Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Wszystko potwierdzone – konferencja Apple odbędzie się już 20 kwietnia

Wszystko potwierdzone – konferencja Apple odbędzie się już 20 kwietnia

Siri jednak mówiła prawdę i najbliższa konferencja Apple rzeczywiście odbędzie się już we wtorek, 20 kwietnia. Amerykańska firma wystosowała oficjalne potwierdzenie i zaprosiła na swój wirtualny event, który rozpocznie się o 10:00 czasu lokalnego, a o 19:00 czasu polskiego.

 

Konferencja Apple 2021

 

Jak już wspomnieliśmy, wydarzenie będzie miało rzecz jasna wirtualny wymiar, gdyż przez aktualną sytuację epidemiologiczną nadal nie można organizować normalnych eventów.

 

Na jakie sprzęty czekamy?

 

iPady Pro z nowym, szybszym procesorem A14X, lepszym aparatem i portem Thunderbolt wydaje się być największym pewniakiem eventu. Bardzo prawdopodobna jest również prezentacja większego modelu tego urządzenia z ekranem MiniLED wielkości 12,9 cala. Chodzą słuchy, że pojawi się również nowy model Apple Pencil.

Mocnym kandydatem do pokazania był również lokalizator AirTag, jednak w ostatnim czasie Apple otworzyło sieć „Find My” dla lokalizatorów firm trzecich, co pozwala wątpić w prezentację tego urządzenia podczas najbliższej konferencji.

Nie jest to zbyt prawdopodobne i nie postawilibyśmy na to pieniędzy u bukmachera, ale są także jakieś szansę na prezentację: nowego iMaca z procesorem Apple Silicon, iPada Mini 6, iPada 9, Apple TV 6, czy AirPods 3.

Z rzeczy pewniejszych, choć mniej ekscytujących, Apple powinno pokazać nam również nowe paska do Apple Watcha oraz etui do iPhone’ów.

Tradycyjnie po konferencji Apple powinno udostępnić finalną wersją iOS 14.5 oraz aktualizacje do wszystkich swoich pozostałych systemów.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online