Jeżeli tylna klapka Twojego iPhone’a 8, 8 Plus lub X pękła, porysowała się lub stało się z nią jeszcze coś innego, to żaden kłopot – w naszym serwisie iClinica możesz liczyć na szybką naprawę. 

 

Zapraszamy do iClinica!

 

Posiadamy cztery stacjonarne serwisy w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Krakowie, gdzie możecie odwiedzić nas, gdy tył Waszego iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus oraz iPhone’a X ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli nie możecie przyjść osobiście to zawsze możecie skorzystać z darmowego kuriera, którego zamówić można przez naszą stronę.

 

Co się stanie z Twoim urządzeniem, gdy już do nas trafi?

 

Najpierw przetestujemy je pod kątem sprawdzenia, czy nie ma w nim innych usterek. Następnie przejdziemy do naprawy, przy której korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi na rynku. Twoja klapka zostanie wymieniona na zamiennik, który jakością i trwałością nie odbiega od oryginału. Cały proces potrwa maksymalnie od 3 do 4 dni roboczych. Na naszą naprawę dajemy aż 6 miesięcy gwarancji!

Co ważne: Nie wykonujemy naprawy na uzbrojonym w części urządzeniu. Całość jest demontowana, co zapewnia brak uszkodzeń mechanicznych taśm i ładowania bezprzewodowego!

Zadbaj już dzisiaj o estetykę Twojego iPhone’a

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 Plus (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone X (599 zł)

 

 

[Głosów:10    Średnia:3.5/5]