Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Kolejne MacBooki nadchodzą? Apple rejestruje nieznane modele

Kolejne MacBooki nadchodzą? Apple rejestruje nieznane modele

Gigant z Cupertino dokonał właśnie rejestracji w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej siedmiu nowych modeli swoich urządzeń, które opisane są jako „komputery przenośne”. Nie wiemy rzecz jasna o jakich urządzeniach dokładnie mowa, jednak możemy domyślać się, iż chodzi na odświeżone modele 12-calowego MacBooka.

 

MacBook Air? MacBook Pro?

 

Kto wie, może chodzi o nowego MacBooka Air. Sporym zaskoczeniem byłaby szybka premiera nowego, całkowicie przeprojektowanego MacBooka Pro wyposażonego w ekran o wielkości 16 cali.
EUG czyli Euroazjatycka Unia Gospodarcza jest wspólnotą, która zrzesza takie kraje, jak Rosja, Kazachstan, Armenia, czy Kirgistan. Gigant z Cupertino, by móc sprzedawać swoje urządzenia w tych państwach, zobligowany jest, by rejestrować się tam każdorazowo.

Właśnie okazało się, że Apple dokonało kolejnej rejestracji aż siedmiu urządzeń, które oznaczone są symbolami: A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 oraz A2251.

Na pewno w pierwszej kolejności powinniśmy się spodziewać nowych MacBooków z ekranem wielkości 12 cali, który ostatnio był odświeżany ponad dwa lata temu. Póki co nie docierały do nas żadne przecieki na temat nowego wyglądu, czy odświeżanego designu, więc oczekiwać powinniśmy raczej standardowego update’u pod kątem hardware’u – czyli nowy procesor, czy układ graficzny. Nowego wyglądu raczej nie powinniśmy się spodziewać.

Podobna sytuacja może dotknąć MacBooka Air, który trafił do sprzedaży przeszło 6 miesięcy temu.

Do sprzedaży trafił również niedawno mocno odświeżony MacBook Pro z ośmiordzeniowym procesorem, więc raczej nie powinniśmy spodziewać się nowego modelu z tej rodziny. Chyba, że będzie to całkowicie przeprojektowany MacBook Pro.

 

Nowy MacBook Pro 2019?

 

O tym, że na rynku zadebiutować ma całkowicie nowy i zaprojektowany od podstaw MacBook Pro słyszymy już od dłuższego czasu i to z wielu źródeł. Jednym z nich był chociażby niezatapialny Ming-Chi Kuo.

 


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online