Zaznacz stronę

Serwis 9to5Mac opublikował na swych łamach zdjęcia dwóch nadchodzących modeli iPhone’ów. Rendery te pokazują dwa modele z ekranem OLED – ten mniejszy oraz ten większy – mają nazywać się iPhone XS.

 

iPhone XS (2018)

 

Redaktorzy serwisu niestety nie zdradzili skąd wzięły się u nich fotografie nadchodzących modeli. Piszą oni jedynie, że na renederach widać model z ekranem OLED 5,8”, który do tej pory określany był jako iPhone X2 oraz model z ekranem OLED o przekątnej 6,5”, który do tej pory nazywany był jako iPhone X Plus.

Okazuje się jednak, że oba smartfony mają się po prostu nazywać iPhone XS. Mają być one dostępne w wariancie kolorystycznym blush gold – rumiane złoto.

 

 

Wiemy już, że oficjalna konferencja odbędzie 12 września i to właśnie wówczas zostaną zaprezentowane wszystkie nadchodzące iPhone’y i inne zapowiedziane sprzęty od Apple.

Jeżeli ten koncept okaże się prawdziwy to iPhone XS będzie prezentował się naprawdę ładnie i okazale. Ale czy tak będzie? Poczekajmy do 12 września.

 

naprawa iphone iclinica

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!