Wszystkie tegoroczne iPhone’y z 4 GB RAM

iPhone iClinica

Dzisiaj zapewne w Sieci pojawi się mnóstwo recenzji i pierwszych wrażeń z użytkowania iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max, gdyż modele dla recenzentów i ludzi związanych z branżą zostały już porozsyłane. Embrago na wykonywanie testów także przestaje obowiązywać i mamy już tego pierwsze owoce. Testy Geekbench wykazują, że wszystkie tegoroczne iPhone’y posiadają 4 GB pamięci RAM.

 

iPhone 11 – RAM

 

Po prezentacji tegorocznych modeli nie cichły spekulacje odnośnie tego ile pamięci RAM wyląduje finalnie w urządzeniach. Mówiono o tym, że w modelach Pro może wylądować nawet 6 GB RAM. Okazuje się jednak, że podobnie, jak w roku poprzednim w iPhone’ach wyląduje 4 GB RAM, czyli tyle samo, co w iPhone Xs oraz iPhone Xs Max i o 1 GB więcej niż w przypadku iPhone Xr.

Oprócz tego iPhone’y wyposażone będą w procesor A13 Bionic z sześciordzeniowym układem o taktowaniu na poziomie 2,66 GHz.

Testy Geekbench wykazują, iż nowe iPhone’y zyskują wyniki blisko o 20% lepsze niż ich poprzednicy z roku 2018, które na wyposażeniu posiadały procesor z chipem A12 Bionic.

Ponadto iPhone’y 11 mogą pochwalić się także zdecydowanie lepszymi wynikami niż konkurencyjne urządzenia działające na systemie Android. Mówimy tu o topowych flagowcach, jak Huawei P30 Pro, czy Samsung Galaxy S10, czy Samsung Galaxy Note 10. Ale to nie powinno dziwić, gdyż najnowszy procesor Apple jest zdecydowanie bardziej wydajny od układów, z których korzystali w tym roku inni producenci. Dodać można, że mają one osiągi na poziomie zbliżonym do starszego procesora Apple A12.

Jak widać – najnowsze iPhone’y to naprawdę wydajne bestie, choć poczekajmy jeszcze na wszystkie recenzje.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online