WWDC 2019 – pojawią się nowe urządzenia od Apple?

Apple iClinica

Konferencja WWDC 2019, którą corocznie organizuje firma Apple zbliża się wielkimi krokami. Rozpocznie się ona już 3 czerwca i możemy być wówczas świadkami prezentacji nowych sprzętów od Apple, między innymi: Maca Pro i monitora od Apple 6K.

 

WWDC 2019 – czego się spodziewać?

 

Niedawno Mark Gurman z serwisu Bloomberg informował, iż Apple planuje dokonać wstępnej prezentacji nowego maca Pro podczas tegorocznego WWDC. Do tego dochodzą teraz doniesienia, że oprócz tego możemy spodziewać się pokazania nowego monitora 6K produkcji Apple.

Fakt, że Apple pracuje nad zupełnie nowym, modułowym Mac Pro i monitorem własnej produkcji wiemy już od jakiegoś czasu. Gigant z Cupertino z resztą informował o tym już oficjalnie. Mac ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2019 roku, jednak daty debiutu monitora jeszcze nie poznaliśmy.

Gurman opublikował raport, który zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki o tym, że Apple rzeczywiście poważnie rozważa, by zaprezentować Maca Pro podczas swojej corocznej konferencji dla deweloperów.

Pojawia się także wzmianka o tym, że Apple może pokazać również monitor. Zresztą, byłoby to całkowicie logiczne, gdyż z sąsiedztwie komputera stacjonarnego musi znajdować się porządny monitor, a takim przecież ma być urządzenie Amerykanów.

Sam monitor obsługiwać ma rozdzielczość 6K i posiadać przekątną rzędu 31,6 cala.

Czy rzeczywiście poznamy te urządzenia już na czerwcowej konferencji?

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online