Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Wkrótce nowy iPod Touch? Apple pracuje nad nową wersją?

Wkrótce nowy iPod Touch? Apple pracuje nad nową wersją?

W Sieci pojawiła się informacja, iż Apple jest w trakcie prac nad 7. Generacją iPoda Touch. Te zaskakujące wieści pochodzą z japońskiego bloga MacOtakara, który podobno dotarł do wiarygodnych źródeł związanymi z dostawcami firmy z Cupertino. Wieści pochodzą niezależnie od kilku dostawców i miało to miejsce podczas targów CES 2019.

 

iPod Touch 7. Generacji

 

Japoński blog nie podaje żadnych szczegółów odnośnie nowego iPoda, ale nie trudno przejść obok tych dosyć zaskakujących doniesień, tym bardziej, że MacOtakara do tej pory słynął z podawania wiadomości na temat nadchodzących działań Apple, które w zdecydowanej większości przypadków okazywały się prawdziwe.

Gigant z Cupertino w 2017 zaprzestał produkcji iPoda shuffle oraz iPoda nano i trudno było stwierdzić, jaka może być przyszłość urządzeń.

iPod Touch natomiast swojej ostatniej premiery doczekał w 2015 roku. Pojawiły się w nim wówczas procesor A8 oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Sprzedawany był w sześciu wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, złotym, niebieskim, różowym i (product)RED.

Aktualnie ten iPod Touch w Polsce w wersji 32 GB kosztuje 990 złotych, a jego większa wersja o pojemności 128 GB to koszt 1490 złotych.

Trzeba przyznać, iż informacja o tym, że Apple może pracować nad iPodem Touch jest dosyć zaskakująca. W dzisiejszych czasach, gdy gigant z Cupertino wydaje rokrocznie trzy nowe modele i biorąc pod uwagę prężnie działający rynek wtórny starszych modeli, trudno uwierzyć w premierę nowego urządzenia do słuchania muzyki. Wszak w tej cenie możemy dostać używanego iPhone’a 6 czy 6s, które możemy wykorzystać do multum innych rzeczy.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online