Blog
iClinica>Blog>iPhone>Zdjęcia nowej ładowarki do iPhone z USB-C?

Zdjęcia nowej ładowarki do iPhone z USB-C?

Jakiś czas temu pojawiła się informacje, że Apple może dorzucić szybką ładowarkę do tegorocznych iPhone’ów. Czyżby jej zdjęcia wyciekły do sieci?

Szybka ładowarka do nowych smartfonów od Apple?

 

Do nowych telefonów od giganta z Cupertino dołączone mają zostać ładowarki ze złączem USB-C, dzięki którym można o wiele szybciej naładować baterię. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które podobno demonstrują, jak owa ładowarka ma wyglądać.

iphone 2018

Ładowarka ma mieć zaokrąglone krawędzie i port USB-C zamiast przestarzałego już USB-A. Jej moc także ma być zwiększona z obecnych 5 W do 18 W i dorzucony do niego ma zostać przewód USB-C -> Lighting. Nowa ładowarka ma być wspierana przez technologię USB-C Power Delivery, która dodatkowo wspiera proces szybkiego ładowania.

Technologię tę obsługują już iPhone’y 8, 8 Plus oraz X. Apple twierdzi, że za sprawą USB-C PD jesteśmy w stanie w pełni rozładowaną baterię naładować do 50% w ciągu 30 minut. Różnica jest taka, że jeżeli chcemy skorzystać z tej technologii w przypadku tych modeli, to musimy posiadać ładowarkę USB-C, który należy dokupić osobno.

Nadejście nowych modeli powinno to zmienić i ładowarka taka dorzucona będzie w standardzie i znajdziemy ją w pudełku, wraz z telefonem. Oby tak właśnie było.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online