Blog
iClinica>Blog>iPhone>Test baterii iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max – jak długo działa w Sieci LTE?

Test baterii iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max – jak długo działa w Sieci LTE?

Redaktorzy Tom’s Guide przeprowadzili interesujące testy baterii, które znajdują się w tegorocznych iPhone’ach. Sprawdzili oni, jak długo jesteśmy w stanie przeglądać strony internetowe za pomocą sieci LTE na jednym ładowaniu akumulatora.

 

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max – testy baterii

 

Tom’s Guide słyną z bardzo dokładnych i skrupulatnych testów, możemy więc mieć pewność, iż wyniki eksperymentu są na pewno miarodajne. Nie są one także wynikiem żadnej sponsorowanej współpracy, tylko rzetelną pracą na podzespołach.

Tym razem testery pochylili się nad sprawdzeniem trzech tegorocznych iPhone’ów. Jasność ekranów została ustawiona na poziomie 150 nitów, włączono łączność LTE i przeglądano strony internetowe. Co każde 30 sekund automatycznie ładowana nową stronę internetową na każdym z testowanych urządzeń.

 

Wyniki testów

 

Tak, jak można było się spodziewać – zwycięzcą testu został iPhone 11 Pro Max, który wytrzymał podczas testu 11 godzin i 54 minuty.

Na drugim poziomie podium uplasował się iPhone 11, którego bateria rozładowała się po 11 godzinach i 16 minutach.

Najsłabiej wypadł iPhone 11 Pro, którego akumulator wytrzymał 10 godzin i 24 minuty.

Nie można mówić o żadnym zaskoczeniu, jeśli chodzi o zwycięzcę zestawienia, wszak ma on zdecydowanie najbardziej pojemną baterię z trzech tegorocznych smartfonów od Apple. Można także doda, że jego największy konkurent innego producenta, czyli Samsung Galaxy Note 10+ w takim samym teście rozładował się 45 minut wcześniej.

Jednak drugie miejsce może już zaskakiwać, ponieważ zajął je iPhone 11. Ma on mniejszą baterię od iPhone’a 11 Pro, którego pokonał w teście. Co ciekawe, w poprzednich testach to bateria w Pro była górą i to ze sporą przewagą. Prawdopodobnie nowy iOS 13 ma pozytywny wpływ na kwestię związaną z optymalizacją działa baterii w iPhone 11. Musimy przecież pamiętać, że iPhone 11 ma ekran LCD o niższej rozdzielczości od OLED, który znajduje się w iPhonie 11 Pro – przez to również pobiera on mniej energii, może stąd taki wynik testów.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online