iPhone w 2019 z trzema aparatami?

iPhone iClinica

Wiele wskazuje na to, że Apple w przyszłym roku wyda swojego pierwszego iPhone’a wyposażonego w potrójny aparat. Wychodzi na to, że Huawei P20 Pro wyznaczył trend za którym także podąży amerykański producent.

Trzy aparaty to przyszłość smartfonów?

 

Świetne recenzje nowego flagowca od Huawei, czyli P20 Pro, którego aparat okrzyknięty został najlepszym na rynku smartfonów, zachęciły innych producentów smartfonów do zastanowienia się, czy zaimplementowanie 3 kamer z tyłu urządzenia nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Połączenie takiej technologii z bardzo dobrym oprogramowaniem sprawiło, że Huawei wyprzedził konkurencję pod względem jakości aparatu. Było tylko kwestią czasu aż usłyszymy, że ktoś z dwójki potentatów, którymi są Apple oraz Samsung dołączy do tego wyścigu zbrojeń – a gdy dołączą oni, dołączy i reszta peletonu.

iPhone z potrójną kamerą już w przyszłym roku

 

Okazuje się, że Apple planuje wydanie iPhone’a, który będzie mógł pochwalić się trzema aparatami, ale zdaniem analityków z Economic Daily News pojawi się nie w tym roku, a w 2019. Decyzja ta może być podyktowana chęcią dopracowania jak najlepiej technologii oraz oprogramowania. iPhone ten miałby posiadać 12-sto megapikselowe sensory z pięciokrotnym zoomem.

Wychodzi na to, że na rewolucje w segmencie aparatów w smartfonach od Apple trzeba odłożyć na przyszłoroczne premiery, choć w Sieci pojawiają się głosy, że tegoroczne iPhone’y mogą być w tej materii nieco usprawnione. Pozostaje nam trzymać rękę na pulsie i czekać na kolejne donosy z obozu firmy z Cupertino.

One comment on “iPhone w 2019 z trzema aparatami?”

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online