Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Zdjęcia nowej ładowarki do iPhone z USB-C?

Zdjęcia nowej ładowarki do iPhone z USB-C?

Jakiś czas temu pojawiła się informacje, że Apple może dorzucić szybką ładowarkę do tegorocznych iPhone’ów. Czyżby jej zdjęcia wyciekły do sieci?

Szybka ładowarka do nowych smartfonów od Apple?

 

Do nowych telefonów od giganta z Cupertino dołączone mają zostać ładowarki ze złączem USB-C, dzięki którym można o wiele szybciej naładować baterię. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia, które podobno demonstrują, jak owa ładowarka ma wyglądać.

iphone 2018

Ładowarka ma mieć zaokrąglone krawędzie i port USB-C zamiast przestarzałego już USB-A. Jej moc także ma być zwiększona z obecnych 5 W do 18 W i dorzucony do niego ma zostać przewód USB-C -> Lighting. Nowa ładowarka ma być wspierana przez technologię USB-C Power Delivery, która dodatkowo wspiera proces szybkiego ładowania.

Technologię tę obsługują już iPhone’y 8, 8 Plus oraz X. Apple twierdzi, że za sprawą USB-C PD jesteśmy w stanie w pełni rozładowaną baterię naładować do 50% w ciągu 30 minut. Różnica jest taka, że jeżeli chcemy skorzystać z tej technologii w przypadku tych modeli, to musimy posiadać ładowarkę USB-C, który należy dokupić osobno.

Nadejście nowych modeli powinno to zmienić i ładowarka taka dorzucona będzie w standardzie i znajdziemy ją w pudełku, wraz z telefonem. Oby tak właśnie było.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online