Blog
iClinica>Blog>Apple>WWDC 2018 – jak zobaczyć keynote?

WWDC 2018 – jak zobaczyć keynote?

Już dzisiaj startuje coroczna konferencja Apple, czyli WWDC 2018. Potrwa ono do 8 czerwca, ale to otwierający panel keynote jest najistotniejszym punktem całego wydarzenia. A w tym roku wydarzyć powinno się całkiem sporo – pokazane zostaną nowe systemy: iOS 12, macOS 10.14, tvOS 12, czy watchOS 5. A i pojawiały się plotki o nowych sprzętach.

Gdzie obejrzeć tegoroczny keynote WWDC 2018?

 

Żeby zobaczyć na urządzeniach Apple, potrzebujemy:

  • iPhone, iPad albo iPod touch z przeglądarką Safari oraz systemem iOS 10 lub nowszym;
  • Komputer Mac z przeglądarką Safari oraz macOS Sierra lub nowszym;
  • Apple TV drugiej generacji lub nowsze;

Konferencje obejrzeć możemy także na urządzeniach z systemem Windows, potrzebujemy:

  • PC z przeglądarką Microsoft Edge oraz systemem Windows 10;

Bez względu na to, z którego urządzenia z wyżej wymienionych skorzystamy, wystarczy wejść pod ten link i gotowe – możemy oglądać na żywo keynote.

Rozpoczyna się on o 19:00 czasu polskiego, już dzisiaj, 4 czerwca!

A co ze starszymi systemami Windows i Androidem?

 

Czasy, gdy oglądanie konferencji Apple na sprzętach bez ich logo wiązało się z sporym kombinowaniu już na szczęście minęły. Wystarczy posiadać aktualną wersję przeglądarki Firefox lub Chrome. Oba programy powinny sobie bez kłopotu poradzić z odtwarzaniem konferencji.

Reasumując, w okolicach 19:00 naszego czasu wchodzimy pod ten link i oglądamy, co w tym roku przygotowało dla nas Apple.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online