Wkrótce nowy iPod Touch? Apple pracuje nad nową wersją?

Apple iClinica

W Sieci pojawiła się informacja, iż Apple jest w trakcie prac nad 7. Generacją iPoda Touch. Te zaskakujące wieści pochodzą z japońskiego bloga MacOtakara, który podobno dotarł do wiarygodnych źródeł związanymi z dostawcami firmy z Cupertino. Wieści pochodzą niezależnie od kilku dostawców i miało to miejsce podczas targów CES 2019.

 

iPod Touch 7. Generacji

 

Japoński blog nie podaje żadnych szczegółów odnośnie nowego iPoda, ale nie trudno przejść obok tych dosyć zaskakujących doniesień, tym bardziej, że MacOtakara do tej pory słynął z podawania wiadomości na temat nadchodzących działań Apple, które w zdecydowanej większości przypadków okazywały się prawdziwe.

Gigant z Cupertino w 2017 zaprzestał produkcji iPoda shuffle oraz iPoda nano i trudno było stwierdzić, jaka może być przyszłość urządzeń.

iPod Touch natomiast swojej ostatniej premiery doczekał w 2015 roku. Pojawiły się w nim wówczas procesor A8 oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Sprzedawany był w sześciu wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, złotym, niebieskim, różowym i (product)RED.

Aktualnie ten iPod Touch w Polsce w wersji 32 GB kosztuje 990 złotych, a jego większa wersja o pojemności 128 GB to koszt 1490 złotych.

Trzeba przyznać, iż informacja o tym, że Apple może pracować nad iPodem Touch jest dosyć zaskakująca. W dzisiejszych czasach, gdy gigant z Cupertino wydaje rokrocznie trzy nowe modele i biorąc pod uwagę prężnie działający rynek wtórny starszych modeli, trudno uwierzyć w premierę nowego urządzenia do słuchania muzyki. Wszak w tej cenie możemy dostać używanego iPhone’a 6 czy 6s, które możemy wykorzystać do multum innych rzeczy.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online