Blog
iClinica Path Blog Path iOS Path iOS 11.3.1 naprawia problem z niedziałającym dotykiem w iPhone 8

iOS 11.3.1 naprawia problem z niedziałającym dotykiem w iPhone 8

Ostatnio po premierze nowej wersji IOS 11.3 w Sieci zawrzało, gdyż okazało się, że po tej aktualizacji iPhone’y 8, których ekrany wymienianie były na nieoryginalne w nieautoryzowanych serwisach przestały reagować na dotyk.

 

Aktualizacja iOS do wersji 11.3.1 rozwiązuje ten problem

Gdy pojawił się problem z dotykiem przy okazji premiery poprzedniej wersji systemu nikt nie wiedział, czy to przypadek, czy może znowu Apple planowało w ten sposób przeciwdziałać używaniu podrobionych podzespołów? Biorąc pod uwagę wcześniejsze wydarzenia, skłaniać trzeba się ku tej pierwszej opcji. Zresztą nie ma to teraz znaczenia, gdyż problem został zażegnany i od 24 kwietnia, kiedy nowa wersja została wydana wszystkie iPhone’y 8 powinni działać bez zarzutu.

 

Co jeszcze niesie ze sobą aktualizacja?

Oprócz ogromnej ulgi dla posiadaczy iPhone’ów 8, których dotyk przestał działać, łatka o numerze 11.3.1 niesie raczej łagodne usprawnienia i nie przynosi zbyt wielu zmian w systemie. Nie dodaje żadnych nowych funkcji, a raczej skupia się na poprawkach z zakresu bezpieczeństwa.

Wraz z tą aktualizacją pojawiła się także nowa wersja macOS 10.13.4 na komputery od Apple.

 

Apple testuje już wersję beta iOS 11.4

Kolejna aktualizacja systemu ma być już zdecydowanie większa i nieść ze sobą więcej nowości. Jest już ona w fazie publicznego beta testowania. Pojawić się ma wsparcie dla AirPlay 2, obsługa frameworku ClassKit oraz oczekiwane przez wielu wiadomości w iCloud.

classkit

Nie ma jeszcze informacji, kiedy dokładnie pojawi się ta wersja systemu iOS, ale wiele wskazuje na to, że może się ona ukazać w ramach konferencji WWDC 2018, która odbędzie się już niebawem, bo w dniach 4-8 czerwca.

Wszystkim, którym spadł z serca kamień, że Apple pozbyło się błędu z aktualizacji 11.3, który powodował problemy z dotykiem zalecamy, jak najszybsze ściągnięcie łatki 11.3.1 i żeby w przyszłości, gdy będą mieli problemy z ekranem, zajrzeli do nas – my używamy tylko oryginalnych podzespołów, więc nie spotkają Cię takie przeszkody.


Podobne artykuły
Dziennik Apple
Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Z roku na rok świat nabiera coraz większego rozpędu. Towarzyszy temu lawina informacji, które każdego dnia rywalizują o naszą uwagę. Próby chłonięcia wszystkich otrzymywanych wiadomości często bywają z góry skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że danych jest zbyt dużo, aby ludzki mózg zdołał skutecznie je zaabsorbować. W takich okolicznościach coraz częściej mówi się o zjawisku … Czytaj dalej Dziennik Apple – do czego służy ta aplikacja?
Path
iOS 18
iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
W ciągu każdego roku Apple zawsze przedstawia szeroką gamę nowości. Najwięcej emocji wzbudza zawsze prezentacja iPhone. Nie mniejsze znaczenie od premier sprzętowych mają jednak nowinki systemowe. Wszak to one zapewniają niezrównaną wydajność i funkcjonalność, z których słynie sprzęt amerykańskiego producenta. W 2024 roku ukaże się iOS 18. Twórcy zapowiadają, że zdecydowanie jest na co czekać. … Czytaj dalej iOS 18 – nowa aktualizacja i nowe możliwości
Path
Ranking gier iOS
Ranking gier mobilnych na iOS
Pojęcie gamingu nadal bywa klasycznie kojarzone konsolami i komputerami. W niedalekiej przyszłości to wyobrażenie może jednak ulec zmianie, ponieważ konsole i komputery już od dłuższego czasu nie są najchętniej wybieranymi platformami do gier. O wiele częściej to urządzenia mobilne służą do wirtualnej rozgrywki. To zasługa bezkonkurencyjnej dostępności i komfortu użytkowania. Nie trzeba przecież uważać się … Czytaj dalej Ranking gier mobilnych na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online