Blog
iClinica Path Blog Path iClinica Path Wymiana tylnej klapki – iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

Wymiana tylnej klapki – iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

Jeżeli tylna klapka Twojego iPhone’a 8, 8 Plus, X, XR, XS , XS MAX pękła, porysowała się lub stało się z nią jeszcze coś innego, to żaden kłopot – w naszym serwisie iClinica możesz liczyć na szybką naprawę. 

 

Zapraszamy do iClinica!

Posiadamy cztery stacjonarne serwisy w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Krakowie, gdzie możecie odwiedzić nas, gdy tył Waszego iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X, iPhone’a XR, iPhone’a XS lub iPhone’a XS MAX ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli nie możecie przyjść osobiście to zawsze możecie skorzystać z darmowego kuriera, którego zamówić można przez naszą stronę.

 

Co się stanie z Twoim urządzeniem, gdy już do nas trafi?

Najpierw przetestujemy je pod kątem sprawdzenia, czy nie ma w nim innych usterek. Następnie przejdziemy do naprawy, przy której korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi na rynku. Twoja klapka zostanie wymieniona na zamiennik, który jakością i trwałością nie odbiega od oryginału. Twoja nowa klapka zawiera wszystkie napisy i elementy jakie posiada zbity poprzednik. Cały proces potrwa maksymalnie do 3 dni roboczych, a w Poznaniu telefony są gotowe do odbioru już po 1 dniu!

Na naszą naprawę dajemy aż 6 miesięcy gwarancji!

Co ważne: Demontaż klapki wykonywany jest laserem (aktualnie jedyny w Polsce wykorzystywany w tym celu), co skutkuje gwarancją braku uszkodzeń telefonu i idealnym efektem końcowym. Wyświetlacz, ani żaden inny podzespół nie jest wyciągany podczas naprawy!

Zobacz efekt naprawy w przypadku iPhone X

wymiana tylnego szkła iphone
Zadbaj już dzisiaj o estetykę Twojego iPhone’a. Dokładny opis usługi i cennik:

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 (449 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 Plus (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone X (499 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XR (599 zł)

Wymiana tylnej klapki iPhone XS Max (599 zł)


Podobne artykuły
Najważniejsze informacje o iPhone 12
Po prostu szał! Premiera nowego iPhone zawsze wzbudza gigantyczne emocje na całym świecie. Nie inaczej jest i tym razem. Nowy iPhone 12 miał swoją premierę 13 października 2020 i nie ma wątpliwości, że wywołał wiele emocji. Jednak niekoniecznie pozytywnych. Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze informacje o najnowszych członkach rodziny Apple – iPhone 12, iPhone 12 … Czytaj dalej Najważniejsze informacje o iPhone 12
Path
Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Zalanie Macbooka to jeden z największych koszmarów, jakie mogą przydarzyć się użytkownikom tych urządzeń. Niestety – nawet elektronika Apple nie oprze się wodzie i innym cieczom. Zwłaszcza, jeśli do wnętrza dostanie się jej spora ilość. Na szczęście taki wypadek nie musi oznaczać konieczności wymiany całego sprzętu na nowy. W tym tekście dowiesz się, co zrobić … Czytaj dalej Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Path
10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Jeśli urządzenie zaczyna sprawiać problemy albo ulegnie awarii, domyślnym krokiem jest skorzystanie z gwarancji producenta. Niestety sprzęt często sprawuje się bez zarzutów w trakcie okresu ochronnego, a kłopoty zaczynają się dopiero później. Poza tym wiele defektów nie powstaje w wyniku wad fabrycznych. W takich okolicznościach Apple nie będzie w stanie udzielić wsparcia w ramach gwarancji. … Czytaj dalej 10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Path

Komentarze do wpisu


   1. iclinica-logo-blue

    Witam,
    Koszt wymiany tylnej klapki wynosi 599zl, całość wykonywana jest przy pomocy lasera, dzięki czemu możemy wymienić tylne szkło obudowy bez konieczności otwierania telefonu 😉

    1. iclinica-logo-blue

     Niestety, nie ma takiej możliwości. Tylną klapkę można wymienić tylko na szklaną. Jedyna opcja zmiany to zmiana koloru.

     Pozdrawiamy,
     Zespół iClinica

  1. iclinica-logo-blue

   Panie Szymonie,

   jest to sprawa dość zawiła. Gwarancja Apple nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, przy czym takie uszkodzenie tyłu telefonu automatycznie skutkuje utratą gwarancji – Producent nie przewidział wymiany tylnych klapek. Jedyną ofertą jaką otrzymuje się od autoryzowanego serwisu, to wymiana urządzenia na nowe.

   Zgodnie z interpretacją gwarancji, autoryzowany serwis może przyjąć naprawiane urządzenie, ale nie musi. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i zależy to jedynie od serwisu rozpatrującego zgłoszenie gwarancyjne.

  1. iclinica-logo-blue

   Dzień dobry,

   W przypadku Poznania i Warszawy można oddać rano i odebrać pod koniec dnia. Natomiast w pozostałych miastach telefonik zostaje na max 3 dni.

   Pozdrawiamy!

  1. iclinica-logo-blue

   Dzień dobry,

   niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności pomimo użycia kleju mającego taką właściwość. Producent także reklamuje urządzenia jako wodoodporne, lecz nie do końca się to sprawa i odrzuca reklamacje z powodu zalania (jeśli do niego dojdzie).

   Pozdrawiamy, zespół iClinica

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online