Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Wielobarwny iPhone 9 coraz bardziej prawdopodobny

Wielobarwny iPhone 9 coraz bardziej prawdopodobny

Informacji na temat iPhone 9 ciąg dalszy. Znowu na temat jego kolorystyki – czyżby w tym aspekcie przypominał on iPhone 5C?

 

To może być hit

 

Jeżeli wszystkie doniesienia się sprawdzą, to iPhone 9 będziemy mogli nazwać bardzo specyficznym modelem. I to właśnie może dać mu sukces i spowodować, iż urządzenie to będzie bestsellerem.
Ma nie kosztować wiele, posiadać ekran edge to edge i bardzo cienkie ramki, mimo, że wyświetlacz wykonany jest w technologii LCD. Sam ekran posiadać ma aż 6,1-cala oraz Face ID. A do tego ma on posiadać naprawdę szeroką paletę kolorów do wyboru.

Serwis Macotakara dotarł do informacji, że iPhone 9 ma być dostępny w następujących wariantach kolorystycznych:

białym,

czarnym,

jasnobeżowym,

ostry błękit,

jasnopomarańczowym,

jaskrawym żółtym.

Wieści te podobno pochodzą od dostawców Apple. Wśród kolorów o dziwo brakuje czerwonego, ale niewykluczone, że i taka wersja pojawi się w ofercie – zapewne za sprawą corocznego (product)RED – jak to miało miejsce chociażby przy okazji iPhone 8.

 

Jak iPhone 5C?

 

Wszyscy pamiętamy model 5C, który był pierwszym budżetowym telefonem od Apple. Jego obudowa zbudowana była z plastiku i posiadał wiele wariantów kolorystycznych – choćby zielony, czy żółty. Model ten nie okazał się sukcesem, gdyż był już dość przestarzały w momencie premiery.
W przypadku iPhone 9 sytuacja jest inna – to nadal telefon klasy premium – podobny wygląd do iPhone X, przy tym niższa cena i wybór wielu wariantów kolorystycznych – jeżeli wszystkie doniesienia zaczną się sprawdzać to model ten może naprawdę namieszać.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online