Blog
iClinica>Blog>iPhone>W okresie świątecznym Amerykanie najchętniej sięgali po iPhone’y

W okresie świątecznym Amerykanie najchętniej sięgali po iPhone’y

Święta, święta i po świętach. Okres ten minął już prawie miesiąc temu, ale nadal w Sieci pojawiają się ekonomiczne podsumowania dotyczące tego, co najlepiej sprzedawało się w tamtym czasie. Obywatele Stanów Zjednoczonych zdecydowanie najczęściej znajdywali pod choinką iPhone’y. Analitycy z firmy Flurry Analitycs skonstruowali raport z którego wynika, że w trakcie zakupowego szału iPhone 11 był najczęściej kupowanym smartfonem na terenie USA. Apple może cieszyć jeszcze bardziej, gdyż z dziesięciu najczęściej kupowanych smartfonów w tamtym czasie, aż dziewięć to produkty ze stajni giganta z Cupertino.

 

iPhone’y wygrywają w Stanach Zjednoczonych

 

Raport analityków obejmuje aktywacje nowych smartfonów, które zostały wykonane w okresie od 25 do 31 grudnia 2019 roku. Aż dziewięć pierwszych miejsc w TOP 10 zajętych jest przez smartfony wyprodukowane przez Apple. Na czele listy uplasował się najtańszy zeszłoroczny iPhone, czyli iPhone 11. Drugie miejsce na podium zajmuje iPhone Xr, a jego najniższym stopniu stoi iPhone 7. Największym zaskoczeniem jest fakt, że siódme miejsce zajmuje leciwy już, bo ponad pięcioletni iPhone 6 Plus. Z najnowszych modeli nieźle wygląda jeszcze iPhone Pro Max, który zajął piąte miejsce. Jednak w TOPie próżno szukać iPhone’a Pro. Ostatnie miejsce i jedyne, które należy do innego producenta to urządzenie ze stajni chińskiej firmy Xiaomi. Mowa o modelu Xiaomi Mi 4 Lite.
Jak widać, to był bardzo dobry okres dla amerykańskiego producenta. Święta dla Tima Cooka i ekipy były nad wyraz szczęśliwe.

 

iphone 2019


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online