Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone

Przedni panel bez wątpienia stanowi najwrażliwszy punkt smartfona. Na wierzchu znajduje się dość delikatne szkło, a tuż pod nią ekran wraz z matrycą. W razie kolizji można bardzo łatwo uszkodzić cały moduł odpowiedzialny za wyświetlacze obrazu. Jeśli skończy się jedynie na pęknięciu szybki, możesz mówić o sporym szczęściu.

Zazwyczaj defekt występuje w wyniku upuszczenia urządzenia bądź uderzenia nim w inny obiekt. Usterka może jednak pojawić się w znacznie mniej widowiskowych okolicznościach. Problem z ramką wyświetlacza iPhone stanowi istotny sygnał alarmowy. Rozwarstwiająca się obudowa prowadzi do osłabienia wytrzymałości całej konstrukcji. Bezpośrednią konsekwencją może okazać się odklejająca się szybka. W takiej sytuacji dobrym wyborem jest naprawa ramki wyświetlacza w iPhone.

Dlaczego naprawa ramki wyświetlacza iPhone to korzystna inwestycja?

Ramka wyświetlacza jest współodpowiedzialna za wzmocnienie całej konstrukcji. W przypadku awarii tego elementu, smartfon staje się podatniejszy na uszkodzenia mechaniczne. Wówczas może dojść do zerwania taśmy LCD, a także poważnego defektu całego urządzenia.

Konsekwencje mogą też mieć bardzo prozaiczny wymiar. Odklejona ramka rzuca się w oczy i trudno ją zamaskować. W efekcie iPhone straci swoje walory wizualne i będzie prezentować się niechlujnie. Poza tym poluzowana ramka odstaje i może Tobie zawadzać podczas korzystania z urządzenia. W efekcie defekt obniża również komfort użytkowania sprzętu.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.martfona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone

Odklejona ramka to zwiastun kłopotów. Zduś problem w zarodku zanim wystąpią poważniejsze komplikacje.

Jak zamówić podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone?

Sprawa jest prosta, zamawiasz darmowego kuriera lub rezerwujesz wizytę i odwiedzasz nasz osobiście.

image

Zamów darmowego kuriera

Problem z ramką wyświetlacza w iPhone może też zostać rozwiązany w trybie wysyłkowym. Zajrzyj na naszą stronę internetową, a następnie wprowadź niezbędne dane do formularza. W wyznaczonym terminie możesz spodziewać się wizyty kuriera, który odbierze zepsute urządzenia, a później dostarczy je do jednego z naszych serwisów. Gdy naprawa ramki wyświetlacza w iPhone zostanie pomyślnie zakończona, ponownie spakujemy urządzenie i odeślemy je do Ciebie. Nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty, ponieważ koszty przesyłki pozostają po naszej stronie.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Serwisy pogwarancyjne iClinica są usytuowane w pięciu polskich miastach. Jeżeli mieszkasz w jednym z nich albo planujesz wizytę, odwiedź nas osobiście. Obecnie znajdziesz nas w:

Umów wizytę online
image

Jak wykonywane jest podklejenie ramki wyświetlacza iPhone?

I
II

Gdy zepsuty iPhone dociera do naszego serwisu, zaczynamy od przeprowadzenia wnikliwych oględzin. W ten sposób oceniamy skalę uszkodzeń, weryfikujemy źródło problemu, a następnie dobieramy najskuteczniejszą metodę naprawy. Odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zabiegu spoczywa w rękach eksperta z naszego zespołu. W trakcie operacji posługujemy się specjalistycznymi narzędziami, które gwarantują maksymalną precyzję przy każdym ruchu.

Potwierdzeniem profesjonalizmu serwisów pogwarancyjnych iClinica jest też ogromne doświadczenie. Zajmujemy się naprawą sprzętu Apple od 2009 roku. Przez ponad dekadę daliśmy drugie życie tysiącom urządzeń. Nasza praca została doceniona przez setki klientów, którzy zdecydowali się na wystawienie recenzji.

Konsultant online