Blog
iClinicaPath BlogPath MacbookPath Tani MacBook od Apple za 999 dolarów?

Tani MacBook od Apple za 999 dolarów?

Jakiś czas temu niezawodny analityk Ming-Chi Kuo podał informacje, która wywołała poruszenie. Mianowicie – z jego raportu wynikało, że Apple ma w przygotowaniu ma nowego, budżetowego MacBooka, który niebawem zawita na rynku.

 

Potwierdzenie od DigiTimes

 

Pracownicy tego serwisu potwierdzają te informacje, podając wiadomości, że produkcją „taniego” MacBooka zajmie się firma Quanta pochodząca z Tajwanu. Komputer ma być gotowy w okolicach czwartego kwartału tego roku.

Nie znamy jeszcze żadnych konkretnych danych technicznych, ale MacBook ten powinien posiadać ekran Retina o przekątnej rzędu 13-cali. Nazwy także nie znamy, będzie więc to zapewne po prostu – MacBook lub MacBook Air.

Ale raczej trzeba skłaniać się, ku opcji z Air w nazwie, gdyż ta rodzina komputerów Apple nie była odświeżana od przeszło trzech lat. Poza tym model 11-calowy został wycofany ze sprzedaży, więc Apple może skłoni się ku odświeżeniu tej linii.

Ostatnio pojawiły się także informacje, że ten konkretny MacBook wyposażony ma być w procesory Intela ósmej generacji. Także cienki MacBook Air z dyskiem SSD, takim procesorem i 13-calową Retiną w cenie do 999 dolarów – to może być naprawdę spory hit sprzedażowy.

 


Podobne artykuły
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path
MacBook M3
Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Wydawało się, że iPhone’y i zegarki zaprezentowane we wrześniu mogą domknąć tegoroczny kalendarz wydawniczy Apple. Okazało się jednak, że kalifornijski producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W poniedziałek 30 października odbyła się konferencja okraszona tytułem „Scary Fast”. Przedstawione zostały procesory M3, M3 Pro oraz M3 Max. Większość dotychczasowych linii komputerów doczekała się kontynuacji. Przyszłość jednej … Czytaj dalej Konferencja Apple „Scary Fast” za nami. Procesory M3 oficjalnie zaprezentowane
Path
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Apple od lat kreuje swój wizerunek w dość ekstrawagancki sposób. Marka nie stroni od decyzji i oświadczeń, które wywołują skrajne emocje. To sprawia, że czasem trudno ocenić czy jakiś pogląd na temat „jabłek” jest prawdą, miejską legendą czy buńczucznym sloganem reklamowym. Jedna z etykiet przyczepionych do sprzętu Apple dotyczy wysokich standardów bezpieczeństwa. Wedle obiegowej opinii … Czytaj dalej Jak chronić MacBooka przed wirusami?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online