Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath To pewne – Apple Pay w PKO BP do końca września!

To pewne – Apple Pay w PKO BP do końca września!

Wychodzi na to, że klienci PKO BP, którzy niecierpliwie oczekują nadejścia usługi Apple Pay do ich banku w końcu się doczekają. PKO już testuje to rozwiązanie i zapowiedział, że najpóźniej pod koniec września usługa oficjalnie pojawi się w ich banku. A może trochę wcześniej?

 

Apple Pay PKO BP

 

O fakcie, że Apple Pay w końcu zawita do PKO BP wiemy już od bardzo dawna. Jeszcze przed premierą pojawiały się głosy, że platforma płatnicza od Apple na pewno pojawi się w największym banku działającym na terenie Polski. Co prawda w dniu premiery PKO BP nie znalazło się w gronie banków, które obsługują Apple Pay, ale wiemy już, że niebawem się to zmieni. Bank chwalił się jakiś czas temu, że w trzecim kwartale tego roku na pewno klienci PKO BP będą mogli płacić swoimi iPhone’ami w sklepie.

 

Garmin Pay poszlaką

 

Taka metoda płatności pojawiła się właśnie w PKO BP – i gdy spróbujemy dodać do aplikacji Wallet na iPhone kartę VISA z banku PKO, wówczas pojawi się treść regulaminu Garmin Pay.

Oczywiście finalnie nie uda nam się dodać tej karty, ale to znak, że już naprawdę blisko do oficjalnej premiery usługi w tym banku.

Jest więc szansa, że PKO BP wyrobi się nieco wcześniej i usługa pojawi się wcześniej niż pod koniec września.

Sprawdź, jak korzystać z Apple Pay.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online