Wielobarwny iPhone 9 coraz bardziej prawdopodobny

iPhone iClinica

Informacji na temat iPhone 9 ciąg dalszy. Znowu na temat jego kolorystyki – czyżby w tym aspekcie przypominał on iPhone 5C?

 

To może być hit

 

Jeżeli wszystkie doniesienia się sprawdzą, to iPhone 9 będziemy mogli nazwać bardzo specyficznym modelem. I to właśnie może dać mu sukces i spowodować, iż urządzenie to będzie bestsellerem.
Ma nie kosztować wiele, posiadać ekran edge to edge i bardzo cienkie ramki, mimo, że wyświetlacz wykonany jest w technologii LCD. Sam ekran posiadać ma aż 6,1-cala oraz Face ID. A do tego ma on posiadać naprawdę szeroką paletę kolorów do wyboru.

Serwis Macotakara dotarł do informacji, że iPhone 9 ma być dostępny w następujących wariantach kolorystycznych:

białym,

czarnym,

jasnobeżowym,

ostry błękit,

jasnopomarańczowym,

jaskrawym żółtym.

Wieści te podobno pochodzą od dostawców Apple. Wśród kolorów o dziwo brakuje czerwonego, ale niewykluczone, że i taka wersja pojawi się w ofercie – zapewne za sprawą corocznego (product)RED – jak to miało miejsce chociażby przy okazji iPhone 8.

 

Jak iPhone 5C?

 

Wszyscy pamiętamy model 5C, który był pierwszym budżetowym telefonem od Apple. Jego obudowa zbudowana była z plastiku i posiadał wiele wariantów kolorystycznych – choćby zielony, czy żółty. Model ten nie okazał się sukcesem, gdyż był już dość przestarzały w momencie premiery.
W przypadku iPhone 9 sytuacja jest inna – to nadal telefon klasy premium – podobny wygląd do iPhone X, przy tym niższa cena i wybór wielu wariantów kolorystycznych – jeżeli wszystkie doniesienia zaczną się sprawdzać to model ten może naprawdę namieszać.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online