Blog
iClinica>Blog>iPhone>Tegoroczny iPhone X Plus za mniej niż 1000 dolarów? Kolorowy iPhone 9?

Tegoroczny iPhone X Plus za mniej niż 1000 dolarów? Kolorowy iPhone 9?

W Sieci pojawił się raport, który dostarcza interesujących doniesień na temat tegorocznych iPhone’ów, które zawitają do sklepów jesienią tego roku. Jak zwykle niezawodny analityk Ming-Chi Kuo zasypuje nas masą nowych informacji.

iPhone X Plus będzie tańszy od zeszłorocznego iPhone’a X?

 

Trudno w to uwierzyć, ale zdaniem Ming-Chi Kuo nowa, powiększona wersja iPhone’a X ma być tańsza niż zeszłoroczny, premierowy model tego telefonu. Smartfon od Apple z wyświetlaczem wielkości 6,5-cala ma osiągać jeszcze większe wolumeny sprzedaży. A to za sprawą swojej ceny, która oscylować ma w okolicach 1000 dolarów – oznaczać to będzie, że telefon będzie w cenie zeszłorocznego iPhone’a X lub nawet okaże się tańszy. Biorąc pod uwagę tendencję cenową, jaką ostatnio widzimy na rynku, trudno dać wiarę tym rewelacjom.

Analityk dodaje jeszcze, że modele X będą wyposażone w Dual SIM (DSDS – dual sim, dual-standby). Telefony mają ukazać się w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym oraz złotym.

 

Kolorowy iPhone 9?

 

Tańszy, tegoroczny model, który wyposażony będzie w ekran LCD o wielkości 6,1 cala ma zostać wydany w aż pięciu kolorach i ich paletą nawiązywać do tych, które przyozdabiały iPhone’y 5C. Następca zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus ma być dostępny w wariantach: białym, gwiezdnej szarości, czerwonym, pomarańczowym oraz niebieskim.

Ma on designem przypominać iPhone’y X i posiadać ekran edge-to-edge oraz Face ID. Apple także liczy na wysoką sprzedaż, gdyż model ten ma być w cenie zbliżonej do ósemek – ma kosztować około 700 dolarów. Podobnie jak iPhone’y X, ma posiadać Dual Sim.

Informacje odnośnie cen urządzeń wydają się wręcz nieprawdopodobne, również informacje o kolorach iPhone’a 9 są trudne do uwierzenia. Ale to jednak Ming-Chi Kuo, którego doniesienia często się sprawdzają.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online