Blog
iClinica>Blog>iOS>iOS 11.3.1 naprawia problem z niedziałającym dotykiem w iPhone 8

iOS 11.3.1 naprawia problem z niedziałającym dotykiem w iPhone 8

Ostatnio po premierze nowej wersji IOS 11.3 w Sieci zawrzało, gdyż okazało się, że po tej aktualizacji iPhone’y 8, których ekrany wymienianie były na nieoryginalne w nieautoryzowanych serwisach przestały reagować na dotyk.

 

Aktualizacja iOS do wersji 11.3.1 rozwiązuje ten problem

Gdy pojawił się problem z dotykiem przy okazji premiery poprzedniej wersji systemu nikt nie wiedział, czy to przypadek, czy może znowu Apple planowało w ten sposób przeciwdziałać używaniu podrobionych podzespołów? Biorąc pod uwagę wcześniejsze wydarzenia, skłaniać trzeba się ku tej pierwszej opcji. Zresztą nie ma to teraz znaczenia, gdyż problem został zażegnany i od 24 kwietnia, kiedy nowa wersja została wydana wszystkie iPhone’y 8 powinni działać bez zarzutu.

 

Co jeszcze niesie ze sobą aktualizacja?

Oprócz ogromnej ulgi dla posiadaczy iPhone’ów 8, których dotyk przestał działać, łatka o numerze 11.3.1 niesie raczej łagodne usprawnienia i nie przynosi zbyt wielu zmian w systemie. Nie dodaje żadnych nowych funkcji, a raczej skupia się na poprawkach z zakresu bezpieczeństwa.

Wraz z tą aktualizacją pojawiła się także nowa wersja macOS 10.13.4 na komputery od Apple.

 

Apple testuje już wersję beta iOS 11.4

Kolejna aktualizacja systemu ma być już zdecydowanie większa i nieść ze sobą więcej nowości. Jest już ona w fazie publicznego beta testowania. Pojawić się ma wsparcie dla AirPlay 2, obsługa frameworku ClassKit oraz oczekiwane przez wielu wiadomości w iCloud.

classkit

Nie ma jeszcze informacji, kiedy dokładnie pojawi się ta wersja systemu iOS, ale wiele wskazuje na to, że może się ona ukazać w ramach konferencji WWDC 2018, która odbędzie się już niebawem, bo w dniach 4-8 czerwca.

Wszystkim, którym spadł z serca kamień, że Apple pozbyło się błędu z aktualizacji 11.3, który powodował problemy z dotykiem zalecamy, jak najszybsze ściągnięcie łatki 11.3.1 i żeby w przyszłości, gdy będą mieli problemy z ekranem, zajrzeli do nas – my używamy tylko oryginalnych podzespołów, więc nie spotkają Cię takie przeszkody.


Podobne artykuły
iOS 16 update
iOS 16 bez tajemnic
W minionych miesiącach gigant z Cupertino zaprezentował wiele nowości. Podczas tegorocznych konferencji światło dzienne ujrzały takie urządzenia jak iPhone 14 Pro czy też MacBooki z procesorem M2. Sporo uwagi skradły premiery AirPods Pro 2 oraz Apple Watch. Warto jednak pamiętać, że o sile sprzętu stanowi również niezawodne oprogramowanie. W związku z tym każda okrągła aktualizacja … Czytaj dalej iOS 16 bez tajemnic
Path
Nie możesz zainstalować uaktualnienia iOS? Dowiedz się jak rozwiązać problem
Premiera nowej wersji iOS to moment, który dzieli społeczność użytkowników. Jedni z zapartym tchem wyczekują dostępu do aktualizacji, by jak najszybciej przetestować najnowsze funkcje. Inni natomiast mogą początkowo opierać się zmianie ze względu na przyzwyczajenia. Z naszej perspektywy update iOS to krok, który należy i warto podjąć, gdy tylko pojawia się taka możliwość. Należy, bo … Czytaj dalej Nie możesz zainstalować uaktualnienia iOS? Dowiedz się jak rozwiązać problem
Path
Jak zaktualizować system iOS?
Jedną z głównych przewag konkurencyjnych Apple jest doskonale zoptymalizowany software. System operacyjny oraz autorskie aplikacje działają w idealnej symbiozie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu sprzęt sygnowany nadgryzionym jabłkiem często bije rywali na głowę w testach wydajności. Wyniki robią jeszcze większe wrażenie po porównaniu specyfikacji poszczególnych urządzeń. Rozwiązania dostarczane przez konkurencyjne firmy … Czytaj dalej Jak zaktualizować system iOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online