Uszkodzona, z odpryskami lub porysowana obudowa jest przedmiotem troski wielu posiadaczy sprzętu m.in. firmy Apple. Co prawda pęknięta obudowa zwykle nie ma większego wpływu na działanie urządzenia, lecz przez to jego estetyka jest znacznie gorsza, a samo urządzenie traci całą swą elegancję.

Uszkodzona, z odpryskami lub porysowana obudowa jest przedmiotem troski wielu posiadaczy sprzętu m.in. firmy Apple. Co prawda pęknięta obudowa zwykle nie ma większego wpływu na działanie urządzenia, lecz przez to jego estetyka jest znacznie gorsza, a samo urządzenie traci całą swą elegancję. Można oczywiście korzystać z dodatkowych obudów ochronnych, lecz i one nie gwarantują stuprocentowej skuteczności, ani nie wszyscy użytkownicy z nich korzystają.

Gdy już będziemy chcieli wymienić obudowę, najlepiej zdać się na nasz serwis Apple i uniknąć ryzyka nieprawidłowego demontażu, który w skrajnych przypadkach może się nawet skończyć uszkodzeniem innych elementów urządzenia.

W iClinice dokonujemy wymiany obudowy szybko i skutecznie, bez zbędnego ryzyka. Zapraszamy do kontaktu.
 

naprawa iphone iclinica

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!