Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Wkrótce nowy iPod Touch? Apple pracuje nad nową wersją?

Wkrótce nowy iPod Touch? Apple pracuje nad nową wersją?

W Sieci pojawiła się informacja, iż Apple jest w trakcie prac nad 7. Generacją iPoda Touch. Te zaskakujące wieści pochodzą z japońskiego bloga MacOtakara, który podobno dotarł do wiarygodnych źródeł związanymi z dostawcami firmy z Cupertino. Wieści pochodzą niezależnie od kilku dostawców i miało to miejsce podczas targów CES 2019.

 

iPod Touch 7. Generacji

 

Japoński blog nie podaje żadnych szczegółów odnośnie nowego iPoda, ale nie trudno przejść obok tych dosyć zaskakujących doniesień, tym bardziej, że MacOtakara do tej pory słynął z podawania wiadomości na temat nadchodzących działań Apple, które w zdecydowanej większości przypadków okazywały się prawdziwe.

Gigant z Cupertino w 2017 zaprzestał produkcji iPoda shuffle oraz iPoda nano i trudno było stwierdzić, jaka może być przyszłość urządzeń.

iPod Touch natomiast swojej ostatniej premiery doczekał w 2015 roku. Pojawiły się w nim wówczas procesor A8 oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Sprzedawany był w sześciu wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, złotym, niebieskim, różowym i (product)RED.

Aktualnie ten iPod Touch w Polsce w wersji 32 GB kosztuje 990 złotych, a jego większa wersja o pojemności 128 GB to koszt 1490 złotych.

Trzeba przyznać, iż informacja o tym, że Apple może pracować nad iPodem Touch jest dosyć zaskakująca. W dzisiejszych czasach, gdy gigant z Cupertino wydaje rokrocznie trzy nowe modele i biorąc pod uwagę prężnie działający rynek wtórny starszych modeli, trudno uwierzyć w premierę nowego urządzenia do słuchania muzyki. Wszak w tej cenie możemy dostać używanego iPhone’a 6 czy 6s, które możemy wykorzystać do multum innych rzeczy.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online