iPad 2 / 3 / 4 – to od nich wszystko się zaczęło

Sprawdź aktualny cennik

Czy wiesz, że pierwsze urządzenia, które mogły odrobinę przypominać współczesne tablety powstały już w latach 60. XX wieku? Oczywiście możliwości były wówczas znacznie ograniczone, więc nie może porównywać jej z najnowszymi zdobyczami techniki. Niemniej opisywany segment rynku sukcesywnie rozwijał się przez kolejne dekady aż w końcu poszybował w górę w okolicy 2010 roku.

To właśnie wtedy ukazał się pierwszy iPad, który wyznaczył nowy kierunek rozwoju branży. Wbrew pozorom nie było to rewolucyjne urządzenie. Niemal wszystkie wykorzystane w nim koncepcje były już znane użytkownikom. Niemniej dopiero projektanci spod szyldu Apple zebrali wszystkie najkorzystniejsze rozwiązania, zebrali je w całość i opakowali w stylowy, nowoczesny design. Reszta sukcesu to już zasługa osób odpowiedzialnych za marketing.

iPad 2 / 3 / 4 – to od nich wszystko się zaczęło

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

NAPRAWA IPAD 2, IPAD 3, IPAD 4  – CENNIK

UsterkaKoszt naprawyCzas naprawyGwarancja
Wymiana zbitej szyby250 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza350 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza i zbitej szyby500 zł4 dni robocze6 miesięcy

Do czego można używać iPada?

Tablet z nadgryzionym jabłkiem okazał się świetnym kompromisem pomiędzy smartfonami a urządzeniami stacjonarnymi. Jego ekran o przekątnej 9,7 cala świetnie spisywał się przy wyświetlaniu rozmaitych multimediów. Tym samym iPad był chętnie wykorzystywany do oglądania filmów, seriali oraz zmagań w grach mobilnych. Urządzenia zostały docenione przez pracowników branży kreatywnej, który mogli szybko naszkicować myśl kiełkującą im w głowach.

Zastosowania tabletu nie sprowadzały się jednak wyłącznie do wymagających i obciążających czynności. Z powodzeniem mógł być wykorzystywany do przeglądania zasobów internetu, co okazywało się znacznie wygodniejsze za sprawą dużego wyświetlacza. Z tego samego powodu skradł też serca zwolenników ebooków, którzy nie musieli już rozstawać się z ulubionymi książkami w wersji elektronicznej. Wszystkie te czynniki sprawiły, że nie minęły nawet 3 miesiące od premiery, a z półek sklepowych rozeszły się już ponad 3 miliony egzemplarzy.

Nowsze generacje

Sukces pierwszej generacji urządzeń podsycił apetyt włodarzy Apple. Konsumenci również nie byli jeszcze nasyceni, więc można było śmiało korzystać z ich entuzjazmu. W efekcie rok później ukazała się druga odsłona iPada. Na kolejne premiery nie trzeba było długo czekać, bo już w 2012 roku debiutowały następne dwa wydania. Twórcy przywiązywali szczególną wagę do nieustannego podwyższania wyników wydajności. W efekcie każde kolejne urządzenie było wyposażone w coraz potężniejszy procesor i większą ilość pamięci operacyjnej.

Jak naprawić uszkodzonego iPada?

Od premiery pierwszych tabletów sygnowanych przez Apple minął już szmat czasu. Po gwarancji nie ma już śladu, więc w razie uszkodzeń mechanicznych pojawia się kłopot. Z pomocą przychodzą serwisy trudniące się naprawą iPad, takie jak iClinica. Możemy zaopiekować się drugą, trzecią oraz czwartą generacją opisywanego urządzenia.

Przez lata mógł przytrafić się Tobie niejeden niefortunny wypadek, którego efektem było upuszczenie urządzenia. Tablety kiepsko znoszą takie testy zderzeniowe, więc skutkiem często bywa pęknięty ekran. Wymiana szybki iPad 2 daje stuprocentową pewność, że urządzenie odzyska pełną sprawność. Taki zabieg to dla nas pestka. Ponadto możemy zająć się wymianą wyświetlacza iPad 2.

Pech nie omija też właścicieli nieco nowszych tabletów. W razie potrzeby pomożemy z wymianą szybki iPad 3. W końcu „pajęczynka” na ekranie nie wygląda zbyt estetycznie, a ponadto może utrudniać działanie panelu dotykowego. Nie warto zwlekać z decyzją o naprawie. Wymiana wyświetlacza iPad 3 nie jest zbyt kosztowna, a może przywrócić Tobie komfort korzystania z urządzenia.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku jeszcze nowszej generacji. Zastanawiasz się nad wymianą szybki iPad 4? Skontaktuj się z naszymi konsultantami. Wcale nie musisz przychodzić do jednego z naszych oddziałów stacjonarnych. Wystarczy skorzystać z naprawy wysyłkowej. Wymiana wyświetlacza iPad 4 potrwa maksymalnie 4 dni robocze. W tym czasie tchniemy drugie życie w Twojego iPada i wkrótce będziesz mógł znowu cieszyć się jego nienaganną kondycją.

Konsultant online