Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Wszystko potwierdzone – konferencja Apple odbędzie się już 20 kwietnia

Wszystko potwierdzone – konferencja Apple odbędzie się już 20 kwietnia

Siri jednak mówiła prawdę i najbliższa konferencja Apple rzeczywiście odbędzie się już we wtorek, 20 kwietnia. Amerykańska firma wystosowała oficjalne potwierdzenie i zaprosiła na swój wirtualny event, który rozpocznie się o 10:00 czasu lokalnego, a o 19:00 czasu polskiego.

 

Konferencja Apple 2021

 

Jak już wspomnieliśmy, wydarzenie będzie miało rzecz jasna wirtualny wymiar, gdyż przez aktualną sytuację epidemiologiczną nadal nie można organizować normalnych eventów.

 

Na jakie sprzęty czekamy?

 

iPady Pro z nowym, szybszym procesorem A14X, lepszym aparatem i portem Thunderbolt wydaje się być największym pewniakiem eventu. Bardzo prawdopodobna jest również prezentacja większego modelu tego urządzenia z ekranem MiniLED wielkości 12,9 cala. Chodzą słuchy, że pojawi się również nowy model Apple Pencil.

Mocnym kandydatem do pokazania był również lokalizator AirTag, jednak w ostatnim czasie Apple otworzyło sieć „Find My” dla lokalizatorów firm trzecich, co pozwala wątpić w prezentację tego urządzenia podczas najbliższej konferencji.

Nie jest to zbyt prawdopodobne i nie postawilibyśmy na to pieniędzy u bukmachera, ale są także jakieś szansę na prezentację: nowego iMaca z procesorem Apple Silicon, iPada Mini 6, iPada 9, Apple TV 6, czy AirPods 3.

Z rzeczy pewniejszych, choć mniej ekscytujących, Apple powinno pokazać nam również nowe paska do Apple Watcha oraz etui do iPhone’ów.

Tradycyjnie po konferencji Apple powinno udostępnić finalną wersją iOS 14.5 oraz aktualizacje do wszystkich swoich pozostałych systemów.


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online