Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path WWDC 2019 – pojawią się nowe urządzenia od Apple?

WWDC 2019 – pojawią się nowe urządzenia od Apple?

Konferencja WWDC 2019, którą corocznie organizuje firma Apple zbliża się wielkimi krokami. Rozpocznie się ona już 3 czerwca i możemy być wówczas świadkami prezentacji nowych sprzętów od Apple, między innymi: Maca Pro i monitora od Apple 6K.

 

WWDC 2019 – czego się spodziewać?

 

Niedawno Mark Gurman z serwisu Bloomberg informował, iż Apple planuje dokonać wstępnej prezentacji nowego maca Pro podczas tegorocznego WWDC. Do tego dochodzą teraz doniesienia, że oprócz tego możemy spodziewać się pokazania nowego monitora 6K produkcji Apple.

Fakt, że Apple pracuje nad zupełnie nowym, modułowym Mac Pro i monitorem własnej produkcji wiemy już od jakiegoś czasu. Gigant z Cupertino z resztą informował o tym już oficjalnie. Mac ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2019 roku, jednak daty debiutu monitora jeszcze nie poznaliśmy.

Gurman opublikował raport, który zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki o tym, że Apple rzeczywiście poważnie rozważa, by zaprezentować Maca Pro podczas swojej corocznej konferencji dla deweloperów.

Pojawia się także wzmianka o tym, że Apple może pokazać również monitor. Zresztą, byłoby to całkowicie logiczne, gdyż z sąsiedztwie komputera stacjonarnego musi znajdować się porządny monitor, a takim przecież ma być urządzenie Amerykanów.

Sam monitor obsługiwać ma rozdzielczość 6K i posiadać przekątną rzędu 31,6 cala.

Czy rzeczywiście poznamy te urządzenia już na czerwcowej konferencji?

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online