Blog
iClinica>Blog>iPhone>Tym razem iPhone 8 jest na szczycie sprzedaży!

Tym razem iPhone 8 jest na szczycie sprzedaży!

W Sieci pojawił się raport opublikowany przez firmę Counterpoint Research. Dotyczy on najlepiej sprzedających się smartfonów. Dane pochodzę z maja tego roku. Apple w top 3 ma swoich dwóch przedstawicieli.

 

iPhone 8 zdetronizował iPhone’a X

 

Do tej pory we wszelkich rankingach sprzedaży królował iPhone X. Ostatnie kwartały to był zdecydowanie czas tego modelu. Informowaliśmy wielokrotnie przy okazji różnych raportów, że to właśnie pierwszy telefon z rodziny X cieszył się największą popularnością wśród kupujących. W najnowszym raporcie uległo to zmianie. Na szczycie listy znalazł się iPhone 8, którego sprzedaż stanowiła 2,4% wszystkich urządzeń. Podobny wynik uzyskał Samsung Galaxy S9 Plus, który uplasował się na drugim miejscu, a iPhone X zajął „dopiero” trzecie miejsce, z wynikiem 2,3% sprzedaży w tym okresie. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze iPhone 8 Plus, który zajął 5 miejsce z wynikiem 2,1% udziały w rynku.

 

iphone sprzedaz maj

 

Skąd zmiana lidera?

 

Analitycy twierdzą, że pierwsze miejsce iPhone’a 8 to przede wszystkim zasługa kampanii reklamowej „How to shoot on iPhone”, której nowa odsłona nawiązywała do tematyki związanej z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które rozgrywane są na rosyjskich boiskach.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online