W okresie świątecznym Amerykanie najchętniej sięgali po iPhone’y

iPhone iClinica

Święta, święta i po świętach. Okres ten minął już prawie miesiąc temu, ale nadal w Sieci pojawiają się ekonomiczne podsumowania dotyczące tego, co najlepiej sprzedawało się w tamtym czasie. Obywatele Stanów Zjednoczonych zdecydowanie najczęściej znajdywali pod choinką iPhone’y. Analitycy z firmy Flurry Analitycs skonstruowali raport z którego wynika, że w trakcie zakupowego szału iPhone 11 był najczęściej kupowanym smartfonem na terenie USA. Apple może cieszyć jeszcze bardziej, gdyż z dziesięciu najczęściej kupowanych smartfonów w tamtym czasie, aż dziewięć to produkty ze stajni giganta z Cupertino.

 

iPhone’y wygrywają w Stanach Zjednoczonych

 

Raport analityków obejmuje aktywacje nowych smartfonów, które zostały wykonane w okresie od 25 do 31 grudnia 2019 roku. Aż dziewięć pierwszych miejsc w TOP 10 zajętych jest przez smartfony wyprodukowane przez Apple. Na czele listy uplasował się najtańszy zeszłoroczny iPhone, czyli iPhone 11. Drugie miejsce na podium zajmuje iPhone Xr, a jego najniższym stopniu stoi iPhone 7. Największym zaskoczeniem jest fakt, że siódme miejsce zajmuje leciwy już, bo ponad pięcioletni iPhone 6 Plus. Z najnowszych modeli nieźle wygląda jeszcze iPhone Pro Max, który zajął piąte miejsce. Jednak w TOPie próżno szukać iPhone’a Pro. Ostatnie miejsce i jedyne, które należy do innego producenta to urządzenie ze stajni chińskiej firmy Xiaomi. Mowa o modelu Xiaomi Mi 4 Lite.
Jak widać, to był bardzo dobry okres dla amerykańskiego producenta. Święta dla Tima Cooka i ekipy były nad wyraz szczęśliwe.

 

iphone 2019

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online