Blog
iClinica>Blog>iPhone>iPhone w 2019 z trzema aparatami?

iPhone w 2019 z trzema aparatami?

Wiele wskazuje na to, że Apple w przyszłym roku wyda swojego pierwszego iPhone’a wyposażonego w potrójny aparat. Wychodzi na to, że Huawei P20 Pro wyznaczył trend za którym także podąży amerykański producent.

Trzy aparaty to przyszłość smartfonów?

 

Świetne recenzje nowego flagowca od Huawei, czyli P20 Pro, którego aparat okrzyknięty został najlepszym na rynku smartfonów, zachęciły innych producentów smartfonów do zastanowienia się, czy zaimplementowanie 3 kamer z tyłu urządzenia nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Połączenie takiej technologii z bardzo dobrym oprogramowaniem sprawiło, że Huawei wyprzedził konkurencję pod względem jakości aparatu. Było tylko kwestią czasu aż usłyszymy, że ktoś z dwójki potentatów, którymi są Apple oraz Samsung dołączy do tego wyścigu zbrojeń – a gdy dołączą oni, dołączy i reszta peletonu.

iPhone z potrójną kamerą już w przyszłym roku

 

Okazuje się, że Apple planuje wydanie iPhone’a, który będzie mógł pochwalić się trzema aparatami, ale zdaniem analityków z Economic Daily News pojawi się nie w tym roku, a w 2019. Decyzja ta może być podyktowana chęcią dopracowania jak najlepiej technologii oraz oprogramowania. iPhone ten miałby posiadać 12-sto megapikselowe sensory z pięciokrotnym zoomem.

Wychodzi na to, że na rewolucje w segmencie aparatów w smartfonach od Apple trzeba odłożyć na przyszłoroczne premiery, choć w Sieci pojawiają się głosy, że tegoroczne iPhone’y mogą być w tej materii nieco usprawnione. Pozostaje nam trzymać rękę na pulsie i czekać na kolejne donosy z obozu firmy z Cupertino.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Komentarze do wpisu


Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online