Blog
iClinica Path Blog Path Akcesoria Path Już oficjalnie – Apple wprowadza AirPods Pro z redukcją hałasu!

Już oficjalnie – Apple wprowadza AirPods Pro z redukcją hałasu!

Potwierdziły się zatem doniesienia, które w ostatnim czasie dosłownie zalewały Internet – Apple zaprezentowało swoje nowe słuchawki bezprzewodowe – AirPods Pro. Zgodnie z informacjami, posiadają one technologię ANC, czy aktywną redukcję hałasu. Od 31 października można wejść w ich posiadanie.

 

AirPods Pro

 

Kształt AirPods Pro różni się nieco od poprzednich modeli, a to wszystko za sprawą, że są to słuchawki dokanałowe. W opakowaniu z nimi odszukać możemy trzy rozmiary wkładek zwężających, by móc jak najlepiej dopasować słuchawki do naszego kształtu uszu. Dzięki temu mogą one idealnie przylegać do ucha i jeszcze lepiej tłumić hałas otoczenia.
Najistotniejszą jednak nowością, która dotyczy nowego akcesorium jest fakt, że pojawi się w nich technologia ANC polegająca na aktywnej redukcji hałasu. Pozwala ona na odcięcie się od dźwięków otoczenia. Apple twierdzi, że tryb ten cały czas dostosowuje się do kształtu wkładek oraz geometrii ucha posiadacza.

AirPods Pro posiadają także tryb kontaktu, który po włączeniu pozwala na przepuszczanie dźwięków z otoczenia, dzięki czemu możemy słyszeć co się dzieje dookoła nas. Wszystko to za sprawą mikrofonów, które skierowane są do zewnątrz, jak i wewnątrz słuchawek, przez co mogą one zniwelować efekt izolacji dźwięku. Dzięki temu można naturalnie i komfortowo np. rozmawiać z osobą stojącą obok nas bez ściągania słuchawek.

Gigant z Cupertino chwali się również, że nowe słuchawki oferują „obłędną jakość dźwięku”.
Twierdzą, że zasługą tego jest nowy, specjalnie zaprojektowany przetwornik, które generuje mocne basy z wysoką amplitudą i niskim poziomie zniekształceń. Wzmacniacz jest bardzo wydajny i posiada szeroki zakres dynamiczny, dzięki czemu generuje dźwięk wysokiej jakości, a sama praca na baterii jest dłuższa. Automatyczny EQ potrafi w sposób zautomatyzowany dostroić muzykę, by zachwycała ona bogactwem dźwięku.

Tak, jak model poprzedni, nowe AirPods Pro posiadają etui z funkcją bezprzewodowego ładowania.
Bateria starcza na 4,5 godziny słuchania na jednym ładowania, na 3,5 godziny rozmów.
Zdaniem Apple, 5 minut ładowania w etui powinno wystarczyć na godzinę słuchania i godzinę rozmów.
AirPods Pro możemy kupić za 1249 złotych i dostępne są tylko w kolorze białym.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online