Blog
iClinica Path Blog Path iClinica Path Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5

Wymiana szybki Samsung Galaxy s3 s4 s5

Zbita szybka w Samsungu nie musi oznaczać rozstania się z telefonem na kilka dni. Nasz serwis oferuje profesjonalną wymianę szybki samsung galaxy s4 (w Poznaniu i okolicach) w bardzo krótkim czasie. Jeżeli ekran dotykowy nie działa, bądź wyświetlacz nie wyświetla prawidłowo obrazu, należy wymienić cały moduł.

Serwis telefonów Samsung w Poznaniu – jak działamy?

W naszym serwisie wykorzystujemy jedynie profesjonalne urządzenia, które pozwalają na bezpieczny demontaż samej szklanej powłoki w wyświetlaczach klejonych stosowanych w telefonach Samsung galaxy nowszej generacji. Przeprowadzamy wymianę szybki wszystkich najpopularniejszych modeli Samsunga w tym s3, s4 i s5 oraz galaxy mini. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie pozwala rozkleić ekran i usunąć uszkodzone fragmenty szkła bez pozostawiania kleju na wyświetlaczu. Po wymianie szkła nakładamy na ekran nowy klej, stosowany także przez producenta, a następnie zgrzewamy ekran z szybą. Po chwili klej twardnieje i staje się przezroczysty. Użytkownik nie dostrzeże żadnej różnicy w sposobie wyświetlania obrazu – wyświetlacz nie straci swoich właściwości.

Naprawa telefonów samsung Poznań – ile trwa usługa?

Telefon komórkowy jest dla wielu osób narzędziem pracy i podstawowym narzędziem komunikacji, dlatego nasz serwis dba o to, aby naprawy były przeprowadzane szybko i z największą starannością. W przypadku większości modeli wystarczy pół godziny, aby naprawić usterkę. Użytkownicy niektórych modeli muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż wymiana szybki może potrwać nawet kilka dni.
 


Podobne artykuły
Najważniejsze informacje o iPhone 12
Po prostu szał! Premiera nowego iPhone zawsze wzbudza gigantyczne emocje na całym świecie. Nie inaczej jest i tym razem. Nowy iPhone 12 miał swoją premierę 13 października 2020 i nie ma wątpliwości, że wywołał wiele emocji. Jednak niekoniecznie pozytywnych. Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze informacje o najnowszych członkach rodziny Apple – iPhone 12, iPhone 12 … Czytaj dalej Najważniejsze informacje o iPhone 12
Path
Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Zalanie Macbooka to jeden z największych koszmarów, jakie mogą przydarzyć się użytkownikom tych urządzeń. Niestety – nawet elektronika Apple nie oprze się wodzie i innym cieczom. Zwłaszcza, jeśli do wnętrza dostanie się jej spora ilość. Na szczęście taki wypadek nie musi oznaczać konieczności wymiany całego sprzętu na nowy. W tym tekście dowiesz się, co zrobić … Czytaj dalej Co zrobić z zalanym Macbookiem?
Path
10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Jeśli urządzenie zaczyna sprawiać problemy albo ulegnie awarii, domyślnym krokiem jest skorzystanie z gwarancji producenta. Niestety sprzęt często sprawuje się bez zarzutów w trakcie okresu ochronnego, a kłopoty zaczynają się dopiero później. Poza tym wiele defektów nie powstaje w wyniku wad fabrycznych. W takich okolicznościach Apple nie będzie w stanie udzielić wsparcia w ramach gwarancji. … Czytaj dalej 10 powodów, dla których iClinica to najlepszy serwis pogwarancyjny Apple
Path

Komentarze do wpisu


Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online