Wymiana szybki Samsung S8 / S8 Plus

Tytułowy smartfon został zaprezentowany w marcu 2017 roku. Wówczas nowoczesny design mógł robić spore wrażenie na miłośnikach technologii mobilnych. Twórcy sprytnie podeszli do zarządzania przestrzenią roboczą na przednim panelu. Ramki są niewielkie i nie rzucają się w oczy. Ukoronowaniem estetycznego designu są zaokrąglone krawędzie. Smartfon ukazał się w dwóch wersjach. Podstawowy wariant posiada bardziej kompaktową konstrukcję z przekątną ekranu wynoszącą 5,8″. Alternatywą był Samsung Galaxy S8+, który został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,2″.

Przedstawione urządzenie łączy stylowy design z szeroką funkcjonalnością. Sprzęt musi być jednak wykorzystywany z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby nie stracił swoich walorów użytkowych. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych rozwiązań, szklane elementy są delikatne i bardzo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Nawet drobne stuknięcie może sprawić, że potrzebna będzie wymiana szybki Samsung S8 Plus.

ezgif.com-gif-maker

Z całą pewnością warto wyposażyć się w akcesoria ochronne, które mogą zamortyzować niektóre kolizje. Niestety żadne etui czy futerał nie daje stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa. Upadki z wysokości kilkudziesięciu centymetrów bardzo często kończą się stłuczeniem szkła. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego, który da drugie życie Twojemu smartfonowi.

 

Dlaczego zalecana jest wymiana szybki Samsung S8?

Bez wątpienia każde naruszenie struktury szkła stanowi defekt estetyczny, który oszpeca urządzenie. Wiele osób wychodzi jednak z założenia, że dopóki smartfon działa to można z niego korzystać i przymknąć oko na drobną wadę. Po pewnym czasie drobna „pajęczynka” w rogu ekranu może jednak zamienić się na większe pęknięcie, którego nie będzie można już zignorować. W związku z tym warto zdusić problem w zarodku. Wymiana szybki Samsung S8+ oraz mniejszego modelu to jedyny sposób na przywrócenie nienagannego stanu technicznego.

 

Jak przebiega wymiana szybki Samsung S8 oraz S8 Plus?

Po otrzymaniu Twojego smartfona przystępujemy do działania. W toku operacji posługujemy się specjalistycznym sprzętem gwarantującym chirurgiczną precyzję. To szczególnie istotne przy obcowaniu z nowoczesną technologią, która charakteryzuje się dość delikatną strukturą. Każdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego eksperta. Technologia to nie tylko nasz obszar pracy, ale również pasja na gruncie prywatnym. Dzięki temu naprawiane urządzenia nie mają dla nas tajemnic.

iClinica to serwis pogwarancyjny, który został założony w 2009 roku. Specjalizujemy się w naprawianiu urządzeń wyprodukowanych przez marki Apple oraz Samsung. Na swoim koncie zanotowaliśmy już tysiące pomyślnie przeprowadzonych operacji. Świadectwem naszego profesjonalizmu są setki recenzji opublikowanych przez zadowolonych klientów. Opinie można podejrzeć w Google oraz na Facebooku.

Naszym standardem jest wnikliwe sprawdzenie urządzenia dostarczonego przez klienta. Po wykonaniu naprawy powtarzamy test. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że wszystkie założenia zostały zrealizowane, a efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania.

 

Jak zamówić wymianę szybki Samsung S8 i S8+?

Serwis pogwarancyjny iClinica świadczy usługi w dwóch trybach. Pierwszy wariant zakłada wizytę w salonie stacjonarnym. Aktualnie nasze oddziały znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy. Wystarczy umówić się na spotkanie, a następnie dostarczyć zepsute urządzenie do wybranego punktu. Na miejscu uzyskasz informacje dotyczące przebiegu naprawy i dowiesz się, kiedy Twoje urządzenie będzie gotowe do odbioru.

W przypadku drugiej opcji nie musisz się do nas fatygować. Nie ma nawet potrzeby, abyś wychodził z domu. Wszystkie kwestie związane z wymianą szybki Samsung S8 możemy dopełnić na odległość. W celu skorzystania z naprawy wysyłkowej wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Potrzebne nam będą dane osobowe, adresowe oraz garść informacji dotyczących uszkodzonego sprzętu. W ustalonym terminie odwiedzi Cię kurier, który dostarczy smartfona do naszego serwisu. Wówczas urządzenie odzyska pełną sprawność i zostanie odesłane pod wskazany przez Ciebie adres. Warto nadmienić, że iClinica pokrywa koszty doręczenia.

