Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5

iClinica iClinica
wymiana szybki galaxy samsung

Zbita szybka w Samsungu nie musi oznaczać rozstania się z telefonem na kilka dni. Nasz serwis oferuje profesjonalną wymianę szybki samsung galaxy s4 (w Poznaniu i okolicach) w bardzo krótkim czasie. Jeżeli ekran dotykowy nie działa, bądź wyświetlacz nie wyświetla prawidłowo obrazu, należy wymienić cały moduł.

Serwis telefonów Samsung w Poznaniu – jak działamy?

W naszym serwisie wykorzystujemy jedynie profesjonalne urządzenia, które pozwalają na bezpieczny demontaż samej szklanej powłoki w wyświetlaczach klejonych stosowanych w telefonach Samsung galaxy nowszej generacji. Przeprowadzamy wymianę szybki wszystkich najpopularniejszych modeli Samsunga w tym s3, s4 i s5 oraz galaxy mini. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie pozwala rozkleić ekran i usunąć uszkodzone fragmenty szkła bez pozostawiania kleju na wyświetlaczu. Po wymianie szkła nakładamy na ekran nowy klej, stosowany także przez producenta, a następnie zgrzewamy ekran z szybą. Po chwili klej twardnieje i staje się przezroczysty. Użytkownik nie dostrzeże żadnej różnicy w sposobie wyświetlania obrazu – wyświetlacz nie straci swoich właściwości.

Naprawa telefonów samsung Poznań – ile trwa usługa?

Telefon komórkowy jest dla wielu osób narzędziem pracy i podstawowym narzędziem komunikacji, dlatego nasz serwis dba o to, aby naprawy były przeprowadzane szybko i z największą starannością. W przypadku większości modeli wystarczy pół godziny, aby naprawić usterkę. Użytkownicy niektórych modeli muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż wymiana szybki może potrwać nawet kilka dni.
 

One comment on “Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5”

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online