwierdziły się zatem doniesienia, które w ostatnim czasie dosłownie zalewały Internet – Apple zaprezentowało swoje nowe słuchawki bezprzewodowe – AirPods Pro. Zgodnie z informacjami, posiadają one technologię ANC, czy aktywną redukcję hałasu. Od 31 października można wejść w ich posiadanie.

 

AirPods Pro

 

Kształt AirPods Pro różni się nieco od poprzednich modeli, a to wszystko za sprawą, że są to słuchawki dokanałowe. W opakowaniu z nimi odszukać możemy trzy rozmiary wkładek zwężających, by móc jak najlepiej dopasować słuchawki do naszego kształtu uszu. Dzięki temu mogą one idealnie przylegać do ucha i jeszcze lepiej tłumić hałas otoczenia.
Najistotniejszą jednak nowością, która dotyczy nowego akcesorium jest fakt, że pojawi się w nich technologia ANC polegająca na aktywnej redukcji hałasu. Pozwala ona na odcięcie się od dźwięków otoczenia. Apple twierdzi, że tryb ten cały czas dostosowuje się do kształtu wkładek oraz geometrii ucha posiadacza.

AirPods Pro posiadają także tryb kontaktu, który po włączeniu pozwala na przepuszczanie dźwięków z otoczenia, dzięki czemu możemy słyszeć co się dzieje dookoła nas. Wszystko to za sprawą mikrofonów, które skierowane są do zewnątrz, jak i wewnątrz słuchawek, przez co mogą one zniwelować efekt izolacji dźwięku. Dzięki temu można naturalnie i komfortowo np. rozmawiać z osobą stojącą obok nas bez ściągania słuchawek.

Gigant z Cupertino chwali się również, że nowe słuchawki oferują „obłędną jakość dźwięku”.
Twierdzą, że zasługą tego jest nowy, specjalnie zaprojektowany przetwornik, które generuje mocne basy z wysoką amplitudą i niskim poziomie zniekształceń. Wzmacniacz jest bardzo wydajny i posiada szeroki zakres dynamiczny, dzięki czemu generuje dźwięk wysokiej jakości, a sama praca na baterii jest dłuższa. Automatyczny EQ potrafi w sposób zautomatyzowany dostroić muzykę, by zachwycała ona bogactwem dźwięku.

Tak, jak model poprzedni, nowe AirPods Pro posiadają etui z funkcją bezprzewodowego ładowania.
Bateria starcza na 4,5 godziny słuchania na jednym ładowania, na 3,5 godziny rozmów.
Zdaniem Apple, 5 minut ładowania w etui powinno wystarczyć na godzinę słuchania i godzinę rozmów.
AirPods Pro możemy kupić za 1249 złotych i dostępne są tylko w kolorze białym.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online