Blog
iClinica>Blog>iPhone>Wszystkie tegoroczne iPhone’y z 4 GB RAM

Wszystkie tegoroczne iPhone’y z 4 GB RAM

Dzisiaj zapewne w Sieci pojawi się mnóstwo recenzji i pierwszych wrażeń z użytkowania iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max, gdyż modele dla recenzentów i ludzi związanych z branżą zostały już porozsyłane. Embrago na wykonywanie testów także przestaje obowiązywać i mamy już tego pierwsze owoce. Testy Geekbench wykazują, że wszystkie tegoroczne iPhone’y posiadają 4 GB pamięci RAM.

 

iPhone 11 – RAM

 

Po prezentacji tegorocznych modeli nie cichły spekulacje odnośnie tego ile pamięci RAM wyląduje finalnie w urządzeniach. Mówiono o tym, że w modelach Pro może wylądować nawet 6 GB RAM. Okazuje się jednak, że podobnie, jak w roku poprzednim w iPhone’ach wyląduje 4 GB RAM, czyli tyle samo, co w iPhone Xs oraz iPhone Xs Max i o 1 GB więcej niż w przypadku iPhone Xr.

Oprócz tego iPhone’y wyposażone będą w procesor A13 Bionic z sześciordzeniowym układem o taktowaniu na poziomie 2,66 GHz.

Testy Geekbench wykazują, iż nowe iPhone’y zyskują wyniki blisko o 20% lepsze niż ich poprzednicy z roku 2018, które na wyposażeniu posiadały procesor z chipem A12 Bionic.

Ponadto iPhone’y 11 mogą pochwalić się także zdecydowanie lepszymi wynikami niż konkurencyjne urządzenia działające na systemie Android. Mówimy tu o topowych flagowcach, jak Huawei P30 Pro, czy Samsung Galaxy S10, czy Samsung Galaxy Note 10. Ale to nie powinno dziwić, gdyż najnowszy procesor Apple jest zdecydowanie bardziej wydajny od układów, z których korzystali w tym roku inni producenci. Dodać można, że mają one osiągi na poziomie zbliżonym do starszego procesora Apple A12.

Jak widać – najnowsze iPhone’y to naprawdę wydajne bestie, choć poczekajmy jeszcze na wszystkie recenzje.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online