Tegoroczny iPhone X Plus za mniej niż 1000 dolarów? Kolorowy iPhone 9?

W Sieci pojawił się raport, który dostarcza interesujących doniesień na temat tegorocznych iPhone’ów, które zawitają do sklepów jesienią tego roku. Jak zwykle niezawodny analityk Ming-Chi Kuo zasypuje nas masą nowych informacji.
iPhone X Plus będzie tańszy od zeszłorocznego iPhone’a X?
Trudno w to uwierzyć, ale zdaniem Ming-Chi Kuo nowa, powiększona wersja iPhone’a X ma być tańsza niż zeszłoroczny, premierowy model tego telefonu. Smartfon od Apple z wyświetlaczem wielkości 6,5-cala ma osiągać jeszcze większe wolumeny sprzedaży. A to za sprawą swojej ceny, która oscylować ma w okolicach 1000 dolarów – oznaczać to będzie, że telefon będzie w cenie zeszłorocznego iPhone’a X lub nawet okaże się tańszy. Biorąc pod uwagę tendencję cenową, jaką ostatnio widzimy na rynku, trudno dać wiarę tym rewelacjom.
Analityk dodaje jeszcze, że modele X będą wyposażone w Dual SIM (DSDS – dual sim, dual-standby). Telefony mają ukazać się w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym oraz złotym.
Kolorowy iPhone 9?
Tańszy, tegoroczny model, który wyposażony będzie w ekran LCD o wielkości 6,1 cala ma zostać wydany w aż pięciu kolorach i ich paletą nawiązywać do tych, które przyozdabiały iPhone’y 5C. Następca zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus ma być dostępny w wariantach: białym, gwiezdnej szarości, czerwonym, pomarańczowym oraz niebieskim.
Ma on designem przypominać iPhone’y X i posiadać ekran edge-to-edge oraz Face ID. Apple także liczy na wysoką sprzedaż, gdyż model ten ma być w cenie zbliżonej do ósemek – ma kosztować około 700 dolarów. Podobnie jak iPhone’y X, ma posiadać Dual Sim.
Informacje odnośnie cen urządzeń wydają się wręcz nieprawdopodobne, również informacje o kolorach iPhone’a 9 są trudne do uwierzenia. Ale to jednak Ming-Chi Kuo, którego doniesienia często się sprawdzają.