Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Wyciekły zdjęcia – tak będzie wyglądać iPhone XS?

Wyciekły zdjęcia – tak będzie wyglądać iPhone XS?

Serwis 9to5Mac opublikował na swych łamach zdjęcia dwóch nadchodzących modeli iPhone’ów. Rendery te pokazują dwa modele z ekranem OLED – ten mniejszy oraz ten większy – mają nazywać się iPhone XS.

 

iPhone XS (2018)

 

Redaktorzy serwisu niestety nie zdradzili skąd wzięły się u nich fotografie nadchodzących modeli. Piszą oni jedynie, że na renederach widać model z ekranem OLED 5,8”, który do tej pory określany był jako iPhone X2 oraz model z ekranem OLED o przekątnej 6,5”, który do tej pory nazywany był jako iPhone X Plus.

Okazuje się jednak, że oba smartfony mają się po prostu nazywać iPhone XS. Mają być one dostępne w wariancie kolorystycznym blush gold – rumiane złoto.

 

 

Wiemy już, że oficjalna konferencja odbędzie 12 września i to właśnie wówczas zostaną zaprezentowane wszystkie nadchodzące iPhone’y i inne zapowiedziane sprzęty od Apple.

Jeżeli ten koncept okaże się prawdziwy to iPhone XS będzie prezentował się naprawdę ładnie i okazale. Ale czy tak będzie? Poczekajmy do 12 września.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online