Blog
iClinica>Blog>iPhone>Wyciekły zdjęcia – tak będzie wyglądać iPhone XS?

Wyciekły zdjęcia – tak będzie wyglądać iPhone XS?

Serwis 9to5Mac opublikował na swych łamach zdjęcia dwóch nadchodzących modeli iPhone’ów. Rendery te pokazują dwa modele z ekranem OLED – ten mniejszy oraz ten większy – mają nazywać się iPhone XS.

 

iPhone XS (2018)

 

Redaktorzy serwisu niestety nie zdradzili skąd wzięły się u nich fotografie nadchodzących modeli. Piszą oni jedynie, że na renederach widać model z ekranem OLED 5,8”, który do tej pory określany był jako iPhone X2 oraz model z ekranem OLED o przekątnej 6,5”, który do tej pory nazywany był jako iPhone X Plus.

Okazuje się jednak, że oba smartfony mają się po prostu nazywać iPhone XS. Mają być one dostępne w wariancie kolorystycznym blush gold – rumiane złoto.

 

 

Wiemy już, że oficjalna konferencja odbędzie 12 września i to właśnie wówczas zostaną zaprezentowane wszystkie nadchodzące iPhone’y i inne zapowiedziane sprzęty od Apple.

Jeżeli ten koncept okaże się prawdziwy to iPhone XS będzie prezentował się naprawdę ładnie i okazale. Ale czy tak będzie? Poczekajmy do 12 września.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online