Zalany iPhone co robić?

iPhone,Poradniki iClinica
zalany iphone

Kontakt z wodą naszego urządzenia, obok pękniętej szybki, to jeden z najczęstszych kłopotów,które spotyka nasz sprzęt. Nie oznacza to jednak, że nie da się go uratować. Zalanie sprzętu powoduje zwarcia i degradację mikrostyków, a w ostateczności nawet spalenie podzespołów.

Kontakt z wodą naszego iPhona, obok pękniętej szybki, to jeden z najczęstszych kłopotów,które spotyka nasz sprzęt. Nie oznacza to jednak, że nie da się go uratować. Zalanie sprzętu powoduje zwarcia i degradację mikrostyków, a w ostateczności nawet spalenie podzespołów.

Dlatego ze względów bezpieczeństwa bardzo ważne jest, aby nie próbować osuszać urządzenia na własną rękę, ani nie podłączać go do źródeł zasilania. W takiej sytuacji najlepiej niezwłocznie udać się do naszego serwisu, aby nasi specjaliści odpowiednio zabezpieczyli urządzenie, dokonali diagnozy i oszacowali powstałe szkody. Dopiero po tym wszystkim można przystąpić do naprawy urządzenie i przywrócenia mu dawnej funkcjonalności, czego z miłą chęcią się podejmiemy. Bardzo ważny jest czas reakcji. Im szybciej otrzymamy zalany sprzęt, tym większa szansa na jego naprawę.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.
 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online