Już oficjalnie – Apple wprowadza AirPods Pro z redukcją hałasu!

Akcesoria,Apple iClinica

Potwierdziły się zatem doniesienia, które w ostatnim czasie dosłownie zalewały Internet – Apple zaprezentowało swoje nowe słuchawki bezprzewodowe – AirPods Pro. Zgodnie z informacjami, posiadają one technologię ANC, czy aktywną redukcję hałasu. Od 31 października można wejść w ich posiadanie.

 

AirPods Pro

 

Kształt AirPods Pro różni się nieco od poprzednich modeli, a to wszystko za sprawą, że są to słuchawki dokanałowe. W opakowaniu z nimi odszukać możemy trzy rozmiary wkładek zwężających, by móc jak najlepiej dopasować słuchawki do naszego kształtu uszu. Dzięki temu mogą one idealnie przylegać do ucha i jeszcze lepiej tłumić hałas otoczenia.
Najistotniejszą jednak nowością, która dotyczy nowego akcesorium jest fakt, że pojawi się w nich technologia ANC polegająca na aktywnej redukcji hałasu. Pozwala ona na odcięcie się od dźwięków otoczenia. Apple twierdzi, że tryb ten cały czas dostosowuje się do kształtu wkładek oraz geometrii ucha posiadacza.

AirPods Pro posiadają także tryb kontaktu, który po włączeniu pozwala na przepuszczanie dźwięków z otoczenia, dzięki czemu możemy słyszeć co się dzieje dookoła nas. Wszystko to za sprawą mikrofonów, które skierowane są do zewnątrz, jak i wewnątrz słuchawek, przez co mogą one zniwelować efekt izolacji dźwięku. Dzięki temu można naturalnie i komfortowo np. rozmawiać z osobą stojącą obok nas bez ściągania słuchawek.

Gigant z Cupertino chwali się również, że nowe słuchawki oferują „obłędną jakość dźwięku”.
Twierdzą, że zasługą tego jest nowy, specjalnie zaprojektowany przetwornik, które generuje mocne basy z wysoką amplitudą i niskim poziomie zniekształceń. Wzmacniacz jest bardzo wydajny i posiada szeroki zakres dynamiczny, dzięki czemu generuje dźwięk wysokiej jakości, a sama praca na baterii jest dłuższa. Automatyczny EQ potrafi w sposób zautomatyzowany dostroić muzykę, by zachwycała ona bogactwem dźwięku.

Tak, jak model poprzedni, nowe AirPods Pro posiadają etui z funkcją bezprzewodowego ładowania.
Bateria starcza na 4,5 godziny słuchania na jednym ładowania, na 3,5 godziny rozmów.
Zdaniem Apple, 5 minut ładowania w etui powinno wystarczyć na godzinę słuchania i godzinę rozmów.
AirPods Pro możemy kupić za 1249 złotych i dostępne są tylko w kolorze białym.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online