To już 9 lat od premiery pierwszego iPada

iPad iClinica

Dokładnie 2 dni temu, czyli 27 stycznia minęło już 9 lat od prezentacji pierwszego modelu iPada. Sprzęt miał być ogromną rewolucją, która na zawsze zmieni rynek urządzeń elektronicznych. Chyba nie do końca stwierdzenie to sprawdziło się w praniu, choć na pewno urządzenie miało pozytywny wpływ na życie wielu użytkowników – tak prywatnie, jak i zawodowo.

 

Pierwszy iPad

 

Pierwszy tablet od Apple wyposażony był w procesor A4, 256 MB pamięci RAM, ekran o wielkości 9,7 cala z rozdzielczością 1024 x 768 pikseli. Miał on także trzy warianty, jeśli chodzi o pojemność 16 GB, 32 GB oraz 64 GB. W sprzedaży pojawił się on dokładnie trzeciego kwietnia 2010 roku i na samym początku debiutował tylko i wyłącznie na rynku amerykańskim. Pierwszy iPad w wersji podstawowej wiązał się z wydatkiem 499 dolarów amerykańskich.

iPad okazał się być ostatnim z rewolucyjnych produktów, które zaprezentowane były przez Steve’a Jobsa

Między 2010 a 2018 rokiem Apple wydało aż 18 kolejnych modeli swoich iPadów. Pojawiły się także różne warianty, takie jak: iPad Mini, iPad Pro, czy iPad Air.

Jeśli posiadacie iPada z którym macie jakiekolwiek problemy to zapraszamy do naszego serwisu! Z chęcią pomożemy Wam z usterką.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online