Zaznacz stronę

Jeżeli tylna klapka Twojego iPhone’a 8, 8 Plus, X, XR, XS , XS MAX pękła, porysowała się lub stało się z nią jeszcze coś innego, to żaden kłopot – w naszym serwisie iClinica możesz liczyć na szybką naprawę. 

 

Zapraszamy do iClinica!

Posiadamy cztery stacjonarne serwisy w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Krakowie, gdzie możecie odwiedzić nas, gdy tył Waszego iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X, iPhone’a XR, iPhone’a XS lub iPhone’a XS MAX ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli nie możecie przyjść osobiście to zawsze możecie skorzystać z darmowego kuriera, którego zamówić można przez naszą stronę.

 

Co się stanie z Twoim urządzeniem, gdy już do nas trafi?

Najpierw przetestujemy je pod kątem sprawdzenia, czy nie ma w nim innych usterek. Następnie przejdziemy do naprawy, przy której korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi na rynku. Twoja klapka zostanie wymieniona na zamiennik, który jakością i trwałością nie odbiega od oryginału. Twoja nowa klapka zawiera wszystkie napisy i elementy jakie posiada zbity poprzednik. Cały proces potrwa maksymalnie do 3 dni roboczych, a w Poznaniu telefony są gotowe do odbioru już po 1 dniu!

Na naszą naprawę dajemy aż 6 miesięcy gwarancji!

Co ważne: Demontaż klapki wykonywany jest laserem (aktualnie jedyny w Polsce wykorzystywany w tym celu), co skutkuje gwarancją braku uszkodzeń telefonu i idealnym efektem końcowym. Wyświetlacz, ani żaden inny podzespół nie jest wyciągany podczas naprawy!

Zobacz efekt naprawy w przypadku iPhone X

wymiana tylnego szkła iphone
Zadbaj już dzisiaj o estetykę Twojego iPhone’a. Dokładny opis usługi i cennik:

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 (449 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 Plus (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone X (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XR (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS Max (599 zł)