Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Wszystkie tegoroczne iPhone’y z 4 GB RAM

Wszystkie tegoroczne iPhone’y z 4 GB RAM

Dzisiaj zapewne w Sieci pojawi się mnóstwo recenzji i pierwszych wrażeń z użytkowania iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max, gdyż modele dla recenzentów i ludzi związanych z branżą zostały już porozsyłane. Embrago na wykonywanie testów także przestaje obowiązywać i mamy już tego pierwsze owoce. Testy Geekbench wykazują, że wszystkie tegoroczne iPhone’y posiadają 4 GB pamięci RAM.

 

iPhone 11 – RAM

 

Po prezentacji tegorocznych modeli nie cichły spekulacje odnośnie tego ile pamięci RAM wyląduje finalnie w urządzeniach. Mówiono o tym, że w modelach Pro może wylądować nawet 6 GB RAM. Okazuje się jednak, że podobnie, jak w roku poprzednim w iPhone’ach wyląduje 4 GB RAM, czyli tyle samo, co w iPhone Xs oraz iPhone Xs Max i o 1 GB więcej niż w przypadku iPhone Xr.

Oprócz tego iPhone’y wyposażone będą w procesor A13 Bionic z sześciordzeniowym układem o taktowaniu na poziomie 2,66 GHz.

Testy Geekbench wykazują, iż nowe iPhone’y zyskują wyniki blisko o 20% lepsze niż ich poprzednicy z roku 2018, które na wyposażeniu posiadały procesor z chipem A12 Bionic.

Ponadto iPhone’y 11 mogą pochwalić się także zdecydowanie lepszymi wynikami niż konkurencyjne urządzenia działające na systemie Android. Mówimy tu o topowych flagowcach, jak Huawei P30 Pro, czy Samsung Galaxy S10, czy Samsung Galaxy Note 10. Ale to nie powinno dziwić, gdyż najnowszy procesor Apple jest zdecydowanie bardziej wydajny od układów, z których korzystali w tym roku inni producenci. Dodać można, że mają one osiągi na poziomie zbliżonym do starszego procesora Apple A12.

Jak widać – najnowsze iPhone’y to naprawdę wydajne bestie, choć poczekajmy jeszcze na wszystkie recenzje.

 


Podobne artykuły
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online