W kwietniu nowości od Apple? iPhone SE 3 i AirPods Pro 2 na horyzoncie!

Akcesoria iClinica

Osoby odpowiedzialne za japoński serwis MacOtakara dotarły do informacji, że w kwietniu możemy spodziewać się dwóch nowych urządzeń od firmy Apple – iPhone SE 3 oraz słuchawek AirPods Pro 2. Źródłem informacji mają być informatorzy związani z łańcuchem dostaw na terenie Chin.

 

iPhone SE 3

 

Informacji na temat nowego telefonu nie jest zbyt wiele. Podobno jednak w chińskich fabrykach produkowane są już elementy iPhone’a SE 3, którego premiera miałaby odbyć się w kwietniu tego roku.

Analityk Ming-Chi Kuo w zeszłym roku wydał prognozę, że na początku 2021 roku może pojawić się iPhone SE 2 Plus z konstrukcją bezramkową i ekranem o przekątnej od 5,5 do 6,1 cala oraz Touch ID.

Przed rokiem również w Sieci ukazały się doniesienia, iż na rynku może pojawić się tańszy model iPhone’a 12, który wspierałby tylko łączność 4G, co pozwoliłoby zbić jego cenę. Design urządzenia ma pozostać taki sam. Jednak trudno stwierdzić, iż miałby to być następca budżetowego iPhone’a SE 2020, gdyż brak modułu 5G przy zachowaniu pozostałych elementów iPhone’a 12 nie da zbyt niskiej ceny, która zadowoliłaby posiadaczy iPhone’ów SE.

Inne raporty wskazują, że w tym roku nie doczekamy się jednak nowej wersji najtańszego z iPhone’ów.

 

AirPods Pro 2

 

Na temat słuchawek też póki co wiemy relatywnie niewiele. One także mają mieć swoją premierę w kwietniu tego roku i różnić się mają przede wszystkim etui ładującym, które zostanie nieco pomniejszone.

Wcześniejsze doniesienia o AirPods Pro 2 mówiły o całkowicie nowym designie urządzenia, a dodatkowo cała elektronika miałaby zostać umieszczona w dousznej części akcesorium – podobnie, jak zostało to rozwiązane w Galaxy Buds od firmy Samsung.

W tym roku swoją premierę mają mieć także słuchawki AirPods 3.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online