Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath To już 9 lat od premiery pierwszego iPada

To już 9 lat od premiery pierwszego iPada

Dokładnie 2 dni temu, czyli 27 stycznia minęło już 9 lat od prezentacji pierwszego modelu iPada. Sprzęt miał być ogromną rewolucją, która na zawsze zmieni rynek urządzeń elektronicznych. Chyba nie do końca stwierdzenie to sprawdziło się w praniu, choć na pewno urządzenie miało pozytywny wpływ na życie wielu użytkowników – tak prywatnie, jak i zawodowo.

 

Pierwszy iPad

 

Pierwszy tablet od Apple wyposażony był w procesor A4, 256 MB pamięci RAM, ekran o wielkości 9,7 cala z rozdzielczością 1024 x 768 pikseli. Miał on także trzy warianty, jeśli chodzi o pojemność 16 GB, 32 GB oraz 64 GB. W sprzedaży pojawił się on dokładnie trzeciego kwietnia 2010 roku i na samym początku debiutował tylko i wyłącznie na rynku amerykańskim. Pierwszy iPad w wersji podstawowej wiązał się z wydatkiem 499 dolarów amerykańskich.

iPad okazał się być ostatnim z rewolucyjnych produktów, które zaprezentowane były przez Steve’a Jobsa

Między 2010 a 2018 rokiem Apple wydało aż 18 kolejnych modeli swoich iPadów. Pojawiły się także różne warianty, takie jak: iPad Mini, iPad Pro, czy iPad Air.

Jeśli posiadacie iPada z którym macie jakiekolwiek problemy to zapraszamy do naszego serwisu! Z chęcią pomożemy Wam z usterką.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online