Wszystko potwierdzone – konferencja Apple odbędzie się już 20 kwietnia

Apple iClinica

Siri jednak mówiła prawdę i najbliższa konferencja Apple rzeczywiście odbędzie się już we wtorek, 20 kwietnia. Amerykańska firma wystosowała oficjalne potwierdzenie i zaprosiła na swój wirtualny event, który rozpocznie się o 10:00 czasu lokalnego, a o 19:00 czasu polskiego.

 

Konferencja Apple 2021

 

Jak już wspomnieliśmy, wydarzenie będzie miało rzecz jasna wirtualny wymiar, gdyż przez aktualną sytuację epidemiologiczną nadal nie można organizować normalnych eventów.

 

Na jakie sprzęty czekamy?

 

iPady Pro z nowym, szybszym procesorem A14X, lepszym aparatem i portem Thunderbolt wydaje się być największym pewniakiem eventu. Bardzo prawdopodobna jest również prezentacja większego modelu tego urządzenia z ekranem MiniLED wielkości 12,9 cala. Chodzą słuchy, że pojawi się również nowy model Apple Pencil.

Mocnym kandydatem do pokazania był również lokalizator AirTag, jednak w ostatnim czasie Apple otworzyło sieć „Find My” dla lokalizatorów firm trzecich, co pozwala wątpić w prezentację tego urządzenia podczas najbliższej konferencji.

Nie jest to zbyt prawdopodobne i nie postawilibyśmy na to pieniędzy u bukmachera, ale są także jakieś szansę na prezentację: nowego iMaca z procesorem Apple Silicon, iPada Mini 6, iPada 9, Apple TV 6, czy AirPods 3.

Z rzeczy pewniejszych, choć mniej ekscytujących, Apple powinno pokazać nam również nowe paska do Apple Watcha oraz etui do iPhone’ów.

Tradycyjnie po konferencji Apple powinno udostępnić finalną wersją iOS 14.5 oraz aktualizacje do wszystkich swoich pozostałych systemów.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online