 

Dlaczego warto zdecydować się na wymianę szybki iPhone?

Warto zaznaczyć, że zbita szybka iPhone nie musi oznaczać awarii wyświetlacza. Czasem jedyną konsekwencją pozostaje stłuczona wierzchnia warstwa szkła, a wewnętrzne komponenty pozostają nienaruszone. Wówczas można mówić o szczęściu w nieszczęściu.

Wielu użytkowników uznaje, że defekt ma wyłącznie charakter estetyczny i jeśli tylko przymknie oko na utratę walorów wizualnych, to można bez przeszkód korzystać z urządzenia. Na podstawie naszych doświadczeń możemy jednak przestrzec przed bagatelizowaniem sprawy. Niewielkie usterki mają w zwyczaju prowadzić do poważniejszych konsekwencji jeżeli nie zostaną w porę naprawione. Drobinki szkła z rozbitej szybki mogą przedostać się do wnętrza urządzenia i zaburzyć pracę innych podzespołów. W związku z tym w razie uszkodzenia warto niezwłocznie udać się do serwisu, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu w przyszłości.

icon

Oryginalne części

Każdy element Twojego urządzenia wyraża ideały przyświecające marce Apple. Likwidujemy usterki, ale nie zmieniamy tożsamości. Podobnie jak Ty cenimy sobie nienaganną jakość wykonania, dlatego korzystamy z oryginalnych części. Trzymamy się z dala od tanich zamienników, a komponenty wykorzystywane do naprawy zawsze spełniają najwyższe standardy.fona sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.
icon

Najdłuższa gwarancja na rynku

Nigdzie indziej nie uświadczysz tak długiej ochrony gwarancyjnej jak u nas. Twój sprzęt dostanie u nas drugie życie i będzie Tobie służyć jeszcze przez długi czas. Jesteśmy tego pewni. Biegle korzystamy z posiadanej wiedzy i umiejętności, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę.
icon

Darmowy kurier z ubezpieczeniem.

Przy korzystaniu z naszych usług nie musisz obawiać się niespodzianek w postaci ukrytych kosztów. Cena naprawy to jedyna opłata jaką pobieramy. Zapewniamy darmową przesyłkę kurierską oraz pokrywamy koszt ubezpieczenia Twojego urządzenia. Dzięki temu sprzęt wróci do Ciebie sprawnie i w nienagannej formie.
icon

Wiele punktów zdawania i odbioru

Twój komfort zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Ponadto możesz skorzystać z wygodnej naprawy wysyłkowej. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę.
icon

Nie ingerujemy w dane Klientów

Wraz z zepsutym sprzętem powierzasz nam swoje zaufanie. To dla nas bezcenne. Gwarantujemy, że uszkodzone komponenty stanowią jedyny obszar, który poddamy metamorfozie. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia są całkowicie bezpieczne na każdym etapie naprawy. Z całą pewnością wrócą do Ciebie w niezmienionej formie.
icon

Darmowa diagnoza przy naprawie,,

Każda naprawa zaczyna się od sumiennych oględzin. Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i sprawdzamy źródło problemu. Na tym etapie nie zapłacisz ani grosza. Później zakasamy rękawy i zabieramy się do pracy. sygnowanego jabłkiem nie może już liczyć na wsparcie producenta. Aktualizacje systemu zostały zatrzymane.

Ile kosztuje naprawa zbitej szybki w iPhone?

Do awarii można przywyknąć, ale po co? Postaw na swój komfort i wybierz naprawę w serwisie pogwarancyjnym.

