Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath WWDC 2018 – jak zobaczyć keynote?

WWDC 2018 – jak zobaczyć keynote?

Już dzisiaj startuje coroczna konferencja Apple, czyli WWDC 2018. Potrwa ono do 8 czerwca, ale to otwierający panel keynote jest najistotniejszym punktem całego wydarzenia. A w tym roku wydarzyć powinno się całkiem sporo – pokazane zostaną nowe systemy: iOS 12, macOS 10.14, tvOS 12, czy watchOS 5. A i pojawiały się plotki o nowych sprzętach.

Gdzie obejrzeć tegoroczny keynote WWDC 2018?

 

Żeby zobaczyć na urządzeniach Apple, potrzebujemy:

  • iPhone, iPad albo iPod touch z przeglądarką Safari oraz systemem iOS 10 lub nowszym;
  • Komputer Mac z przeglądarką Safari oraz macOS Sierra lub nowszym;
  • Apple TV drugiej generacji lub nowsze;

Konferencje obejrzeć możemy także na urządzeniach z systemem Windows, potrzebujemy:

  • PC z przeglądarką Microsoft Edge oraz systemem Windows 10;

Bez względu na to, z którego urządzenia z wyżej wymienionych skorzystamy, wystarczy wejść pod ten link i gotowe – możemy oglądać na żywo keynote.

Rozpoczyna się on o 19:00 czasu polskiego, już dzisiaj, 4 czerwca!

A co ze starszymi systemami Windows i Androidem?

 

Czasy, gdy oglądanie konferencji Apple na sprzętach bez ich logo wiązało się z sporym kombinowaniu już na szczęście minęły. Wystarczy posiadać aktualną wersję przeglądarki Firefox lub Chrome. Oba programy powinny sobie bez kłopotu poradzić z odtwarzaniem konferencji.

Reasumując, w okolicach 19:00 naszego czasu wchodzimy pod ten link i oglądamy, co w tym roku przygotowało dla nas Apple.

 


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
Nowości Apple 2024
Nowości Apple na 2024 roku
Nowy rok, nowe możliwości i nowe premiery na horyzoncie. W ciągu nadchodzących miesięcy na pewno ukaże się szereg urządzeń, które są stałymi elementami kalendarza wydawniczego. Oprócz nich ukaże się jeszcze kilka innych produktów. O ile Apple na razie nie odkrywa kart, o tyle nieoficjalne, acz wiarygodne źródła rzucają więcej światła na tegoroczne plany amerykańskiej firmy. … Czytaj dalej Nowości Apple na 2024 roku
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online