Blog
iClinica>Blog>Macbook>Kolejne MacBooki nadchodzą? Apple rejestruje nieznane modele

Kolejne MacBooki nadchodzą? Apple rejestruje nieznane modele

Gigant z Cupertino dokonał właśnie rejestracji w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej siedmiu nowych modeli swoich urządzeń, które opisane są jako „komputery przenośne”. Nie wiemy rzecz jasna o jakich urządzeniach dokładnie mowa, jednak możemy domyślać się, iż chodzi na odświeżone modele 12-calowego MacBooka.

 

MacBook Air? MacBook Pro?

 

Kto wie, może chodzi o nowego MacBooka Air. Sporym zaskoczeniem byłaby szybka premiera nowego, całkowicie przeprojektowanego MacBooka Pro wyposażonego w ekran o wielkości 16 cali.
EUG czyli Euroazjatycka Unia Gospodarcza jest wspólnotą, która zrzesza takie kraje, jak Rosja, Kazachstan, Armenia, czy Kirgistan. Gigant z Cupertino, by móc sprzedawać swoje urządzenia w tych państwach, zobligowany jest, by rejestrować się tam każdorazowo.

Właśnie okazało się, że Apple dokonało kolejnej rejestracji aż siedmiu urządzeń, które oznaczone są symbolami: A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 oraz A2251.

Na pewno w pierwszej kolejności powinniśmy się spodziewać nowych MacBooków z ekranem wielkości 12 cali, który ostatnio był odświeżany ponad dwa lata temu. Póki co nie docierały do nas żadne przecieki na temat nowego wyglądu, czy odświeżanego designu, więc oczekiwać powinniśmy raczej standardowego update’u pod kątem hardware’u – czyli nowy procesor, czy układ graficzny. Nowego wyglądu raczej nie powinniśmy się spodziewać.

Podobna sytuacja może dotknąć MacBooka Air, który trafił do sprzedaży przeszło 6 miesięcy temu.

Do sprzedaży trafił również niedawno mocno odświeżony MacBook Pro z ośmiordzeniowym procesorem, więc raczej nie powinniśmy spodziewać się nowego modelu z tej rodziny. Chyba, że będzie to całkowicie przeprojektowany MacBook Pro.

 

Nowy MacBook Pro 2019?

 

O tym, że na rynku zadebiutować ma całkowicie nowy i zaprojektowany od podstaw MacBook Pro słyszymy już od dłuższego czasu i to z wielu źródeł. Jednym z nich był chociażby niezatapialny Ming-Chi Kuo.

 


Podobne artykuły
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
O sprzęcie Apple można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie to, że jest tani. Miłośnicy marki świadomie decydują się jednak na taką inwestycję. Podczas przeglądania dostępnych opcji zawsze można jednak poszukać okazji do zaoszczędzenia. Jednym ze sposobów jest zmiana ilości wbudowanej pamięci wewnętrznej. Wybór niższej konfiguracji często pozwala na zmniejszenie ceny końcowej przynajmniej o … Czytaj dalej Usuwanie niepotrzebnych plików z dysku MacBooka
Path
Zacinająca się klawiatura MacBook
Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Klawiatura stanowi jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów laptopa. Służy ona do obsługi komunikatorów tekstowych, pakietu biurowego, wyszukiwarek internetowych, a także wielu innych narzędzi. Każdego dnia przyciski mogą być naciskane nawet kilka tysięcy razy. Inżynierowie Apple starają się zapewnić jak największą wytrzymałość w tej materii. Nie należy jednak oczekiwać stuprocentowej bezawaryjności. Pod wpływem różnorodnych czynników zawsze … Czytaj dalej Zacinająca się klawiatura w MacBook – przyczyny i jak naprawić?
Path
Jak zaktualizować MacBooka
Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Sprzęt Apple zawdzięcza swoją renomę wielu atutom. Jednym z nich bez wątpienia jest środowisko systemowe. Każda kategoria urządzeń działa w oparciu o własny system operacyjny. Niemniej można wskazać cechy łączące wszystkie pozycje z oferty. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia jest niezawodność, wydajność i niepowtarzalna kultura pracy. W dużej mierze to zasługa systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz korzystać … Czytaj dalej Jak zaktualizować MacBooka – uaktualnienie systemu MacOS?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online