Wymiana szybki iPhone 12 / 12 Mini / 12 Pro / 12 Pro Max
Cena naprawy:

649 - 1499 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 - 1099 zł

Cena naprawy:

599 - 999 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 - 799 zł

Cena naprawy:

699 - 949 zł

Cena promocyjna naprawy:

499 - 599 zł

Cena naprawy:

549 - 699 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 - 499 zł

Cena naprawy:

499 zł

Cena promocyjna naprawy:

399 zł

Cena naprawy:

549 - 699 zł

Cena promocyjna naprawy:

299 - 499 zł

Cena naprawy:

329 - 379 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 319 zł

Cena naprawy:

299 - 349 zł

Cena promocyjna naprawy:

249 - 299 zł

Cena naprawy:

249 - 299 zł

Cena promocyjna naprawy:

199 - 249 zł

Cena naprawy:

229 - 299 zł

Cena promocyjna naprawy:

199 - 249 zł

Cena naprawy:

199 - 229 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

199 - 239 zł

Cena promocyjna naprawy:

169 - 199 zł

Cena naprawy:

179 - 199 zł

Cena promocyjna naprawy:

100 - 129 zł

Cena naprawy:

149 - 199 zł

Cena promocyjna naprawy:

149 - 179 zł

Cena naprawy:

199 zł

Cena promocyjna naprawy:

99 zł

Jak zamówić wymianę szybki iPhone w serwisie pogwarancyjnym iClinica?

Z naszych usług możesz skorzystać na dwa sposoby.

image

Zamów darmowego kuriera

W trosce o Twój komfort oferujemy  wysyłkową naprawę szybki iPhone. W tej sytuacji wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. W umówionym terminie kurier odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt. Po zakończeniu zabiegu odeślemy sprawne urządzenie pod wskazany adres. Dzięki temu jesteś w stanie przebrnąć przez cały proces bez wychodzenia z domu. Mało tego, nasz serwis pokrywa koszt dostawy przesyłki.

Zamów darmowego kuriera

Odwiedź nas w serwisie osobiście

Jeżeli wolisz odwiedzić nas osobiście, jesteśmy do dyspozycji w oddziałach stacjonarnych. Obecnie serwisy pogwarancyjne iClinica znajdują się w:

Prawdopodobnie zastanawiasz się ile potrwa wymiana szybki iPhone. W przypadku starszych modeli jesteśmy w stanie uporać się z problemem nawet w ciągu 30 minut. Z kolei nowsze wydania przywracamy do pełnej sprawności maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych.

Umów wizytę online
image

Jak przebiega wymiana szkła iPhone?

I
II
III
IV

Po otrzymaniu Twojego smartfona przystępujemy do oględzin. Sprawdzamy skalę uszkodzeń, stawiamy diagnozę i proponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie. Następnie przeprowadzamy operację. Możesz mieć absolutną pewność, że Twój sprzęt znajduje się w dobrych rękach. Serwis pogwarancyjny iClinica powstał w 2009 roku. Od tamtej pory przywróciliśmy sprawność tysiącom urządzeń. Świadectwem naszej skuteczności są setki pozytywnych recenzji wystawionych w Google przez naszych klientów.

Każdy zabieg wykonuje wykwalifikowany specjalista. Członkowie naszego zespołu są pasjonatami z krwi i kości. Wszyscy znają sprzęt Apple od podszewki zarówno z perspektywy użytkownika, jak i pracownika serwisu. Co więcej, mamy do dyspozycji nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia wykonywanie napraw z chirurgiczną precyzją. To szczególnie istotne w kontekście obcowania z delikatnymi i miniaturowymi komponentami.

Standardem w naszej pracy jest testowanie urządzenia przed przystąpieniem do naprawy oraz już po wykonaniu operacji. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że iPhone odzyskał pełną sprawność. Warto też zaznaczyć, że nasza rola nie dobiega końca w momencie przekazania Tobie naprawionego urządzenia. Zapewniamy 7 miesięcy gwarancji na wymianę szybki iPhone.

Kluczową kwestią jest też oczywiście cena wykonania zabiegu. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki iPhone, musimy odpowiedzieć, że to zależy różnych czynników. Pierwszym kryterium jest model używanego urządzenia. Naprawa nowszych wydań jest bardziej wymagająca, a więc cena będzie wyższa niż przy starszych odsłonach. Poza tym w przypadku niektórych modeli możesz zdecydować z jakich materiałów mamy skorzystać podczas wykonywania zabiegu. Domyślnym wariantem są oryginalne części, ale posiadamy również renomowane zamienniki. Wykorzystanie elementów dostarczanych przez Apple będzie wiązało się z odrobinę wyższą ceną.

Konsultant online