Wymiana tylnej klapki – iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

iClinica iClinica

Jeżeli tylna klapka Twojego iPhone’a 8, 8 Plus, X, XR, XS , XS MAX pękła, porysowała się lub stało się z nią jeszcze coś innego, to żaden kłopot – w naszym serwisie iClinica możesz liczyć na szybką naprawę. 

 

Zapraszamy do iClinica!

Posiadamy cztery stacjonarne serwisy w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Krakowie, gdzie możecie odwiedzić nas, gdy tył Waszego iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X, iPhone’a XR, iPhone’a XS lub iPhone’a XS MAX ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli nie możecie przyjść osobiście to zawsze możecie skorzystać z darmowego kuriera, którego zamówić można przez naszą stronę.

 

Co się stanie z Twoim urządzeniem, gdy już do nas trafi?

Najpierw przetestujemy je pod kątem sprawdzenia, czy nie ma w nim innych usterek. Następnie przejdziemy do naprawy, przy której korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi na rynku. Twoja klapka zostanie wymieniona na zamiennik, który jakością i trwałością nie odbiega od oryginału. Twoja nowa klapka zawiera wszystkie napisy i elementy jakie posiada zbity poprzednik. Cały proces potrwa maksymalnie do 3 dni roboczych, a w Poznaniu telefony są gotowe do odbioru już po 1 dniu!

Na naszą naprawę dajemy aż 6 miesięcy gwarancji!

Co ważne: Demontaż klapki wykonywany jest laserem (aktualnie jedyny w Polsce wykorzystywany w tym celu), co skutkuje gwarancją braku uszkodzeń telefonu i idealnym efektem końcowym. Wyświetlacz, ani żaden inny podzespół nie jest wyciągany podczas naprawy!

Zobacz efekt naprawy w przypadku iPhone X

wymiana tylnego szkła iphone
Zadbaj już dzisiaj o estetykę Twojego iPhone’a. Dokładny opis usługi i cennik:

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 (449 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 Plus (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone X (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XR (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS Max (599 zł)

28 comments on “Wymiana tylnej klapki – iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X”

   1. Witam,
    Koszt wymiany tylnej klapki wynosi 599zl, całość wykonywana jest przy pomocy lasera, dzięki czemu możemy wymienić tylne szkło obudowy bez konieczności otwierania telefonu 😉

    1. Niestety, nie ma takiej możliwości. Tylną klapkę można wymienić tylko na szklaną. Jedyna opcja zmiany to zmiana koloru.

     Pozdrawiamy,
     Zespół iClinica

  1. Panie Szymonie,

   jest to sprawa dość zawiła. Gwarancja Apple nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, przy czym takie uszkodzenie tyłu telefonu automatycznie skutkuje utratą gwarancji – Producent nie przewidział wymiany tylnych klapek. Jedyną ofertą jaką otrzymuje się od autoryzowanego serwisu, to wymiana urządzenia na nowe.

   Zgodnie z interpretacją gwarancji, autoryzowany serwis może przyjąć naprawiane urządzenie, ale nie musi. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i zależy to jedynie od serwisu rozpatrującego zgłoszenie gwarancyjne.

  1. Dzień dobry,

   W przypadku Poznania i Warszawy można oddać rano i odebrać pod koniec dnia. Natomiast w pozostałych miastach telefonik zostaje na max 3 dni.

   Pozdrawiamy!

  1. Dzień dobry,

   niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności pomimo użycia kleju mającego taką właściwość. Producent także reklamuje urządzenia jako wodoodporne, lecz nie do końca się to sprawa i odrzuca reklamacje z powodu zalania (jeśli do niego dojdzie).

   Pozdrawiamy, zespół iClinica

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online