Zdjęcia nowej ładowarki do iPhone z USB-C?

iPhone iClinica

Jakiś czas temu pojawiła się informacje, że Apple może dorzucić szybką ładowarkę do tegorocznych iPhone’ów. Czyżby jej zdjęcia wyciekły do sieci?

Szybka ładowarka do nowych smartfonów od Apple?

 

Do nowych telefonów od giganta z Cupertino dołączone mają zostać ładowarki ze złączem USB-C, dzięki którym można o wiele szybciej naładować baterię. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które podobno demonstrują, jak owa ładowarka ma wyglądać.

iphone 2018

Ładowarka ma mieć zaokrąglone krawędzie i port USB-C zamiast przestarzałego już USB-A. Jej moc także ma być zwiększona z obecnych 5 W do 18 W i dorzucony do niego ma zostać przewód USB-C -> Lighting. Nowa ładowarka ma być wspierana przez technologię USB-C Power Delivery, która dodatkowo wspiera proces szybkiego ładowania.

Technologię tę obsługują już iPhone’y 8, 8 Plus oraz X. Apple twierdzi, że za sprawą USB-C PD jesteśmy w stanie w pełni rozładowaną baterię naładować do 50% w ciągu 30 minut. Różnica jest taka, że jeżeli chcemy skorzystać z tej technologii w przypadku tych modeli, to musimy posiadać ładowarkę USB-C, który należy dokupić osobno.

Nadejście nowych modeli powinno to zmienić i ładowarka taka dorzucona będzie w standardzie i znajdziemy ją w pudełku, wraz z telefonem. Oby tak właśnie było.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online