Blog
iClinica>Blog>iPhone>To niemal pewne – iPhone 2018 z ładowarką USB-C 18 W

To niemal pewne – iPhone 2018 z ładowarką USB-C 18 W

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że w pudełkach z nowymi iPhone’ami znajdą się nowe ładowarki o mocy 18W z gniazdem USB-C wraz z przewodem Lightning – USB-C. Wydaje się, że rzeczywiście tak będzie.

 

Nie kupisz jej osobno

 

W Sieci pojawiają się głosy, że ładowarka ta nie będzie sprzedawana osobno. A przynajmniej nie od razu.

Japońska strona Macotakara dotarła do informacji od firm Artesyn, Lite-On Technology, Delta Electronics oraz Flextronics. Zajmują się ona produkcją nowych zasilaczy do smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Z informacji od tych firm wynika, że 18-watowa ładowarka z wejściem typu USB-C z opcją szybkiego ładowania, ma pojawić się w pudełkach tegorocznych iPhone’ów.

Japończycy z Macotakara twierdzą, że po premierze nowych iPhone’ów, nie będziemy mogli kupić nowej ładowarki oddzielnie. Producenci twierdzą, że ładowarki mają być wykonywane na pełnej wydajności, ale i tak uda się im stworzyć taką ilość zasilaczy, żeby pojawiły się one w pudełkach z iPhone’ami. Zapewne z czasem uda się wyprodukować więcej i trafią one do sprzedaży – aczkolwiek może to potrwać nawet do przyszłego roku.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online