Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5

iClinica iClinica

Zbita szybka w Samsungu nie musi oznaczać rozstania się z telefonem na kilka dni. Nasz serwis oferuje profesjonalną wymianę szybki samsung galaxy s4 (w Poznaniu i okolicach) w bardzo krótkim czasie. Jeżeli ekran dotykowy nie działa, bądź wyświetlacz nie wyświetla prawidłowo obrazu, należy wymienić cały moduł.

Serwis telefonów Samsung w Poznaniu – jak działamy?

W naszym serwisie wykorzystujemy jedynie profesjonalne urządzenia, które pozwalają na bezpieczny demontaż samej szklanej powłoki w wyświetlaczach klejonych stosowanych w telefonach Samsung galaxy nowszej generacji. Przeprowadzamy wymianę szybki wszystkich najpopularniejszych modeli Samsunga w tym s3, s4 i s5 oraz galaxy mini. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie pozwala rozkleić ekran i usunąć uszkodzone fragmenty szkła bez pozostawiania kleju na wyświetlaczu. Po wymianie szkła nakładamy na ekran nowy klej, stosowany także przez producenta, a następnie zgrzewamy ekran z szybą. Po chwili klej twardnieje i staje się przezroczysty. Użytkownik nie dostrzeże żadnej różnicy w sposobie wyświetlania obrazu – wyświetlacz nie straci swoich właściwości.

Naprawa telefonów samsung Poznań – ile trwa usługa?

Telefon komórkowy jest dla wielu osób narzędziem pracy i podstawowym narzędziem komunikacji, dlatego nasz serwis dba o to, aby naprawy były przeprowadzane szybko i z największą starannością. W przypadku większości modeli wystarczy pół godziny, aby naprawić usterkę. Użytkownicy niektórych modeli muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż wymiana szybki może potrwać nawet kilka dni.
 

One comment on “Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5”

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online