To pewne – Apple Pay w PKO BP do końca września!

Apple Pay iClinica

Wychodzi na to, że klienci PKO BP, którzy niecierpliwie oczekują nadejścia usługi Apple Pay do ich banku w końcu się doczekają. PKO już testuje to rozwiązanie i zapowiedział, że najpóźniej pod koniec września usługa oficjalnie pojawi się w ich banku. A może trochę wcześniej?

 

Apple Pay PKO BP

 

O fakcie, że Apple Pay w końcu zawita do PKO BP wiemy już od bardzo dawna. Jeszcze przed premierą pojawiały się głosy, że platforma płatnicza od Apple na pewno pojawi się w największym banku działającym na terenie Polski. Co prawda w dniu premiery PKO BP nie znalazło się w gronie banków, które obsługują Apple Pay, ale wiemy już, że niebawem się to zmieni. Bank chwalił się jakiś czas temu, że w trzecim kwartale tego roku na pewno klienci PKO BP będą mogli płacić swoimi iPhone’ami w sklepie.

 

Garmin Pay poszlaką

 

Taka metoda płatności pojawiła się właśnie w PKO BP – i gdy spróbujemy dodać do aplikacji Wallet na iPhone kartę VISA z banku PKO, wówczas pojawi się treść regulaminu Garmin Pay.

Oczywiście finalnie nie uda nam się dodać tej karty, ale to znak, że już naprawdę blisko do oficjalnej premiery usługi w tym banku.

Jest więc szansa, że PKO BP wyrobi się nieco wcześniej i usługa pojawi się wcześniej niż pod koniec września.

Sprawdź, jak korzystać z Apple Pay.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online