Wystartowało Apple TV+! Ile kosztuje i gdzie je oglądać?

Apple iClinica

Odbyła się właśnie bardzo długo wyczekiwana premiera! Odbyła się światowy, oficjalny debiut nowego serwisu streamingowego z materiałami wideo od giganta z Cupertino. Właśnie wystartowało Apple TV+, od razu w ponad 100 państwach, w tym także w Polsce! Co możemy obejrzeć? Ile to kosztuje?

 

Cena Apple TV+

 

Zacznijmy od rzeczy najistotniejszej – od tego, ile kosztuje miesięczna subskrypcja nowej platformy streamingowej. Za miesiąc korzystania z nowego serwisu przyjdzie nam zapłacić 24,99 złotych. Warto dodać jednak, że możemy skorzystać z darmowego okresu próbnego, który trwa 7 dni. Wówczas możemy przetestować wszystkie opcje, które oferuje nam Apple TV+ zanim zdecydujemy się płacić za tę usługę.

Inną wartą dodania kwestią jest fakt, że jedna płatna subskrypcja może dać dostęp do serwisu nawet sześciu osobom! To wszystko w ramach funkcji, jaką jest tak zwana Chmura rodzinna.

Warto również dodać, że w momencie zakupu dowolnego urządzenia, jak: iPhone, iPad, MacBook, iPod touch, czy Apple TV, otrzymujemy rok darmowej subskrypcji Apple TV+ całkowicie za darmo.

Wspomnianą promocję gigant z Cupertino ogłosił w trakcie swojej konferencji, która miała miejsce 10 września, mówiąc, że obowiązuje ona „od teraz”. Wychodzi na to, że każda osoba, która kupiła urządzenie po 10 września, otrzyma swój bonus w postaci subskrypcji.

By uruchomić promocję wystarczy wejść do aplikacji Apple TV na swoim nowym urządzenie i w sekcji Apple TV+ wybrać opcję „1 rok bez opłat”, a następnie potwierdzić subskrypcję.

 

Gdzie można oglądać Apple TV+?

 

Serwis streamingowy jest rzecz jasna dostępny w aplikacji Apple TV, które znajdują się w Apple TV, Macu, iPadzie oraz iPhonie oraz na niektórych telewizorach smart TV od Samsunga. Niedługo pojawi się ona również na telewizorach smart od Sony, LG oraz Vizio. Oprócz tego aplikacje znajdziemy także na platformach Amazon Fire oraz Roku. Wideo można również strumieniować z iPhone’a czy iPada do telewizorów smart, które obsługują AirPlay 2.

 

Co obejrzymy za pomocą Apple TV+

Na ten moment w Apple TV+ znajdziemy osiem produkcji, które wyprodukowane są przez Apple. Oto ich lista:

 • Helpsters,
 • See,
 • Dickinson,
 • The Morning Show,
 • Autor-widmo,
 • For All Mankind,
 • Królowa Słoni,
 • Snoopy w kosmosie.

Oprócz tego w tegorocznych planach są jeszcze trzy kolejne produkcje:

 • Hala (wkrótce),
 • Servant (28 listopada),
 • Truth Be Told (6 grudnia).

Nowe produkcje oryginalne od Apple będą pojawiać się co miesiąc.

Wszystkie materiały można ściągnąć na urządzenie i oglądać w trybie offline. Niestety, póki co tylko niektóre treści posiadają napisy w języku polskim.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online