Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Tegoroczny iPhone X Plus za mniej niż 1000 dolarów? Kolorowy iPhone 9?

Tegoroczny iPhone X Plus za mniej niż 1000 dolarów? Kolorowy iPhone 9?

W Sieci pojawił się raport, który dostarcza interesujących doniesień na temat tegorocznych iPhone’ów, które zawitają do sklepów jesienią tego roku. Jak zwykle niezawodny analityk Ming-Chi Kuo zasypuje nas masą nowych informacji.

iPhone X Plus będzie tańszy od zeszłorocznego iPhone’a X?

 

Trudno w to uwierzyć, ale zdaniem Ming-Chi Kuo nowa, powiększona wersja iPhone’a X ma być tańsza niż zeszłoroczny, premierowy model tego telefonu. Smartfon od Apple z wyświetlaczem wielkości 6,5-cala ma osiągać jeszcze większe wolumeny sprzedaży. A to za sprawą swojej ceny, która oscylować ma w okolicach 1000 dolarów – oznaczać to będzie, że telefon będzie w cenie zeszłorocznego iPhone’a X lub nawet okaże się tańszy. Biorąc pod uwagę tendencję cenową, jaką ostatnio widzimy na rynku, trudno dać wiarę tym rewelacjom.

Analityk dodaje jeszcze, że modele X będą wyposażone w Dual SIM (DSDS – dual sim, dual-standby). Telefony mają ukazać się w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym oraz złotym.

 

Kolorowy iPhone 9?

 

Tańszy, tegoroczny model, który wyposażony będzie w ekran LCD o wielkości 6,1 cala ma zostać wydany w aż pięciu kolorach i ich paletą nawiązywać do tych, które przyozdabiały iPhone’y 5C. Następca zeszłorocznych iPhone’ów 8 oraz 8 Plus ma być dostępny w wariantach: białym, gwiezdnej szarości, czerwonym, pomarańczowym oraz niebieskim.

Ma on designem przypominać iPhone’y X i posiadać ekran edge-to-edge oraz Face ID. Apple także liczy na wysoką sprzedaż, gdyż model ten ma być w cenie zbliżonej do ósemek – ma kosztować około 700 dolarów. Podobnie jak iPhone’y X, ma posiadać Dual Sim.

Informacje odnośnie cen urządzeń wydają się wręcz nieprawdopodobne, również informacje o kolorach iPhone’a 9 są trudne do uwierzenia. Ale to jednak Ming-Chi Kuo, którego doniesienia często się sprawdzają.


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online