Blog
iClinica>Blog>iPhone>WWDC 2018 – Keynote 4 czerwca o godzinie 19:00

WWDC 2018 – Keynote 4 czerwca o godzinie 19:00

To, że tegoroczna konferencja WWDC odbędzie się w dniach 4-8 czerwca wiemy od dawna, ale Apple powysyłało właśnie zaproszenia dla dziennikarzy i ludzi z branży. Wynika z niego, że otwierający WWDC keynote odbędzie się 4 czerwca o godzinie 10:00 (19 czasu polskiego) w McEnery Convention Center znajdującym się w San Jose. Czego możemy spodziewać po tej konferencji?

 

Co pokaże nam Apple?

 

Keynote jest najistotniejszy z punktu widzenia fana sprzętów od Apple. To właśnie podczas tego wydarzenia przedstawiciele firmy prezentują to, nad czym pracowali w ciągu ostatnich 12-stu miesięcy. Na pewno ujrzymy prezentacje systemów: iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 5.
Po zakończonych prezentacjach goście będą mieli okazje pobrać najnowsze wersje beta tych systemów, by mogli je przetestować. Dopiero później rozpoczną się publiczne beta-testy.

 

Co nowego pojawić się ma w iOS 12?

 

Z informacji, które docierały do nas w ostatnim czasie wynika, że w iOS 12 Apple nie zdecyduje się na wprowadzeniu wielu zmian, ale i tak uzbierała się ich pokaźna ilość. Co ma wprowadzić i zmienić nowy system?

  • więcej opcji kontroli rodzicielskiej (m.in. monitorowanie czasu spędzonego przez dziecko ze smartfonem);
  • nowe opcje związane z rozszerzoną rzeczywistością (multiplayer w grach);
  • rozbudowana aplikacja Zdjęcia (lepsze algorytmy do rozpoznawania i segregacji zdjęć);
  • usprawniony FaceTime Video;
  • poprawione i nowe Animoji + Animoji dla iPadów;
  • usprawnione Face ID;
  • poprawiona aplikacja Giełda;
  • uniwersalne aplikacje na iOS i macOS

 

iphone x

Nowe iPady oraz iPhone SE 2 ogłoszone na WWDC?

 

Plotek na temat tych urządzeń pojawiła się już niezmierzona ilość. Dotyczy to zwłaszcza iPhone’a SE 2, na którego czeka ogromna rzesza sympatyków urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Panuje istny zawrót głowy przez wielość informacji, które dotyczą następcy sławetnego SE. Jest tego mnóstwo. Wspominaliśmy o tym wielokrotnie. Takie były pierwsze wzmianki, następnie pojawiły się informacje o tym, że przypominać ma swojego poprzednika, potem jednak takie, że prawdopodobnie upodobni się do iPhone X, a i pojawiły się doniesienia o nazwie. Niestety, pomimo tylu informacji, nadal nie ma żadnego potwierdzenia od Apple, czy model ten pojawi się rzeczywiście podczas WWDC 2018.

 

ipad pro 2018

 

Paradoksalnie, mimo, że informacji o nowych iPadach pojawiło się mniej to ogłoszenie ich premiery wydaje się być o wiele bardziej prawdopodobne. Tegoroczne iPady Pro miałyby przede wszystkim być wyposażone w FaceI D oraz pomniejszone ramki.

Tegoroczna konferencja zapowiada się doprawdy ciekawie. Trzymamy kciuki, aby oprócz systemów, Apple zdecydowało się także na prezentacje nowych urządzeń – czy będą to iPhone SE 2 oraz nowe iPady Pro? Pożyjemy, zobaczymy. Warto nadmienić, że wydarzenie to będzie transmitowane na żywo

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online