Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath WWDC 2018 – Keynote 4 czerwca o godzinie 19:00

WWDC 2018 – Keynote 4 czerwca o godzinie 19:00

To, że tegoroczna konferencja WWDC odbędzie się w dniach 4-8 czerwca wiemy od dawna, ale Apple powysyłało właśnie zaproszenia dla dziennikarzy i ludzi z branży. Wynika z niego, że otwierający WWDC keynote odbędzie się 4 czerwca o godzinie 10:00 (19 czasu polskiego) w McEnery Convention Center znajdującym się w San Jose. Czego możemy spodziewać po tej konferencji?

 

Co pokaże nam Apple?

 

Keynote jest najistotniejszy z punktu widzenia fana sprzętów od Apple. To właśnie podczas tego wydarzenia przedstawiciele firmy prezentują to, nad czym pracowali w ciągu ostatnich 12-stu miesięcy. Na pewno ujrzymy prezentacje systemów: iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 5.
Po zakończonych prezentacjach goście będą mieli okazje pobrać najnowsze wersje beta tych systemów, by mogli je przetestować. Dopiero później rozpoczną się publiczne beta-testy.

 

Co nowego pojawić się ma w iOS 12?

 

Z informacji, które docierały do nas w ostatnim czasie wynika, że w iOS 12 Apple nie zdecyduje się na wprowadzeniu wielu zmian, ale i tak uzbierała się ich pokaźna ilość. Co ma wprowadzić i zmienić nowy system?

  • więcej opcji kontroli rodzicielskiej (m.in. monitorowanie czasu spędzonego przez dziecko ze smartfonem);
  • nowe opcje związane z rozszerzoną rzeczywistością (multiplayer w grach);
  • rozbudowana aplikacja Zdjęcia (lepsze algorytmy do rozpoznawania i segregacji zdjęć);
  • usprawniony FaceTime Video;
  • poprawione i nowe Animoji + Animoji dla iPadów;
  • usprawnione Face ID;
  • poprawiona aplikacja Giełda;
  • uniwersalne aplikacje na iOS i macOS

 

iphone x

Nowe iPady oraz iPhone SE 2 ogłoszone na WWDC?

 

Plotek na temat tych urządzeń pojawiła się już niezmierzona ilość. Dotyczy to zwłaszcza iPhone’a SE 2, na którego czeka ogromna rzesza sympatyków urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Panuje istny zawrót głowy przez wielość informacji, które dotyczą następcy sławetnego SE. Jest tego mnóstwo. Wspominaliśmy o tym wielokrotnie. Takie były pierwsze wzmianki, następnie pojawiły się informacje o tym, że przypominać ma swojego poprzednika, potem jednak takie, że prawdopodobnie upodobni się do iPhone X, a i pojawiły się doniesienia o nazwie. Niestety, pomimo tylu informacji, nadal nie ma żadnego potwierdzenia od Apple, czy model ten pojawi się rzeczywiście podczas WWDC 2018.

 

ipad pro 2018

 

Paradoksalnie, mimo, że informacji o nowych iPadach pojawiło się mniej to ogłoszenie ich premiery wydaje się być o wiele bardziej prawdopodobne. Tegoroczne iPady Pro miałyby przede wszystkim być wyposażone w FaceI D oraz pomniejszone ramki.

Tegoroczna konferencja zapowiada się doprawdy ciekawie. Trzymamy kciuki, aby oprócz systemów, Apple zdecydowało się także na prezentacje nowych urządzeń – czy będą to iPhone SE 2 oraz nowe iPady Pro? Pożyjemy, zobaczymy. Warto nadmienić, że wydarzenie to będzie transmitowane na żywo

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online