Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath WWDC 2019 – pojawią się nowe urządzenia od Apple?

WWDC 2019 – pojawią się nowe urządzenia od Apple?

Konferencja WWDC 2019, którą corocznie organizuje firma Apple zbliża się wielkimi krokami. Rozpocznie się ona już 3 czerwca i możemy być wówczas świadkami prezentacji nowych sprzętów od Apple, między innymi: Maca Pro i monitora od Apple 6K.

 

WWDC 2019 – czego się spodziewać?

 

Niedawno Mark Gurman z serwisu Bloomberg informował, iż Apple planuje dokonać wstępnej prezentacji nowego maca Pro podczas tegorocznego WWDC. Do tego dochodzą teraz doniesienia, że oprócz tego możemy spodziewać się pokazania nowego monitora 6K produkcji Apple.

Fakt, że Apple pracuje nad zupełnie nowym, modułowym Mac Pro i monitorem własnej produkcji wiemy już od jakiegoś czasu. Gigant z Cupertino z resztą informował o tym już oficjalnie. Mac ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2019 roku, jednak daty debiutu monitora jeszcze nie poznaliśmy.

Gurman opublikował raport, który zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki o tym, że Apple rzeczywiście poważnie rozważa, by zaprezentować Maca Pro podczas swojej corocznej konferencji dla deweloperów.

Pojawia się także wzmianka o tym, że Apple może pokazać również monitor. Zresztą, byłoby to całkowicie logiczne, gdyż z sąsiedztwie komputera stacjonarnego musi znajdować się porządny monitor, a takim przecież ma być urządzenie Amerykanów.

Sam monitor obsługiwać ma rozdzielczość 6K i posiadać przekątną rzędu 31,6 cala.

Czy rzeczywiście poznamy te urządzenia już na czerwcowej konferencji?

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online