Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath W kwietniu nowości od Apple? iPhone SE 3 i AirPods Pro 2 na horyzoncie!

W kwietniu nowości od Apple? iPhone SE 3 i AirPods Pro 2 na horyzoncie!

Osoby odpowiedzialne za japoński serwis MacOtakara dotarły do informacji, że w kwietniu możemy spodziewać się dwóch nowych urządzeń od firmy Apple – iPhone SE 3 oraz słuchawek AirPods Pro 2. Źródłem informacji mają być informatorzy związani z łańcuchem dostaw na terenie Chin.

 

iPhone SE 3

 

Informacji na temat nowego telefonu nie jest zbyt wiele. Podobno jednak w chińskich fabrykach produkowane są już elementy iPhone’a SE 3, którego premiera miałaby odbyć się w kwietniu tego roku.

Analityk Ming-Chi Kuo w zeszłym roku wydał prognozę, że na początku 2021 roku może pojawić się iPhone SE 2 Plus z konstrukcją bezramkową i ekranem o przekątnej od 5,5 do 6,1 cala oraz Touch ID.

Przed rokiem również w Sieci ukazały się doniesienia, iż na rynku może pojawić się tańszy model iPhone’a 12, który wspierałby tylko łączność 4G, co pozwoliłoby zbić jego cenę. Design urządzenia ma pozostać taki sam. Jednak trudno stwierdzić, iż miałby to być następca budżetowego iPhone’a SE 2020, gdyż brak modułu 5G przy zachowaniu pozostałych elementów iPhone’a 12 nie da zbyt niskiej ceny, która zadowoliłaby posiadaczy iPhone’ów SE.

Inne raporty wskazują, że w tym roku nie doczekamy się jednak nowej wersji najtańszego z iPhone’ów.

 

AirPods Pro 2

 

Na temat słuchawek też póki co wiemy relatywnie niewiele. One także mają mieć swoją premierę w kwietniu tego roku i różnić się mają przede wszystkim etui ładującym, które zostanie nieco pomniejszone.

Wcześniejsze doniesienia o AirPods Pro 2 mówiły o całkowicie nowym designie urządzenia, a dodatkowo cała elektronika miałaby zostać umieszczona w dousznej części akcesorium – podobnie, jak zostało to rozwiązane w Galaxy Buds od firmy Samsung.

W tym roku swoją premierę mają mieć także słuchawki AirPods 3.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online